Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie będzie można dyskutować o meczch Ligii Mistrzów i nie tylko...

 

Będą tu zapowiedzi meczów, wyniki meczów, będzie można obstawiać wynik (oczywiście wygranych nie będzie :D ), opinie na dany mecz, ciekawstki piłkarskie, a ogólnie wszystko co związane jest z footballem.

 

ps. możecie tu również podawać wasze osiągnięcia życiowe związane z tą dyscypliną

ja się pochwalę że drużyna w której grałem była 2-krotnie wicemistrzem województwa podlaskiego B)

 

 

Zaczynamy od dzisiejszego meczu, czyli :

 

Bayer Leverkusen : Liverpool

 

czyli Krzynówek vs Dudek :)

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując;

 

Liverpool - Bayer

Średni mecz w wykonaniu obu drużyn, zasłużona wygrana liverpoolu, szkoda tej bramki straconej pod koniec meczu, zwłaszcza, Dudek zakończył by spotkanie pokazując się z bardzo dobrej strony, a tak jest tylko średniakiem :-/ Krzynówek nie pokazał nic.

 

Bayern - Arsenal

Hmm dziwny mecz, Bayern strzelał te bramki "od niechcenia", wpadały w bardzo dziwny sposób, ale wygrał zasłużenie. Arsenal nie pokazał praktycznie nic, ale jeśli chodzi o rewanż to myśle, że w przeciwinieństwie do Bayeru Leverkusen dla Arsenalu odrobienie strat z 3-1 nie będzie problemem na swoim terenie, zapowiada się bardzo ciekawy mecz.

 

PSV - Monaco

Bardzo równy mecz, w zasadzie nie ma tutaj jakiegoś faworyta przed rewanżem, nic więcej nie mogę powiedzieć, bo mecz był poprostu nudny <_<

 

Real - Juventus

Wspaniały mecz, co Real robił z Juve to masakra, aż normalnie ślinotoku dostawałem po co niektórych akcjach Realu. Nie zmienia faktu to, że 1-0 to żadna zaliczka przed wyjazdem do Turynu więc szykuje nam się kolejne arcy ciekawe spotkanie. Myśle, że za tak niski wynik Real może obwiniać sam siebie, doszedł do tego brak szczęścia w wielu sytuacjach i kapitalne obrony Gianluigi Buffon-a.

 

 

 

Żenujące;

http://sport.onet.pl/1058179,wiadomosci.html

 

:mur:

co za szmaty :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi szkoda Dudka... Bardzo zasluzona wygrana Liverpool'u, szkoda ze Baros nie wykorzystal tych 2 sytuacji..

A co myslicie o wykonaniu tego "sprzecznego" rzutu roznego. Dobrze byl wykonany.

Pieknie Real, szkoda ze tak nisko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kataloński czołg przejedzie po Chelsea :)

Kożystając z okazji chciałem powiedzieć, że nienawidze tych kibiców którzy kibicuja The Blues od przyjścia Szalonego Romka.Większość z nich to przeżuty z Realu.Znam kilku takich ludzi i bardzo mi ich szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żal mi dudka, chłopak się starał a tu na końcu taka wtopa :(

 

dzisiaj miazga w kataloni, barca zmiecie chelsea, wynik obstawiam na 3:1 lub 2:0 oczywiście dla FCB ;]

 

z kolegą nawet założyłem się nawet o zozola :P,

 

szkoda że real nie strzelił trochę więcej tych bramek,

 

jeśli to by było możliwe chciałbym aby barca spotkała się z realem w finale lub też przynajmniej braca w nim zagra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, chelsea - barcelona

taki to moglbym obejrzec final ligi mistrzow :)

bedzie ciekawie, stawiam na remis 2:2, chociaz w takim meczu nie powinno byc remisu, przede wszystkim chelsea nie moze pozwolic sobie na remis bo u siebie barca zapewne wygra, chociaz kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdy Realu tez a jednak tylko jedna bramke udalo im sie strzelic :P

 

JUVE JUVE :P

 

A co do dzisiejszych meczy... zawsze bylem za Chelsea, ale teraz ten klub zaczyna przypominac mi wlasnie REAL, tylko kupowac potrafia... wiec bede za Barcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SuChyY przez Gimnazjum mialem bardzo podobnie myslacego kolege jak Ty. Zawsze lubialem Real Madryt (4 lat temu jeszcze tak gwiazd nie skupowali) a on od jakiegos czasu tylko chodzil jak zrzeda i powtarzal "A oni nie bo tylko potrafia gwiazdy kupowac" - Kurcze a o co chodzi w klubach ? Przeciez o transfery... To tak jakbys komus zazrdoscil.. Chelsea zostala wykupiona i tez kupuja nowych zawodnikow; imho o to chodzi w rozgrywkach klubowych.. Poprawcie jezeli sie myle..

