Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie jakby był to pojedynek - Kuszczak vs. Boruc :D

nooo ... może wreszcie by i Boruc jakąś bramke strzelił :lol: :lol: :lol:

 

 

 

joke ofkors :D

super by było gdyby w jednym meczu LM na boisku było 3 polaków.... bo na jedenastu póki co nie mamy co liczyć :D no ale spokojnie zA rok na pewno :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski początek Realu Madryt

27.08.2006 20:53

Bez goli i nawet bez klarownych sytuacji. Tak na Santoago Bernabeu wyglądał niedzielny mecz Realu Madryt z Villareal w inaguracyjnej kolejce Primera Division.

Gwiazdy dowodzone przez Fabio Capello zostały wygwizdane przez 65 tysięcy widzów, bo ani razu nie potrafiły poważniej zagrozić bramce rywali.

Mało tego, to popularni "Submarinos" byli bliżej zdobycia zwycięskiego gola, ale w 30. minucie świetny strzał Marcosa Senny zdołał obronić Iker Casillas.

Real póki co dalej daje ciała ale Valencia jest w tym sezonie naprawde mocna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam tak ten finał Superpucharu no i szczerze mówiąc Barca mnie załamuje :/

Nie wiem czemu Rijkard nie wstawia do składu Zambrotty.

Nie wiem po co wystawił Motte - jak zwykle gra słabo - w dodatku zawalił przy drugiej bramce bo nie chciało mu się nawet [gluteus maximus] odbić od ziemi żeby podskoczyć do piłki.

Ronaldinho póki co nic nie pokazuje. Deco tak samo.

Ciekaw jestem co zrobi Rijkard w przerwie - mam nadzieje że coś zmieni i Barca odrobi straty

Też się rozczarowałem grą katalończyków ;( ale co tam... Jestem pełnym optymistą i wierzę, że odnajda swoją formę na LM i niesamowity potencjał :]. Rijkaard nie zmieniał składu, bo chciał pozwolić grać tym piłkarzom, którzy wywalczyli tytuł LM, za co należał im sie ten mecz. Można się z tym zgodzić lub nie, ale postąpifł fair :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, juz niedlugo meczyk naszych! Nie moge sie doczekac juz tej soboty...Mam nadzieje ze nasze orzeły nas pozytywnie zaskoczą...Jutro o 11 konferencja prasowa, zobaczymy jak nastroje przed bitwa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, juz niedlugo meczyk naszych! Nie moge sie doczekac juz tej soboty...Mam nadzieje ze nasze orzeły nas pozytywnie zaskoczą...Jutro o 11 konferencja prasowa, zobaczymy jak nastroje przed bitwa ^^

pobawie się troche w trenera :-P

na ławie lądują:

Bąk, Szymkowiak, Dudek no i na początku Franek postrach bramek

Mila jedzie do domu żeby nie rozbawiać swą niby grą reszty ekipy.

Następnie każdy z zawodników deklaruje na piśmie, że będzie "gryzł trawę" przez pełne 90 min i możemy zaczynać grać :D

 

ehhh marzenia... :rolleyes: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym meczu mozemy sie spodziewac remisu, osobiscie uwazam 0:0 za bardzo mozliwy rezultat.

 

Finlandia to nie bogowie futbolu, ale solidny zespól, grajacy agresywnie i nie bojacy sie walczyc z każdym.

 

Ale wszystko w nogach białoczerwonych, jesli zmobilizuja sie odpowiednio powinni coś ustrzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boruc ma problemy, wiec raczej na bramce stanie Dudek....

Wie ktos na ktorym kanale bedzie mozna obejrzec konferencje? Wczoraj na wp.pl naskrobali ze bedzie ona o 11stej....Jakis kanal to transmituje, czy jak zwykle olewka?

