Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli uważasz, że zespół piłkarski, który ciągle się broni to nie zespół piłkarski to nie mamy o czym gadac. Zresztą to chyba logiczne, że w meczu na wyjeździe z teoretycznie lepszym zespołem priorytetem jest nie stracic bramki. To się Legii nie udało.

 

 

Odezwę się w tym temacie dopiero w dniu meczu Legia-Szachtar.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srać a nie grzać, Van der Sar ma już 36 lat i nikt nie ukrywa, że Kuszczaka zakupiono po to, aby go zastąpić, może w tym sezonie trochę posiedzi, ale na pewno będzie grał, aby wejść w drużynę, a w następnym sezonie na bank wskoczy na stałe do bramki

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srać a nie grzać, Van der Sar ma już 36 lat i nikt nie ukrywa, że Kuszczaka zakupiono po to, aby go zastąpić, może w tym sezonie trochę posiedzi, ale na pewno będzie grał, aby wejść w drużynę, a w następnym sezonie na bank wskoczy na stałe do bramki

O ile MU dokona transferu definitywnego, bo na razie wypozyczyl Kuszczaka na rok z taka opcja. ;) Miejmy jednak nadzieje, ze juz w tym sezonie Tomek bedzie pierwszym bramkarzem MU. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

O ile MU dokona transferu definitywnego, bo na razie wypozyczyl Kuszczaka na rok z taka opcja. ;) Miejmy jednak nadzieje, ze juz w tym sezonie Tomek bedzie pierwszym bramkarzem MU. :P

To oglądaj telewizję, sam ojciec Kuszczaka powiedział, że dokonali transferu definitywnego na 4 lata!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oglądaj telewizję, sam ojciec Kuszczaka powiedział, że dokonali transferu definitywnego na 4 lata!!!

David Gill chyba wie co mowi, a moze nie? :P

Według czwartkowych doniesień bramkarz West Bromwich Albion i reprezentacji Polski Tomasz Kuszczak, przeszedł do Manchesteru United na zasadzie wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. Okazuje się, że Polak zostanie w MU co najmniej 4 lata.

W piątek Manchester United potwierdził, że Kuszczak będzie piłkarzem "Czerwonych Diabłów" przez co najmniej cztery lata - chociaż pierwszy sezon spędzi na Old Trafford jako "wypożyczony" zawodnik.

 

- Tomasz będzie graczem Manchesteru przez najbliższe cztery lata - powiedział szef wykonawczy MU David Gill. - Na pierwszy sezon przyszedł do nas na zasadzie wypożyczenia, a w lipcu 2007 roku podpisze kontrakt definitywny - dodał.

- Nie jesteśmy zainteresowani ściągnięciem żadnego piłkarza - nawet tak dobrego jak Tomasz na zasadzie wypożyczenia - wyjaśnił. - Mamy nadzieję, że Tomasz będzie piłkarzem Manchesteru United przez wiele lat - zakończył Gill.

Masz jeszcze jakies pytania? :plum: Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy do przerwy masakrę z naszą (L)egiunią. Aż mi się nie chce wierzyć, że zespół, który tak masakrował prawie wszystkich w lidze dziś kompromituje się i w meczach Champions League i Ekstraklasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy do przerwy masakrę z naszą (L)egiunią. Aż mi się nie chce wierzyć, że zespół, który tak masakrował prawie wszystkich w lidze dziś kompromituje się i w meczach Champions League i Ekstraklasie.

No nie chce się wierzyć. Ja się wypowiadam co prawda po fakcie 2:3 dla szachtara.... Znowu widać że nie mamy drużyny na Ligę Mistrzów(wiem że piszę jak wszyscy komętatorzy). Myślę że Wisły z Płocka i Krakowa wygrają swoje mecze bo jak nie to będzie totalna katastrofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że nie oglądam :)

A ja ogladalem i mi z tym niedobrze :> 2ga połowa była naprawdę grą w dziadka.....I jak tu sie nie smiac z legii? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, Legia na pewno za rok nie będzie w eliminacjach do LM. Swoją drogą jaki zespół trzeba, by nasi dostali się do LM? Szachtar to chyba jeden z gorszych, więc?

