Skocz do zawartości
crackers

Zjazd overclockerów...

Rekomendowane odpowiedzi

... hmmm piwo piwem moze wyskocze ze zlym pomyslem ale nei bijcie za niego :P

 

moze tak promem do Rosji - sklep bez clowy - wody i piwa za pol darmo? 1 dzien popijawy jak ktos oczywiscie tylko dla tego chce sie spotkac - w drodze powrotnej impreza na statku - za jedyne 8 zl!!! (no i koszta napojow)...

 

co wy na to?

 

Jedyna przeszkoda to to, ze to tylko Gdansk lub Gdynia wchodzi w gre....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe 15 kolesi chodzi szukajac zielonych athlonow z serii agoia ;))) A tak serio, to kolo wgk tez jest jakas knajpka fajna chyba

No WGK, później Green Goose, a wieczorem Stodoła. W Niedziele można to powtórzyć ... Wszystko w promieniu 100 metrów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak kazdy popijawa a moze byscie pomysleli o tych troche mlodszych uczestnikach (czyt. ponizej lat 18).

Ja jestem za spotkaniem sie na WGK. Ostatni termin to 6 lipca bo potem wyjezdzam na oboz na 3 tygodnie. Trzy tygodnie bez kompa :cry: ja nie wiem jak to wytrzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czechy to jest dobry pomysl,o takim spotkaniu bylo by glosno.

 

ALe bardziej realnie Katowice(w spodku lepsza atmosfera niz na gieldzie:)

tylko kto i za ile nam wynajmie-no chyba ze by suie ekipa z calej PL zjechcala:)

 

Najgorzej gdzies miedzy Wawa moze Krakow???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam moge dojechac wszedzie ale raczej w wakacje i jakis dokladny termin by sie przydal. A mozna by nad morze przyjechac wykompac sie :) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jesli bede mial wolne to pewnie sie zwale na podloge... zalezy jeszcze od kasy i od noclegu... ale dlaczego nie - jestem zainteresowany... (ale pod koniec wakacji i tak zapraszam do Gdańska :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...