Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w tym wypadku w 100 % zgadzam się z Tomaszewskim. Listkiewicz już nieraz zaspał ( np. Szetela) i teraz nie może dać plamy.

Racja, zwłaszcza że pzpn ma wielu członków którym Leo nie jest na rękę.

Chodziło mi raczej o nagłą zmianę poglądów u Tomaszewskiego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, zwłaszcza że pzpn ma wielu członków którym Leo nie jest na rękę.

Chodziło mi raczej o nagłą zmianę poglądów u Tomaszewskiego ;]

Nawet Jankowi zdarza się czasami wyciągnąć wnioski z palniętych wcześniej głupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M I L A N

FORZA MILAN!

 

Co za mecz... co za mecz. Real poległ na swoim stadionie. Piękne spotkanie, a w szczególności druga połowa. Tylko 3-2, choć powinno być więcej. Emocji całe mnóstwo.

 

Oprócz satysfakcji jestem 1,4l Finlandi żurawinowej do przodu oraz 1l Belwedera. Nie ma to jak ślepa wiara ;D

 

Tak wogóle to gdzie temat Champions LEague 2009/2010? Kucyk przyspał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... Raptem dwie nieudane interwencje. Z reszta ta druga to wynik nieporozumienia z Campbellem wiec wina nie lezy tylko po stronie fabiana. Szkoda ze arsenal gral w oslabieniu. Brakowalo pierd..niecia z przed pola, strasznie zwalniali akcje przed samym polem. A Fabregasa chcieli zabic na boisku... myslalem ze zakonczy sie jakas akcja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

To juz trzeci taki faul na pilkarzu arsenalu. Tragedia!

 

Aaron Ramsey z Arsenalu Londyn został zniesiony na noszach z boiska w 66. minucie meczu przeciwko Stoke. Młodego zawodnika bardzo brutalnie sfaulował Ryan Shawcross.

 

Karetkę podstawiono tuż przy boisku. Zawodnik miał na twarzy maskę tlenową, nie był w stanie podnieść się z murawy. Realizatorzy nie zdecydowali się na telewizyjną powtórkę fatalnego zagrania. Shawcross dostał czerwoną kartkę, nie protestował, ale schodząc z boiska ocierał łzy.

 

Jak donosi telewizja BBC Thomas Vermaelen i Cesc Fabregas, którzy stali bardzo blisko kontuzjowanego piłkarza odwracali wzrok i byli przerażeni. Gra została wstrzymana na kilka minut.

Highlights: http://www.dailymotion.pl/video/xce9tx_sto...v-arsenal_sport

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Messiego... po prostu nie lubię... ale znów, tym razem po obejrzeniu ostatnich 15min I połowy, muszę przyznać:

Messi > all

Tyle, że legendą to on zostanie dopiero jak poprowadzi Argentyne do Mistrzostwa Świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaz!o:

 

z ciekawości zapytam, za co nie lubi się Messiego? za co Ty nie lubisz Messiego? trochę OT, ale często słyszę jaki to on "be" i zachodzę w głowę dlaczego. do tej pory każdy, od kogo słyszałem, że go nie lubi był po prostu kibicem realu. u Ciebie podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym meczu kibicuje innej drużynie:P Ja jestem takim niedzielnym sympatykiem futbolu.

 

Nie kwestionuje umiejętności Messiego, które są nieziemskie. Rzadko widzę go w akcji, ze względu na to, że mam dostęp do 7 kanałów TV, a napewno wiesz ile piłki jest w telewizji publicznej. Ale jak już widzę, to chłopak gra tak, jakby chciał z piłką wejść do bramki, a ja chyba wole bardziej futbol w stylu angielskim - przez to rozumiem więcej gry ciałem, jakaś bomba z 20m itd.

 

W sumie jak Ci teraz odpisuje to nie znajduje argumentów przeciw niemu, po prostu takie moje odczucie, niepodparte argumentami.

 

No i ze wstępu jaki napisałem możesz wywnioskować, że Realowi nie kibicuje :)

 

PS Nani - prawie jak R. Lewandowski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona LIPA.

Jak stracą gola u siebie to się nie podniosą.

