Skocz do zawartości
mechl!n

- Historia Kilku Nagrzewnic -

Rekomendowane odpowiedzi

jak patrze na te nagrzewnice to sobie myślę, że wystarczy raz dziennie coś do takiej wlać, zabełtać i golnąć sobie ze dwie setki zawartości - i nie trzeba żadnych preparatów mineralnych łykać :) rzadnego centrum czy geriawitu czy innych wód mineralnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze- też jestem mile zaskoczony efektem mojej pracy.

 

Jeśli zaś chodzi o ładę- właśnie biorę ją na warsztat. Niestety- ma ona na tyle płaskie zbiorniczki, że nie da się wlutować w nie gniazd złączek prostopadle. Pozostaje wlutowanie równolegle i zastosowanie złączek kątowych (jeśli oczywista zajdzie potrzeba że wlot i wylot mają być skierowane prostopadle do nagrzewnicy).

Jeśli zaś chodzi o przeróbki za pieniądze- jak widać dużo pracy i wysiłku włożyłem w tego moda i nie wiem, czy jest to przeliczalne na złotówki ;-). Co innego sprzedać gotową nagrzewnicę- wtedy kupiec płaci za towar + robociznę.

 

Nie wiem jak długo czekać aż farba utwardzi się całkowicie (przed nałożeniem lakieru). Nie będę się spieszył- odczekam jeszcze z dzień i dopiero ją polakieruję. Może w tzw międzyczasie zapodam fotki nagrzewnicy lepszej jakości- jak skombinuję aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mechl!n

 

ja na Twoim miejscu wystawiajac to na allegro nie pisalbym ze to robota reczna... ludzie zaczna myslec, ze to jakis przekret ;)

 

swietna chlodniczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje..fajne :D

No robota 1sza klasa...

Ja jak przerabiałem poldka to... zrobiłem po poprostu otwór w zbiorniczku obok ;)

Nie za ładnie.. bo jeszcze przed szlifem i polerką ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tylko tyle, że mój nieprzerabiany Fiacior Trzymał sobie przez 3 godziny na pasywie Bartona 2800+ na defaulcie. Po tym czasie zauważyłem że nie załączyłem wiatraków :D

Temperatura wody w okolicach 40 stopni, bo jeszcze nie pażyła. A procek miał się znakomicie.

Dodam jeszcze że wody w obiegu mam około 1,5L więc nie za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...