Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

A jak piłkarze Realu deptali po Katalończykach czy machali łapami jak mogi to wszystko było ok? Alves oczywiście zachował się karygodnie ale nie zmienia to postaci rzeczy, że Pepe wszedł w sposób jaki nie powinien. Nie raz za coś takiego piłkarze widzieli czerwone.

 

I uważaj na język bo 'zamkij japę' to sobie możesz mówić do kolegów w pracy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie oglądać football i znać jeszcze zasady to też trzeba umieć. Sędzia miał całkowite prawo pokazania Pepe czerwonej kartki i nie można go za to winić. Przepisy jasno mówią, że nie musi być bezpośredniego kontaktu, a wystarczy sytuacja niebezpieczna dla zdrowia przeciwnika. Ciekawe jakie byłyby Wasze głosy gdyby złamał mu nogę i zakończył tym karierę Brazylijczyka.

I może faktycznie ta kartka ustawiła spotkanie, ale czy mylić się nie jest rzeczą ludzką? W CdR sędzia mógł puścić akcję bramkową Pedro i tez by nic się nie stało..

 

Dziwne, że nie zwróciliście uwagi na wszystkie nurki Di Marii w pobliżu pola karnego Victora Valdesa. O skakniu (Marcelo, Arbeloa) wspomniał Rikki. Dżentelmeni..

 

Dołączona grafika

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie oglądać football i znać jeszcze zasady to też trzeba umieć. Sędzia miał całkowite prawo pokazania Pepe czerwonej kartki i nie można go za to winić. Przepisy jasno mówią, że nie musi być bezpośredniego kontaktu, a wystarczy sytuacja niebezpieczna dla zdrowia przeciwnika. Ciekawe jakie byłyby Wasze głosy gdyby złamał mu nogę i zakończył tym karierę Brazylijczyka.I może faktycznie ta kartka ustawiła spotkanie, ale czy mylić się nie jest rzeczą ludzką? W CdR sędzia mógł puścić akcję bramkową Pedro i tez by nic się nie stało..Dziwne, że nie zwróciliście uwagi na wszystkie nurki Di Marii w pobliżu pola karnego Victora Valdesa. O skakniu (Marcelo, Arbeloa) wspomniał Rikki. Dżentelmeni..

 

Zalosny jest ten obrazek wysmiewajacy mourinho. Osobiscie powiewa mi tak barca jaki real ale takie teksty odnosnie mourinho to tylko i wylacznie wstyd dla autora. Gosc jest geniuszem w swoim fachu (jednym z nielicznych), kontrowersyjnym ale w to co potrafi zrobic z druzyna czasami ciezko uwierzyc. Osobiscie uwazam ze nie pasuje do realu (masa cwaniaczkow/idywidualistow) bo druzyna jest ciezka do okielznania. Teraz tylko zacieram raczki zeby zobaczyc jak moi ulubiency (mu) piora przeciwnika, bez wzgledu na to na kogo trafia :D

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:2 to jeszcze nie tragedia, spiąć poślady i wszystko jest możliwe a takie chore akcje jak w ostatnim meczu tylko motywują pokrzywdzoną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2009 kibice MU mówili tak samo, także wiesz ;)

 

Widze ze dyskutowanie z Toba nie ma najmnieszego sensu :D w koncu avek mowi wszsytko...

 

btw. 2 mecze wczesniej kibice barcy tez byli pewni ze przejada po realu jak po robaku na asfalcie, jak widac mecz zostal nazwany "poswieceniem", oczywiscie na poczet ostatniej wygranej :lol:

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1. Sam powiedziałeś, że MU rozjedzie kogokolwiek w finale, a jeszcze w tym finale nie są.. Barca też ma do rozegrania rewanż, a nie wspomniałem jeszcze, że na bank zagra na Wembley..

 

Ad. 2. W obliczu kilku kontuzji nie było takiego gadania przed CdR, jak ze strony kibiców Realu przed wczorajszym spotkaniem, którzy już poczuli, że są nie wiadomo jak mocni.