Osobiscie SuChyY nic do Ciebie nie mam tylko poprostu tak mi sie skojarzylo i jestem ciekaw co inni o tym mysla..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co chłopaki, trzeba sobie to powiedzieć prosto w oczy - obrona chelsea jest nie do ro zje ** nia  :D

1294266[/snapback]

no to trzeba im przyznać, ale mają farta, jedna porządna akcja i gol w dodatku samobójczy ;(

 

teraz trzeba trzymać kciuki za barce, bo wpadne w depreche jak przegra :/, no i stracę 10gr na zozola ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz po golu już powinni wygrać, camp nou wrzeje ..............

 

----------------------------------------

 

 

Dobra koniec meczu, zaczełem się niepokoić po 1 połowie, ale wkońcu barca strzeliła w tym meczu 3 gole ;) i wygrała :razz:

 

i

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczką jest dla barcy ta bramka i brak Drogby w nastepnym meczu... Chelsea tylko sie broniła po czerwonej i 2:1 to najniższy wymiar kary... coś ten Mouhrinio to nie taki geniusz, jak broniąc w 9 nie potrafił dowieźć wygranej...

Edytowane przez krawcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenujące;

1292652[/snapback]

bosh przeciez to paranoja jest -.- ja nie wiem co maja do dudka -.- ze ten ich super ekstra fajny kirklandzik sie nie sprawdzil ze ma kontuzje co 2 tyg. to juz nie jest wina dudka.... :mur:

ciekawe jak sie czuje Dudek wiedzac ze kazdy blad kotry popelni bedzie mu wytniety przez prase w nastepnym dniu i zostanie kompletnie zbesztany -.- nie zazdroszcze :[ :angry: :angry:

ogolnie barca mistrz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale był fajny meczyk :)

tradycja vs pieniądze

finezja vs żelazna taktyka

Ale takie granie jak Chelsea w drugiej połowie zabija piękno futbolu.

Mecze ogląda się dla pięknych akcji i niekonwencjonalnych zagrań, a to co robi trener Chealsea to są prawie szachy :D

Bronienie się podwójną białą ścianą jak w piłce ręcznej to nie jest to za co ludzie kochają futbol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff...Barca wygrala. Ciezko bylo, ale jednak. Podziwiam Chelsea za ich zelazna taktyke, ale co to ma wspolnego z nowoczesnym fotbolem, ktory pokazuje Barca na przyklad. Pozatym nie nawidze Murinho za jego samouwielbienie i zero samokrytyki. Mam nadzieje tez, ze Barca upnie sztuke na wyjezdzie i bedzie 1-1. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SuChyY przez Gimnazjum mialem bardzo podobnie myslacego kolege jak Ty. Zawsze lubialem Real Madryt (4 lat temu jeszcze tak gwiazd nie skupowali) a on od jakiegos czasu tylko chodzil jak zrzeda i powtarzal "A oni nie bo tylko potrafia gwiazdy kupowac" - Kurcze a o co chodzi w klubach ? Przeciez o transfery... To tak jakbys komus zazrdoscil.. Chelsea zostala wykupiona i tez kupuja nowych zawodnikow; imho o to chodzi w rozgrywkach klubowych.. Poprawcie jezeli sie myle..

Osobiscie SuChyY nic do Ciebie nie mam tylko poprostu tak mi sie skojarzylo i jestem ciekaw co inni o tym mysla..

1293918[/snapback]

Wcale nie chodzi mi o zazdrosc, poprostu bardziej podziwiam kluby takie jak np. AJAX ktore gra dobra pilke majac w skladzie w wiekszosci swoich wychowankow, a nie takie jak REAL ktore wykupuja wiekszosc dobrych zawodnikow :> Nie kazdy klub ma takie mozliwosci finansowe.

 

Nie jestem tak wielkim kibicem futbolu zeby denerwowac sie ze Juventus ktoremu kibicuje od podstawówki (jakies 7-8 lat) przegra z Realem ktorego nie lubie. Szczegolnie jesli Juventus nie potrafi stworzyc sytuacji bramkowych... gdyby nie Buffon to juz nie mieli by po co grac.

 

Podsumowujac zgadzam sie z Toba ze w rozgrywkach klubowych chodzi o sukcesy, a mozna je odnosic na rozne sposoby. A Realu nigdy nie polubie podobnie jak Manchesteru i sam nie wiem dlaczego mam do tych klubów taką niechęć :>

Edytowane przez SuChyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leverkusen odpadnie - tak

Barca wygra ligę mistrzów - tak, tak, tak.

 

Barcelona jest teraz po prostu najlepsza, hehe :-) I nikt jej nie podskoczy. Nawet Chelsea!!! Co do wyniku meczu rewanżowego: na pewno będzie 1:0 dla Barcelony !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...