Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Szkoda, że nie zobaczymy Zagłębia nawet w Pucharze UEFA.

Dobrze że nie zobaczymy, łapówki w CL już nie zadziałają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie zobaczymy, łapówki w CL już nie zadziałają.

Kiedyś Dynamo kupowało mecze w LM, ale zostało złapane. Podobno pokłócili się z sędzią o długość futra, bo on chciał do kostek, a nie do kolan. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam [;

to ze druga z karnego z kapelusza to rozmie ale pierwsza :huh:

rofl

Nie zauważyłem że tu są wszystkie bramki tego spotkania i tą właściwą pierwszą minąłem jakoś^^

Chociaż ona też jest urocza, widać że każdy chce być jak nasz Grzesiu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadra na mecz z Rosją:

 

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic), Tomasz Kuszczak (Manchester United)

 

Obrońcy: Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Marcin Wasielewski (Anderlecht Bruksela), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Mariusz Jop (FK Moskwa), Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków)

 

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

 

Napastnicy: Maciej Żurawski (Celtic), Radosław Matusiak (US Palermo), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin)

 

Lista rezerwowa: Mariusz Pawełek (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Maciej Iwański (Zagłębie Lubin), Przemysław Kaźmierczak (FC Porto), Marek Saganowski (Southampton FC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś więcej po Sevilli ale druga połowa należała już do Milanu. Chociaż gdyby wykorzystali sytuacje z pierwszej połowy mecz na pewno skończyłby się inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony ogromny szacunek dla graczy Sevilli za to, że mimo tego co się zdarzyło w ostatnich dniach wyszli na boisko i pokazali się z niezłej strony. Brawa również dla Seedorfa i Kaki za zachowanie wobec Puerty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Champions League 2007/2008

Kto wygra tegoroczna edycje?

Ja standardowo obstawiam AC Milan, w drugiej kolejnosci Chelsea

 

Forza Milan!

 

btw. mzoe osobny topiczek chopaki?

 

i po 1st kolejce ;)

FC Porto 1 - 1 Liverpool - wow

Marseille 2 - 0 Besiktas

 

Chelsea 1 - 1 Rosenborg - wow

Schalke 0 - 1 Valencia

 

Olympiakos Piraeus 1 - 1 Lazio

Real Madrid 2 - 1 Werder Bremen - brawo

 

AC Milan 2 - 1 Benfica

Shakhtar Donetsk 2 - 0 Celtic

 

Forza MILAN!

http://skocz.pl/Pyrlo :D

&

http://skocz.pl/pippooo :D

 

Co za brameczki, istne cuda. Pirlo pokazal najwyzsza klase. Ide na skroty ;]

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pary:

 

E

Glasgow Rangers - VfB Stuttgart

FC Barcelona - Olimpique Lyon (TVP2, 20.45)

 

F

AS Roma - Dynamo Kijów

Sporting Lizbona - Manchester United

 

G

PSV - CSKA Moskwa

Fenerbahce Stambuł - Inter Mediolan

 

H

Arsenal - Sevilla

Slavia - Steaua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona...

 

po 1sze...Konia dawno w tak lichej dyspozycji nie widziałem, trener chyba też bo go ściągnął...

po 2 imho nie zasłużyła Barca na 3 brameczki...choć Leo zawalił w pierwszej połowie i mógł samemu stuknąć 2

po 3...jak zwykle panowie 'pro' specjaliści w studiu nas uraczyli piep... Jak usłyszałem tekst o tym jacy to ci dwaj wychowankowie są super (zwłaszcza ten drugi który ze 2 razy zdążył piłkę kopnąć) i Saviola słaby (ja tak to odebrałem...) to się przewracam...ze śmiechu...

 

Fabregas dalej rządzi, dzieli i robi co chce...podoba mi się jego gra w tym sezonie - oby tak dalej...

 

MU - dalej nie to co ma być (żesz jego mać...)...ale przynajmniej Cris dalej wozi wszystkich jak trzeba... btw ładne zachowanie po strzelonym golu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baa...kurcze czemu go Fergie wcześniej nie kupił ?...jakby nie patrzeć zmarnował te kilka lat w Fulham...godny następca Schmeichela przyszedł kapkę za późno :|

 

btw...Chelsea bez Mourinho :D...zapraszamy na Old Trafford już w następnej kolejce ;)...oj będzie się działo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z raven'em: Ronaldinho obecnie jest naprawdę kiepski!!!

Fakt faktem jestem jego fanem ,ale jak widzę ,że koleś specjalnie chce wymuszać karne , gra bez zaangażowania , kiepskie podania ( nielicząc jednego dobrego podania do Messiego ) , cieniutko ze strzałami....