 

Czasem mi się wydaje, że pokora i szacunek do rywala, to dla niektórych bardzo obce pojęcia. Bez tego nie będzie normalnych dyskusji. Tyle z mojej strony.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bilety na EURO 2012 - to jest jakaś parodia. Bodajże w piątek popołudniu zakończyło się losowanie o czym trąbiono w mediach to rano wchodzę na konto na uefa i patrze - ok przyznano mi po 1 bilecie na 2 spotkania z 3 na jakie aplikowałem. Potem jak chciałem sprawdzić konto to wyrzucało cały czas błąd. Żadnego maila o tym, że wylosowałem nic. Teraz (10 min przed tym postem) udało mi się zalogować i są 2 mecze, ale maila wciąż żadnego. To jak wylosowałem czy nie ?

Poza tym jak wygląda ew odsprzedawanie biletów? Bilety zakupię ale nie wiem czy się na spotkaniach pojawię czy będzie to można potem swobodnie sprzedać? Czy każdy bilet będzie imienny, a każdy przy wejściu na stadion będzie legitymowany :lol:?

 

2. Real - Barca ; bla bla bla czerwona karta bla bla bla. Tak się składa, że nie jestem kibicem ani Barcy ani Realu tj. zwisało mi kto wygra ten mecz jeżeli chodzi o nazwę drużyny. Zależało mi jednak na DOBREJ piłce, WIDOWISKU i przepraszam ale to co robił Real to był anty-betono-schrono-futbol. Oni nie chcieli tego meczu wygrać, oni nie chcieli tego meczu przegrać, liczyła się obrona bramki za wszelką cenę od 1 minuty. Stali jak kołki i nawet nie kwapili się podejść do piłkarzy barcy jak ci rozgrywali 346 podanie między sobą na środku pola. Przepraszam ale to jest ciach!o, a nie genialna taktyka. Bardzo dobrze, że Messi wbił im te 2 bramki, profilaktycznie tak żeby się ogarnęli. Rozumiem gdyby to grała z Barcą np. Levadia Tallin wiadomo nie ta liga, zrobili by mur z piłkarzy w bramce i zakładając, że wszystkie kończyny wytrzymałyby 90 min to 0:0 było by sukcesem od początku istnienia klubu. Ale mówimy o Realu, o Realu gdzie biega Ronaldo, Kaka, Benzema i reszta gwiazd. na prawdę trzeba z nich robić drzewa? Nie. Można było spróbować strzelić bramkę, a jak nie to teraz niech nie lamentują, że sędzia, że symulanci, że masoni i koniec świata.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie byłyby Wasze głosy gdyby złamał mu nogę i zakończył tym karierę Brazylijczyka.

Wtedy kartka byłaby uzasadniona. Chyba. Jakby go nie połamał tylko pobijał to świat by usłyszał, że Dani Alves dramatyzował i próbował wymusić kartkę.

Jeżeli zawodnik jakiejkolwiek drużyny zachował się skrajnie niebezpiecznie lub chamsko to należy mu się czerwona i tyle - niezależnie od rangi spotkania.

 

Ostatni ładnie grający Real to początek lat 2000 za czasów Del Bosque. Bez bicia przyznam się, że wtedy był moją ulubioną drużyną. W tej chwili brakuje im finezji i jest za dużo cwaniakowania, chamskiego zachowania typu 'skoro nikt nie widzi to go kopnę' czy 'podbiegnę do sędziego i powiem mu jak się powinno sędziować'.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozna jakos sprawdzic na co te bilety wylosowalem? Podeszly 4 w Gdansku, C1-C2 :rolleyes:

 

update: doczytalem - dopiero w grudniu bedzie wiadomo kto z kim gra :/ mam nadzieje, ze da sie bez problemu opchnac pierwsza klase jak sie trafi meczyk wyspy owcze vs owcogrod czy inny shit ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy kartka byłaby uzasadniona. Chyba. Jakby go nie połamał tylko pobijał to świat by usłyszał, że Dani Alves dramatyzował i próbował wymusić kartkę.

