Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Tja i będzie tak jak zwykle...

 

wylosują jakiegoś teoretycznie średniaka, narobią rabanu że - "mamy szanse itp"...a potem tak jak zwykle...:|

 

niezależnie na kogo trafimy...niech nie gadają tylko grają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan w eliminacjach Champions League!

 

O godzinie 21 prezydent Corte Federale, Piero Sandulli, ogłosił ostateczne wyroki w aferze Calciopoli, które zapadły po odwołaniach zainteresowanych klubów. Milan zostął ukarany odjęciem 30 punktów w poprzednim sezonie i został sklasyfikowany na trzecim miejscu w tabeli. Oznacza to, że rossoneri zagrają w eliminacjach Champions League! Dodatkowo Milan został ukarany 8 punktami karnymi na starcie nowego sezonu. Juventus pozostał w Serie B z 17 punktami karnymi, Lazio i Fiorentina przywrócone zostały do Serie A odpowiednio z 11 i 19 punktami karnymi. Adriano Galliani został zdyskwalifikowany na 9 miesięcy, a Leonardo Meani na 2 lata i 6 miesięcy.

 

Wiedzialem ze LM bez Milanu to rzecz niemozliwa! Na szczescie we Włoszech tez tak mysla... uffff

 

FORZA MILAN ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle ze Legia wygra bo... na www.legia.net pisze cos takiego:

 

"Mistrz kraju z dwóch ostatnich sezonów to drużyna złożona z amatorów. Wszyscy zawodnicy na pierwszym planie stawiają pracę zawodową (jest tam m.in. bankowiec, kelner czy sprzedawca butów)"

 

... więc 2:0 to chyba minimum ;p

 

Jezeli Milan bedzie gral w eliminacjach to moze spotka sie z Wisla czy Legia i bedzie cala ekipa Rossonerich w Polsce ... <marzyciel>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle ze Legia wygra bo... na www.legia.net pisze cos takiego:

 

"Mistrz kraju z dwóch ostatnich sezonów to drużyna złożona z amatorów. Wszyscy zawodnicy na pierwszym planie stawiają pracę zawodową (jest tam m.in. bankowiec, kelner czy sprzedawca butów)"

 

... więc 2:0 to chyba minimum ;p

 

Jezeli Milan bedzie gral w eliminacjach to moze spotka sie z Wisla czy Legia i bedzie cala ekipa Rossonerich w Polsce ... <marzyciel>

Z Wisła raczej nie zagra w eliminacjch LM :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia: Bramka Rasiaka

 

Napastnik Southampton FC, Grzegorz Rasiak strzelił gola w towarzyskim meczu z Bristol City.

Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w 18. minucie spotkania. Rasiak minął bramkarza rywali i skierował piłkę do pustej bramki.

 

Dzięki tej bramce jego drużyna zremisowała 1:1. Polak został zmieniony w 75. minucie przez Dextera Blackstocka.

Rasialdo!! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem w necie kilka filmikow z Rasiakiem w roli glownej, na ktorych bylo widac jego brameczki. Nie powiem, calkiem niezle w porownaniu z tym co zwykle serwuje sie nam o Rasiadle ;p

Chlopak stal sie ofiara mediow, chociaz czesciowo na to zasluzyl...

 

Moj blad z ta Wisla... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak na razie Legia daje [gluteus maximus] na całej linii. Remisuje bezbramkowo po 1 połowie z amatorami z Isladii FH Hafnarfjoerdur. Jestem zły i zawiedziony. Bo jak prawie 40 mln kraj może remisować z takimi liliputami jak Islandia, w której tak na dobrą sprawę boiska piłkarskie można policzyć na palcach 1 ręki. A i w Islandii żyje ok 300 tysięcy ludzi. To w ogóle jakiś paradoks. Bez względu na to z kim się gra, trzeba szanować przeciwnika i podejść poważnie do meczu. Kopaczom Legii wydaje się, że są gwiazdorami na tle amatorów z Islandii, a tak na dobrą sprawę to też grają jak amatorzy.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak na razie Legia daje [gluteus maximus] na całej linii. Remisuje bezbramkowo po 1 połowie z amatorami z Isladii FH Hafnarfjoerdur. Jestem zły i zawiedziony. Bo jak prawie 40 mln kraj może remisować z takimi liliputami jak Islandia, w której tak na dobrą sprawę boiska piłkarskie można policzyć na palcach 1 ręki. A i w Islandii żyje ok 300 tysięcy ludzi. To w ogóle jakiś paradoks. Bez względu na to z kim się gra, trzeba szanować przeciwnika i podejść poważnie do meczu. Kopaczom Legii wydaje się, że są gwiazdorami na tle amatorów z Islandii, a tak na dobrą sprawę to też grają jak amatorzy.

co jednak nie zmienia faktu ze to islandia dorobila sie gracza swiatowego formatu, ktory byl zawodnikiem chelsea, a teraz zostal graczem barcelony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jednak nie zmienia faktu ze to islandia dorobila sie gracza swiatowego formatu, ktory byl zawodnikiem chelsea, a teraz zostal graczem barcelony.

