Skocz do zawartości
Gość kev

Powiedzcie Mi Ludzie ;-) Co To Jest ?

Rekomendowane odpowiedzi

Elo , mam problem , ten config pod spodem jest mój oprócz jednej rzeczy - RAM . Chce sobie kupić w najbliższym czasie ram ale nie wiem dokładnie jaki , wiem że mam miec np 256 sdram pc 133 mhz, ale teraz tak , czy opłaca sie kupować ram który podłącza sie przez usb ?? tzn na pewno sie opłaca ale czy to nie ma wpływu na wydajność , i jeszcze jedno co to są pamięci : COMPACT FLASH ,SMART MEDIA , PEN DRIVE z tego co wymniemałem to są firmy z tym że dalej nie wiem co zrobić , mam płyte główną która obsługuje jeden moduł pamięci max 256 mb a chce mieć 512 wiec musze kupić 2x256 mb .

PROSZE O ODPOWIEDŹ

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo , mam problem , ten config pod spodem jest mój oprócz jednej rzeczy - RAM . Chce sobie kupić w najbliższym czasie ram ale nie wiem dokładnie jaki , wiem że mam miec  np 256 sdram pc 133 mhz, ale teraz tak , czy opłaca sie kupować ram który podłącza sie przez usb ?? tzn na pewno sie opłaca ale czy to nie ma wpływu na wydajność , i jeszcze jedno co to są pamięci : COMPACT FLASH ,SMART MEDIA , PEN DRIVE  z tego co wymniemałem to są firmy z tym że dalej nie wiem co zrobić , mam płyte główną która obsługuje jeden moduł pamięci max 256 mb a chce mieć 512 wiec musze kupić 2x256 mb .

PROSZE O ODPOWIEDŹ

 

POZDRO

1291617[/snapback]

Ty sobie zarty stroisz?? :huh: jaja robisz czy co :huh: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahahahaha............. człowieku pod usb to nie ma ramów....

1291803[/snapback]

SZ)PAM. ACTINA FLASHDRIVE 1024MB USB 2.

(SZ)PAM. ACTINA FLASHDRIVE 512MB USB 2.0

PAM. OEM FLASHDRIVE 256MB USB 2.0

PAM. KINGSTON FLASHDRIVE 256MB USB 2.0

(SS)PAM. ACTINA FLASHDRIVE 256MB USB 2.0

PAM. KINGSTON FLASHDRIVE 128MB USB 2.0

(SS)PAM. ACTINA FLASHDRIVE 128MB USB 2.0

PAM. FLASHDRIVE 64MB USB 2.0 OEM

 

Oto fragment cennika z pewnego sklepu komputerowego - i jak to wytłumaczysz ????

Prosze o odpowiedz na moje piersze pytanie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz Ci tlumacze i przepraszam za takich uzytkownikow jak na gorze. To nie sa pamieci ram tylko flash sluzace generalnie do przenoszenia danych miedzy komputerami. taki dysk przenosny a nie pamiec operacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz Ci tlumacze i przepraszam za takich uzytkownikow jak na gorze. To nie sa pamieci ram tylko flash sluzace generalnie do przenoszenia danych miedzy komputerami. taki dysk przenosny a nie pamiec operacyjna.

1291834[/snapback]

ok wielkie dzięki czyli wszystkie flash itd to są przenośne z tego co rozumiem , jeszcze jedno nie chce mi sie zakładać nowego topicu wiec pytam tutaj - jaką firme dysków twardych polecacie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok , czyli jeżeli pisze mi w aida 32 że mam maksymalny rozmiar modułu pamięci 256 mb to jak kupie 512 to odczyta tylko 256 , a jeżeli kupie 2x256 mb to będzie dobrze ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrna wiem ale za pare dni biore te pamiątki i wiesz nie chce zrobic błędu , 512 taniej wyjdzie niż 2x256 tylko mi powiedzcie co jest wydajniejsze ??? aha i dzieki za poprzednie odp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowokacja nas, choć może rzeczywiście jesteś taki zielony, w co niedokońca wierze (choć jednym z dowodów twojej niewiedzy jest karta którą kupiłeś), a co do tematu jeśli o mnie chodzi to bym się wstrzymał z zakupem, stroche dozbierał, sprzedał to co masz i przerzuciłbym się na coś na ddr'ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty ??? ge force 5500 fx 256/128 to źle ??? zwariowałeś , a pozatym myślałęm o tym żeby przeżucic sie na cos na ddr-ach wogóle nową płyte główną ale nie mam narazie kasy na to , na dzień dzisiejszy mam to co podspodem oprócz ramu który mam jeszcze stary 128 ale robie tak : Dysk 100 gb , ram 512 sdram,gf 5500 fx 256 , i procek ten stary zostaje , bo jeżeli chodzi o gry to najważniejsze są pamięć i karta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli naprade jestes zielony

pierwsza sprawa karta kiepachowata ze hej, kupiles ja zapewne dla tego ze ma 256Mb ramu( ktory swoja droga ta karta nigdy nie wykorzysta bo aby skorzystac z tego musialbys odpalac gierki w 1600x1200 jakosc na maxa + filtrowanie anizo i antyalizing max, a na cos takiego ta karta nie ma wystarczajacej mocy )

2 sprawa prawda jest to ze najwazniejsze dla gierek jest kara grafi i ram ale nie w 100% bo dobra karta musi wspolgrac z wydajnym prockiem ktory bedzie w stanie dostarczyc "wymagane" informacje do karty , bo co z tego ze bedziesz mial super karte w momencie gdy procek nie bedzie wydala i nie bedzie nadazal z dostarczaniem info do grafy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale ja kupowałem karte z myślą o tym że sobie wezme nową płyte główną i procka

więc wiesz , a kilka rzeczy nie wypaliło i mam narazie tak , powiedz mi jeszcze jaki procent mojej karty jest używany przez mój procesor???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, chyba nie ma takiego przelicznika ile % karty sie marnuje przy takim a takim CPU, zawsze po zmianie cpu poczujesz roznice w wydajnosci,

tak na moje oko to karta tylko troche sie marnuje ( sama ma mala wydajnosc wiec ...) , zapewne pelna moc dawalaby z siebie przy procku cos okolo dla amd 1,2-1,3Ghz, ale nie moge sie mylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...