 

Bayern wbrew pozorom i niskiego zwycięstwa ma całkiem niezłą pozycję na rewanż bo wystarczy 1 gol na wyjeździe i zamknąć się na swoim polu karnym i finał w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o tej transmisji, co to ma być 15.05 - LG dogadało się z C+ i będą puszczać mecz ekstraklasy w 3D, a żeby większa ilość ludzi mogła to zobaczyć, LG zapewni wybranym pubom w kraju telewizory 3D... ktoś coś słyszał o tym? (szkoda że to nie CL transmitują:/)

 

 

Albo założę nowy temat;)

Edytowane przez sevenseven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRANDE MILITO, GRANDE JOSE. GRAZIE INTERNAZIONALE!

swietnie taktycznie, swietne wykorzystane te 2 sytuacje przez milito i puchar po 50 latach wraca do interu. do tego niesamowite osiagniecie jakim jest potrojna korona. a co do tego potrojnego sukcesu to zibi z borkiem dali ladnego ciala. przciez na pewno cos takiego zrobil manchester w 99 i barcelona w 09 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kibicowałem FCB, bo Inter wyeliminował Barcelonę nie do końca czysto piłkarsko (głównie dzięki sędziom), ale też dlatego, że Mourinho lansuje się na jakiegoś boga, a tego też nie lubię..

 

W dzisiejszym finale wygrała drużyna lepsza, która potrafiła wykorzystać swoje sytuacje. Szkoda Bayernu, ale nie miał czym postraszyć Mediolańczyków..

 

BTW. Czy ta wymiana zdań Bońka z Borkiem nie dotyczyła tego, że pierwszy raz CL wygrał klub, który był mistrzem i zdobywcą pucharu swojego kraju w poprzednim sezonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kibicowałem FCB, bo Inter wyeliminował Barcelonę nie do końca czysto piłkarsko (głównie dzięki sędziom), ale też dlatego, że Mourinho lansuje się na jakiegoś boga, a tego też nie lubię..

 

Dokładnie. Sami piłkarze Interu mi nie przeszkadzają, ale Mourinho jest po prostu denerwujący swoją postawą.

 

A mecz bardzo przyjemny, chociaż cały czas przy 1:0 liczyłem na dogrywkę ;) Za rok i tak tytuł wraca do Barcy :)

Edytowane przez Oskaliber
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Mou odchodzi z Interu i liczę, ze przejdzie do Madrytu, bo w ten sposób nie zdobędzie 6 trofeów w jednym sezonie i chce zobaczyć jak dostaje od Barcy w LaLiga. Bo styl jaki on zaprezentował chociażby na CN, to woła o pomstę do nieba. Z resztą w finale też było go trochę i tylko dzięki kontrom udało im się wygrać, bo to Bayern ciągle prowadził grę.

Z resztą nie rozumiem jak może podobać się taki styl gry, zabijający piękno futbolu..

 

A samo spotkanie oglądałem tylko ze względu na FCB, bo liczyłem, ze jednak mistrz utrze nosa uczniowi.. A poza tym było mniej emocji niż w Moskwie 2008..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Mou odchodzi z Interu i liczę, ze przejdzie do Madrytu, bo w ten sposób nie zdobędzie 6 trofeów w jednym sezonie i chce zobaczyć jak dostaje od Barcy w LaLiga.

 

Dokładnie na to samo liczę :D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie liczyłem na kolejny pogrom, bo Mou wie jak postawić autobus w swoim polu karnym. I wczoraj im to wyszło lepiej niż w sobotę. Jednak do zwycięstwa Królewskich przyczynił się znacznie sędzia, nie uznając prawidłowej bramki Pedro (i później jeszcze jednego spalonego z tyłka pokazał). Także Real zagrał wczoraj w dwunastu lub nawet trzynastu, wliczając w to liniowego.

Cóż, mogę tylko pogratulować Realowi pucharu, licząc na wyciągniecie wniosków z obu spotkań i rozegranie dwumeczu LM na swoją korzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mogę tylko pogratulować Realowi pucharu, licząc na wyciągniecie wniosków z obu spotkań i rozegranie dwumeczu LM na swoją korzyść.

 

Pucharu tez nie mozesz pogratulowac bo popsuli... :lol:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla takiego meczu warto było poświęcić Puchar Króla!

 

Powiem tak.. Jak się patrzy po powtórkach to każdego kibica Barcelony napawającego się zwycięstwem W TEN SPOSÓB i po TAKIM meczu, podstawiłbym zamiast tego nurka alvesa i kazałbym Pepemu tak wjechać tą nakładką, żeby koleś nigdy nie chodził, więc bądź łaskaw zamknąć japę.

 

Jeśli już to za ten "faul" Pepe i alves dostają po żółtej. I w obu przypadkach wiadomo za co.

 

Naprawdę już chciałbym powtórki na kamerach dostępne w czasie meczu jak w hokeju, ale Ci idioci z uefy na to nie pozwolą, bo skończy się wszelka manipulacja. Bo wtedy już nie będzie dało się robić takich rzeczy i zwalać na błąd sędziego.

 

Jako kibic United mam nadzieję, że moi ulubieńcy rozjadą te nędzne aktorzyny na Wembley, bo finał im się NIE należy.

Edytowane przez shXh
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...