 

oki, byla olewka wiec trzeba poczekac, moze na tvn24 puszcza fragmenty

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pozno... ale moze takie rzeczy leca na tvn24 ;]

 

jezeli bedzie gral nasz podstawowy i "najlepszy" rozgrywjacy czyli p.Mirek to sukcesów nie widze... to samo tyczy sie Mili..

wszyscy sie czepiaja pl napastnikow, ktorzy nie strzelaja goli w reprezentacji... no wybaczcie, ale oni sami akcji nie rozpoczna na srodku boiska i jej nie wykoncza pod bramka....

Zurawski dla Celtiku potrafi strzelac bramki, bo "za soba" ma klasowych pomocnikow,a nie Szymkowiaka, ktorego jedynym rozwiazaniem jest prostopadla pilka, ktora moze w 10-20% trafia do adresata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięks, powiem szczerze, że Dudek nie miał szczęścia w tym meczu (6-3), ta pierwsza bramka to właściwie i tak cud, że odbił piłkę, która potem i tak wpadła do bramki, z tego wolnego zachował się jak amator no i ten rożny - tragedia :mur: , ale potem Arsenal klepał jak chciał i woził obrońców równo, wbijanie bramek na zasadzie 2 na bramkarza to chyba nie powód, aby obwiniać go za ich utratę, karny wyciągnięty fantastycznie, potem strzał Baptisty idealnie w róg, też ciężko było wyjąć, no trudno się mówi, mam nadzieje, że to jego koniec kariery w LIV, mam nadzieje, że jeszcze pokaże co potrafi gdzie indziej

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mimo wszytsko połowę goli można było uniknąć. Najgorsze jest jednakto, że Dudek jest strasznie ślamazarny. Oczywiście rozumiem, że po siedzieniu ileś tam czasu na ławie nie można być w świetnej formie, ale jednak od bramkarza tej klasy powinno wymagać się więcej. Można też powiedzieć, że te puszczone bramki i błędy Dudka były zrobione specjalnie, ale każdy bład zmniejsza jego szanse na transfer do dobrego klubu i oczywiście na dużą kasę, na której Jurkowi zależy teraz pewnie niemniej niż na systematycznej grze.

 

Teraz parę słów o Beckhamie. Jak wiadomo przeszedł do Los Angeles Galaxy, podpisując kontrakt na 5 lat. W tym czasie ma zarobić 250 milionów dolarów. Oczywiście Beckham w formie sportowej, jaką sobą obecnie prezentuje, nie jest w stanie przebić się do składu Realu, nawet w czasie takiego kryzysu, jaki przechodzą teraz Królewscy. Nie dość, że w Realu nie grałby, to jeszcze zarobiłby mniej szmalu niż w LA. Tak więc wszystko przemawiało za przeprowadzką do Kalifornii. Blisko do Hollywood, piękna pogoda, Beckham jako wzór piłkarski. Sam David powiedział, że chce być prekursorem rozpowszechniania piłki nożnej w USA. Oczywieście nie wspomniał, że 250 milionów $ nie jest dla niego ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie Beksowi wogole nie dziwie. Siedziec na lawce, czy grac w gorzszym klubie, za TAKA kaske. Bedzei strzelal brameczki, robil tricki, przezuty, bedzie gwiazda, a jesli ktos go kopnie czy polamie pewnie w pierdlu skonczy ;p

 

W takim wieku tak sie dorobic, gdyby chociaz byl jeszcze jakims genialnym pikarzem, najlepszyjm od wieku... On poprostu (i odpowiedni ludzie) wypromowali go, sprzedali i dalej trzepia kaske. Widac jak wielka jest sila dobrego marketingu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzei strzelal brameczki, robil tricki, przezuty, bedzie gwiazda

Nie był bym tego taki pewien :D :lol2:

Kurde ale z ta kasa to przesadzili 250mln za jednego zawodnika który prawie nic nie zmieni w grze drużyny ( sam Beckham meczu nie wygra). Za tyle kasy mogli by mieć 5-6 b.dobrych zawodników z Europy. No ale cóż chcieli mieć reklame to maja :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...