Ale najlepszą to on miał minę jak schodził ,myślałem ,że walne ze śmiechu jak to zobaczyłem...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z raven'em: Ronaldinho obecnie jest naprawdę kiepski!!!

Fakt faktem jestem jego fanem ,ale jak widzę ,że koleś specjalnie chce wymuszać karne , gra bez zaangażowania , kiepskie podania ( nielicząc jednego dobrego podania do Messiego ) , cieniutko ze strzałami....

Ale najlepszą to on miał minę jak schodził ,myślałem ,że walne ze śmiechu jak to zobaczyłem...;)

Tez go lubie i nie wiem co się z nim stało, kiedyś był szybki, zwrotny, dryblowal i mieszał rywali jak chciał, a teraz gra coraz wiekszy piach. Może jak go zacznie sadzac na ławie to mu wejdzie na ambicje i coś zaskoczy.

Bo z najlepszego piłkarza na świecie nagle stał się kimś kto sobie łazi po boisku i wygląda na zmęczonego człowieka ktoremu sie nic nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldinho nie jest robotem i nawet jemu może przydarzyć się jakiś słabszy okres gry. Przypomnijcie sobie kto ratował Barcie tyłek w końcówce poprzedniego sezonu. Gdyby nie R10, to walczyliby teraz pewnie o awans do fazy grupowej UEFA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od RONIEGO? Widzieliście w ogóle mecz, gdzie pokazywali jak jego synek z żoną siedzą na trybunach?

Wtedy grał jak nakręcony. Może po prostu już mu się nie chce. W końcu osiągnął w piłce wszystko, co tylko możliwe. Teraz gra praktycznie tak, że nie musi się wysialać. 2 genialne podania na mecz i wystarczy. Czasami próbuje pokazać więcej, ale czego wy się spodziewaliście? Trzech przeciwników zawsze przy nim i oczekujecie po nim nie wiadomo czego. Zresztą pewnie każdy obrońca szykujący się na mecz z Barcą ogląda wszystkie możliwe kiwki z udziałem Roniego, żeby go wyczuć. Z innymi graczami tego nie robią, bo uważają ich za cieniasów, z którymi jakoś tam dadzą sobie radę.

 

Co do ostatniego meczu BARCY. WG mnie Roni nie zasługiwał na zejście. To Henry grał totalną mięte. Nic, 0 pokazu umiejętności. Konik przynajmniej 2, 3 miałby asystę, gdyby mi. LEO nie spierniczyli 100%. Fakt, sam dostał od Henryka super podanie, powinien walić z pierwszej, ale to cały Roni/kombinator, chce sprawić, żeby akcja była jeszcze piękniejsza, a nie standardowa jak każda inna, którą ogląda się praktycznie w każdym meczu. Podejrzewam, że chciał, lub liczył, że Henry lub Messi ładnie wyskoczy do podania. Może chciał dać strzelić Henrykowi, żeby sie przełamał. Trener ściągnął Konika, zamiast Henry'ego ponieważ, chciał dać mu więcej czasu lub żeby w końcu strzelił tego cholernego gola, bo ileż można czekać. Przez to sam Henry pewnie siadał psychicznie, że gra 10 meczy w nowym teamie i żadnej bramy. Było widać, że aż w nim buzuje. Głupie faule, kartka za głupi strzał po gwizdku i bezsensowne wymuszone próby przedarcia się przez 3 obrońców. Teraz w końcu udało mu się strzelić, więc liczę na to, że się odblokuje na dobre i pokaż klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umoczyliśmy z Węgrami po bardzo słabej grze, ale to nic w porównaniu z tym, co się dzieję w Anglii. Po porażce z Rosją (BTW po niezasłużonym karnym) 1:2 Anglicy stoją pod ścianą i muszą liczyć tylko i wyłącznie na potknięcie Rosjan, aby awansować.

 

Tabela:

 

Croatia 10 8 2 0 25 4 26

England 11 7 2 2 22 4 23

Russia 10 6 3 1 16 5 21

Israel 10 5 2 3 17 11 17

F.Y.R. Macedonia 10 3 2 5 10 11 11

Estonia 11 1 1 9 3 21 4

Andorra 10 0 0 10 2 39 0

Terminarz :

 

F.Y.R. Macedonia 17/11/07 Croatia

Israel 17/11/07 Russia

Andorra 17/11/07 Estonia

England 21/11/07 Croatia

Israel 21/11/07 F.Y.R. Macedonia

Andorra 21/11/07 Russia

Ja widać, jeśli Sborna wygra z Izraelem, to potem pozostaje formalność z Andorą i Anglicy za burtą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...