Jeżeli zawodnik jakiejkolwiek drużyny zachował się skrajnie niebezpiecznie lub chamsko to należy mu się czerwona i tyle - niezależnie od rangi spotkania.

 

Ostatni ładnie grający Real to początek lat 2000 za czasów Del Bosque. Bez bicia przyznam się, że wtedy był moją ulubioną drużyną. W tej chwili brakuje im finezji i jest za dużo cwaniakowania, chamskiego zachowania typu 'skoro nikt nie widzi to go kopnę' czy 'podbiegnę do sędziego i powiem mu jak się powinno sędziować'.

 

Czerwona za niebezpieczne wejście dla Pepe i dla Żelusia za symulowanie faulu, tak by było sprawiedliwie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle było fauli na czerwoną kartkę a sędzia dał w momencie kiedy nie nie było fizycznego kontaktu między zawodnikami. :]

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=h8U6D1dMq7o

 

EDIT: nie skomentuję posta poniżej, bo nie stać mnie na zniżanie się do takiego poziomu..

Edytowane przez stivo
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, wszystkie tv świata pokazują przerobioną powtórkę!

 

AHAHA :D Chłopie, za to co mam ochotę powiedzieć dostałbym bana, więc zrobię to łagodniej :D Jesteś głupiutki i bardzo naiwny ;)

Edytowane przez shXh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BVB mistrzem Niemiec. Gratualcje dla IMO wyjątkowego Kloppa, polskich chłopaków którzy na prawdę się do tego przyczynili i wszystkich innych młodzieńców który pokazali, że piękna piłka nie musi być kupowana za ciężkie miliony. Brawo!

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po meczach z Realem tak widzę Barcelonę :

Dołączona grafika

 

Mam nadzieję, że Angole ich wgniotą w murawę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był ten mocarny Manchester? Proszę Was..

 

Zwyciężyła drużyna zdecydowanie lepsza, a pomysł Manchesteru skończył się jak w 2009 po 10 minutach i fuksnęło im się przy bramce po spalonym. A sam mecz był znacznie lepszy niż dwa lata temu i brawa dla Manchesteru za podjęcie walki, jednak z taką grą nie da się pokonać Katalończyków. Visca!

 

Pozdro dla hejterów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był ten mocarny Manchester? Proszę Was..Zwyciężyła drużyna zdecydowanie lepsza, a pomysł Manchesteru skończył się jak w 2009 po 10 minutach i fuksnęło im się przy bramce po spalonym. A sam mecz był znacznie lepszy niż dwa lata temu i brawa dla Manchesteru za podjęcie walki, jednak z taką grą nie da się pokonać Katalończyków. Visca!Pozdro dla hejterów.

 

Prosze Cie... z takimi tekstami to do najmana po walce z pudzianem. Troche pokory nie zaszkodzi

 

ps kto tu jest "hejterem" :lol:

Edytowane przez Carson
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona! I do tego wynik jaki przewidziałem, cudnie!

 

Świetny mecz. Barcelona zagrała koncertowo ale i ManU pokazał się z dobrej strony. Takie finały to można oglądać.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze Cie... z takimi tekstami to do najmana po walce z pudzianem. Troche pokory nie zaszkodzi

 

ps kto tu jest "hejterem" :lol:

 

No chyba nie ja? Czy ja gdzieś przed spotkaniem napisałem, że np Barca zgniecie Angoli, bo nie lubię ManU?

 

Ja potrafię podejść do przeciwnika z szacunkiem dlatego przed meczem nie pisze bezsensownych peanów nt. wyższości jednej drużyny nad drugą, o aktorstwie i nudnej grze (np. redlog). Przejrzyj ostatnie dwie strony tematu, od spotkań z Realem.. tam będą hejterzy..

 

PS ..a nożyce się odezwą.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...