Wyjatek potwierdza regule. :P

 

Te mecze z druzyna islandzka nie sa miarodajne. Prawdziwe oblicze Legii zobaczymy w III rundzie. Mam nadzieje, ze tym razem uda sie awansowac polskiej druzynie do LM. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw par III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów:

 

Szachtar Donieck - Legia Warszawa/FH Hafnarfjoerdur

Szeriff Tiraspol/Spartak Moskwa - Slovan Liberec

FC Zurich/Red Bull Salzburg - Valencia

Lewski Sofia/Sioni Bolnisi - Chievo

Hearts of Midlothian/SK Sirokij Brijeg - AEK Ateny

CSKA Moskwa - Djurgaarden Sztokholm/MFK Ruzomberok

AC Milan - Cork City/Crvena Zvezda Belgrad

Galatasaray Stambuł - Mlada Boleslav/Vaalerenga

Standard Liege - NK Nova Gorica/Steaua Bukareszt

Austria Wiedeń - Benfica Lizbona

Ekranas Poniewież/Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn

FC Kopenhaga/MyPa Myllykoski - Ajax Amsterdam

Hamburger SV - Osasuna Pampeluna

Metalurg Lipawa/Dynamo Kijów - Fenerbahce Stambuł/B36 Torshavn

Liverpool - Maccabi Hajfa

OSC Lille - VSC Debreczyn/Rabotnicki Skopje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne ze odpadna.

raven_88, tu nie znajdziesz zadnego slepca, lepiej zapytan na forum legii. Z drugiej strony balbym sie pozniej isc po to piwo ;p Jeszcze Kibole by sie na Tobie zemscic chcieli ;]

 

A czy Milan zagra to nie jest takie pewne jak pare dni temu. UEFA cos jeszcze tam sprawdza i 2 sierpnia bedzie pewne czy wystapi czy nie ;\

Tak przynajmniej pisalo na stronce Milanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Polacy grali na MŚ to jakoś wszyscy wierzyli w awans do 1/8, a teraz praktycznie nikt nie wierzy w awans Legii do LM. Patrząc na szanse, to Legia ma porównywalne szanse jak Polska na MŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE...ja tam w naszych nie wierzyłem od początku :)

 

Niby szanse zawsze są....180 minut...ale prawda jest taka że z taką grą jaką pokazują legioniści...lepiej niech teraz odpadną bo później będzie wstyd przed całą Europą :| ...(powtarzam się :|...)

Mecze we Francji nastrajały optymistycznie...później PP i ten ostatni mecz zagrany bardzo słabo...może i są zmęczeni...ale jakoś mi się w to nie chce wierzyć...za często nasi piłkarze/trenerzy stosują tą wymówkę...

 

Co do Milanu...jak znam życie to jakoś się wkręcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oglądaliście Celtic ? Dzisiaj grali 1 mecz w nowym sezonie [; ja oglądałem :P. Żuraw 2 bramki strzelił.... Ja nie wiem, że w reprezentacji on nie gra nic i nie strzela :[ a w ligach wali bramek dużo... Można pomyśleć, że specjalnie czeka z formą na ligę/LM żeby się pokazać, w końcu chyba Żuraw jeszcze w LM nie grał ;). i olał MŚ... Ale trudno w to uwierzyć, wcześniej w reprezentacji też nie miał dobrych meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oglądaliście Celtic ? Dzisiaj grali 1 mecz w nowym sezonie [; ja oglądałem :P. Żuraw 2 bramki strzelił.... Ja nie wiem, że w reprezentacji on nie gra nic i nie strzela :[ a w ligach wali bramek dużo... Można pomyśleć, że specjalnie czeka z formą na ligę/LM żeby się pokazać, w końcu chyba Żuraw jeszcze w LM nie grał ;). i olał MŚ... Ale trudno w to uwierzyć, wcześniej w reprezentacji też nie miał dobrych meczy.

Po prostu Żuraw w reprezentacji czuje się mega gwiazdą i on nie musi nic. Dał temu przykład kilkoma wywiadami i wypowiedziami już nawet przed MŚ.

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...