Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

pffffff

Wczorajszy mecz... hmm PSV zasłużyło na wygraną, jednak nie na przeejscie do finału! Milan ma swietny cały sezon, w pieknym stylu dostał sie do półfinału i na szczescie wyszedł z niego zwyciesko, z czego bardzo sie ciesze. W lidze idze łeb w łeb z Juve... a w wikend ma mecz z nimi, wiec chyba oszczedzali sily, ponieważ to bedzie pojedynek o wszystko :P

Jezeli w finale, zagra jednak tak jak wczoraj pucharu napewno nie zdobedzie... bardzo bym z tego powodu płakał :|

FORZA MILAN!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pffffff

Wczorajszy mecz... hmm PSV zasłużyło na wygraną, jednak nie na przeejscie do finału! Milan ma swietny cały sezon, w pieknym stylu dostał sie do półfinału i na szczescie wyszedł z niego zwyciesko, z czego bardzo sie ciesze.

1427892[/snapback]

smiesza mnie takie posty, a psv niby co robilo przez caly sezon opierdzielalo sie ? Na pewno byli lepszym zespolem w tym dwumeczu, ale niestety makaroniarze zawsze maja szczescie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiesza mnie takie posty, a psv niby co robilo przez caly sezon opierdzielalo sie ? Na pewno byli lepszym zespolem w tym dwumeczu, ale niestety makaroniarze zawsze maja szczescie  :mur:

1427975[/snapback]

Zgadzam się w 100%. Makaroniarze to nędzne typy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiesza mnie takie posty, a psv niby co robilo przez caly sezon opierdzielalo sie ? Na pewno byli lepszym zespolem w tym dwumeczu, ale niestety makaroniarze zawsze maja szczescie  :mur:

1427975[/snapback]

 

Po odpadce Chelsy to wolałem aby PSV weszło do finału, coz bardzo lubie Serie A ale z tym co pokazali to nie zasłuzyli na finał.

 

ps Makaroniaze to nie maja szczescia ktos z was pamieta Ms France'98 gdy w połfinale odpadli po karnych z Francja, a imho niedawno w tych Euro tez daleko nie zaszli...A o ME2002 to juz nie wspomne wiec mimo to ze maja jeda z lepszych druzyn to jednak nie maja szczescia...A trappatoni robi co moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odpadce Chelsy to wolałem aby PSV weszło do finału, coz bardzo lubie Serie A ale z tym co pokazali to nie zasłuzyli na finał.

 

ps Makaroniaze to nie maja szczescia ktos z was pamieta Ms France'98 gdy w połfinale odpadli po karnych z Francja, a imho niedawno w tych Euro tez daleko nie zaszli...A o ME2002 to juz nie wspomne wiec mimo to ze maja jeda z lepszych druzyn to jednak nie maja szczescia...A trappatoni robi co moze

1428118[/snapback]

chodzi mi o druzyny wloskie, a nie o reprezentacje chociaz oni tez maja fuksa (euro 2000 mecz z holandia... itd) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku wreszcie zaouwazylem te wloskie catenacio(czy jak tam sie pisze :wink: )niektore kluby jak np barca liverpool psv graly ladny futbol a np milan gral typowo wloski styl.wiecej znacznie czasu w obu meczach polfinalowych spedzali na swojej polowie niz na polowie przeciwnika. w finale bede trzymal kciuki za Liverpool of kors :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojim tez PSV zasluzo na awans grale naprawde super a Milan bez komentarza :/ Niemieli pomyslu na gre . W finale licze na Liverpool i na Dudka zeby nie popelnil bledu bo jak zwykle bedzie na niego ze przegraja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chchialbym zeby DUdek zdobyl puchar zdobywcow pucharow

1432853[/snapback]

Oj tez bym chciał tego doczekac ale to jest niestety mało realne bo Milan jest w stanie przy odpowiedniej motywacji zgniesc Liverpool ale coz i tak bede trzymał za Dudka kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PZP ostatnisezon 98/99

 

bede lał jak komuchy nie wygraja z AC miriam to se znoof beda marzyc o zwycistwie w LM bo w przyszlym roku ich na bank nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję. :D Zapraszam do dalszej dyskusji. :)

 

EDIT:

Z wielu źródeł dochodzą wieści, że Fabio Cannavaro przeszedł do Realu Madryt. Na oficjalnych stronach nie ma jednak potwierdzenia. Co myslicie o tym transferze, gdyby doszedł on do skutku? :P

Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa z ta liga wloska, juve i pozostale 2 zespoly raczej na 100% juz sa w 2giej lidze z -30 ptk. :D

Beda musieli chyba wszystkie meczy wygrac, aby awansowac do serie a. :lol2: Ech te wlsokie matactwa... w koncu sie wydaly. Szkoda tylko, ze milan nie spadl, jak wszyscy to wszyscy, moze dali kolejny raz w lape ? ;]

Bedzie tez kilka transferow -> click

 

Co do Cannavaro to jest bardzo dobrym obronca, wiec sprawdzi sie u galaktycznych. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet wygranie wszystkich meczy im tego nie gwarantuje...w sumie to tak jakby ich zdegradowali do Serie C...

 

w sumie mnie ta sytuacja cieszy...po pierwsze nie lubię włoskiej piłki (ligi...reprezentację całkiem fajną mają :) ) a zwłaszcza Juve...

 

po drugie - przez tą degradację ruszył mocno rynek transferowy w Europie...szykuje się trochę "dużych transferów"...

 

ps. Vieirę i Camonaresiego chętnie bym w trykocie MU chciał zobaczyć ;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w pucharach nie wystąpią :P Ale z drugiej strony... praktycznie wszysktie gwiazdy zostały lub zostaną wyprzedane do innych klubów co rokuje nam niesamowitą rywalizację! [; i żadnego faworyta :P. Sam jestem ciekaw LM już niedługo :P wakacje jak zwykle szybko zlecą, zwłaszcza jak nie można odpoczywać tylko trzeba pracować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a rok temu z Liverpoolem.

No fakt. Wtedy wszyscy kłócili się o tę bramkę Luisa Gracii. Moim zdaniem był gol i sędzia dobrze zadecydował. :) Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...