 

Z góry wiedziałem, że legia polegnie, to nie jest zespół, oni są dobrzy jedynie na polskie warunki, dlatego teraz trzeba zrobić w końcu porządek - wprowadzić zarząd komisaryczny, bo i tak nie osiągniemy pucharu UEFA, a co dopiero ME 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po losowaniu...:)

 

Grupa A

FC Barcelona

Chelsea Londyn

Werder Brema

Lewski Sofia

 

Grupa B

Inter Mediolan

Bayern Monachium

Sporting Lizbona

Spartak Moskwa

 

Grupa C

Liverpool FC

PSV Eindhoven

Girondins Bordeaux

Galatasaray Stambuł

 

Grupa D

Valencia CF

AS Roma

Olympiakos Pireus

Szachtar Donieck

 

Grupa E

Real Madryt

Olympique Lyon

Steaua Bukareszt

Dynamo Kijów

 

Grupa F

Manchester United

Celtic Glasgow

Benfica Lizbona

FC Kopenhaga

 

Grupa G

Arsenal Londyn

FC Porto

CSKA Moskwa

Hamburger SV

 

Grupa H

AC Milan

OSC Lille

AEK Ateny

Anderlecht Bruksela.

 

 

Terminy spotkań fazy grupowej:

1. kolejka - 12/13 września

2. kolejka - 26/27 września

3. kolejka - 17/18 października

4. kolejka - 31 października/1 listopada

5. kolejka - 21/22 listopada

6. kolejka - 5/6 grudnia.

 

Finał - 23 maja 2007 roku w Atenach.

 

Pięknie...czekam aż Barca rozjedzie Chelsea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :) Murinho znowu będzie płakał hehehe [; Visca el Barca!! A dzisiaj na tvp2 o 20 mecz o superpuchar!!! Czyli Barca-sevila :D ;] zapraszam do oglądania i kibicowania Barcie ;].

 

Visca el BARCA!!!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Barca po raz kolejny rozgromi Chelsea a trener będzie obwiniał sędziego ;]

Co do meczu Legii to był dobry do czasu zanim stracili bramkę. Aż sie dziwiłem kto dla Legii strzelił... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam tak ten finał Superpucharu no i szczerze mówiąc Barca mnie załamuje :/

Nie wiem czemu Rijkard nie wstawia do składu Zambrotty.

Nie wiem po co wystawił Motte - jak zwykle gra słabo - w dodatku zawalił przy drugiej bramce bo nie chciało mu się nawet [gluteus maximus] odbić od ziemi żeby podskoczyć do piłki.

Ronaldinho póki co nic nie pokazuje. Deco tak samo.

Ciekaw jestem co zrobi Rijkard w przerwie - mam nadzieje że coś zmieni i Barca odrobi straty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wystawił Motte - jak zwykle gra słabo

nie jak zwykle. ogladales ktores z poprzednich meczów Barcy? w ostatnim tygodniu grala 4, wiec bylo na co popatrzec. Motta jest jednym z pewniejszych punktów druzyny pod nieobecnosc Edmila. Dzisiaj zawalila CAŁA druzyna, nie pojedynczy gracze.

 

Nie wiem czemu Rijkard nie wstawia do składu Zambrotty

Barca to nie real ktory po kupnie zawodnika (cannavaro) z koniecznosci, bez zgrania wystawia go do 1 jedenastki we wszystkich meczach. wspolpraca miedzy zambrotta a pozostalymi zawodnikami nie uklada sie idealnie, w zwiazku z czym mniej ryzykowne bylo postawienie na Belettiego i Sylvinho.

Ronaldinho póki co nic nie pokazuje. Deco tak samo.

Obaj grali kapitalnie w sparingach, to samo w SP Hiszpanii i Pucharze Gampera z Bayernem. Dzisiaj zawiodla cala druzyna i ciezko dopatrywac sie winy poszczegolnych zawodnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że zawaliła cała drużyna. W tym sezonie jeszcze nie miałem okazji oglądać tych spotkań Barcy ze względu na to, że dopiero co wrociłem z wakacji na odludziu :) 'jak zwykle' odnosiło się do postawy Motty z zeszłego sezonu kiedy to IMO grał słabo, szczerze mówiąc z tego co czytam w komentarzach na stronach barcy to raczej z Motty niewielu jest zadowolonych tak jak Ty ;) .

 

Mimo porażki nadal wierze w team i mam nadzieje, że był to tylko wypadek przy pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'fanboye' Realu cieszcie się cieszcie bo takich okazji ku temu w tym sezonie będziecie mieli bardzo niewiele :D 0:3 na Bernabeu i spoko :D

 

W LM to czekam na mecz MU-Celtic - mam nadzieje, że pokażą go w TVP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...