Skocz do zawartości
crackers

Zjazd overclockerów...

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja odpadam :x

Niestety nie dojade 300 km w jedną strone.

Wroclaw to co innego.

A dodam ze bardzo chetnie bym przyjechał.

I jeszcze jedno moze by wymyslec cos w rodzaju identyfikatorów (tak co by sie nie trza było pytac o nicka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujecie? Łazi po giełdzie 100-tka gości z koszulkami z nick'ami i ... później mały browiec... coraz bardziej mi się to podoba  :D  :D  :D

To lazenie mi sie podoba ale potem piwko. Ktos bedzie musial za mnie kupic o mi nie sprzedadza :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujecie? Łazi po giełdzie 100-tka gości z koszulkami z nick'ami i ... później mały browiec... coraz bardziej mi się to podoba  :D  :D  :D

To lazenie mi sie podoba ale potem piwko. Ktos bedzie musial za mnie kupic o mi nie sprzedadza :twisted:

A ile masz latek Feluke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 latek i mieszkam w Krakowie . Z dojazdem powiedzmy "będą kłopoty" :cry: . Samochodem odpada, a pociągiem też jakoś nie bardzo. Możliwe, że mój brat dostanie się na SGH i może będzie tam wynajmował mieszkanko :P , ale to dopiero najwcześniej w lipcu-sierpniu :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujecie? Łazi po giełdzie 100-tka gości z koszulkami z nick'ami i ... później mały browiec... coraz bardziej mi się to podoba  :D  :D  :D

To lazenie mi sie podoba ale potem piwko. Ktos bedzie musial za mnie kupic o mi nie sprzedadza :twisted:

A ile masz latek Feluke?

Czas jest nieublagany i mam 16 wiosenek. Jak bys zajzal w profil to bys sie domyslil. :wink:

Najlepiej byloby 6 lipca w sobote juz czesc osob na ten termin sie zgodzila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się zgadzam. :D

 

P.S.

To już jest mój 200-tny post i jak na razie mam 10 miejsce pod względem postów na całym forum, chociaż tak naprawdę to liczy się jakość, a nie ilość. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie 6 lipca WGK pasuje lusdzie jedziemy koszulki z nikami terz niezly pomysl :) bendzie fajnie wyglondac setka gosci w koszulkach z nikami wyobrazam sobie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę ale ktos to musi zorganizowac.

 

//fluke: masz 16 lat i ci browca nie sprzedadza?!?!?!? To jak ty wyglandasz???? ja mam 15 & hack i w każdym sklepie! nie ma żadnych problemów!!!!!!!

 

Root87 (dyskusje.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Root87 przeciez ja sobie jaja robie. Jasne ze mi sprzedadza. Jak mogli by nie sprzedac 180cm wzrostu i w klacie 110 :wink: Sprzedawca pewnie bal by sie ze mu lomot spuszcze jak nie dostane piwa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Przeczytalem all posty i mi zawsze pasuje. WGK 6 lipca, koszylki z nickmi. Kto wyraza sprzeciw? Ile by to trwalo???? gdzie nocleg (polecam dworzec centralny ;)))) )??? ile$$$$ czy kompy????? itd. Umiesccie jakas tronke albo co gdzie itd. Bylaby ona aktualizowana itd.!

 

Ps.mam qumpla. nie overlocker ale pić lubi. Nada sie??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do dlugosci spotkania to na 1-2 dni nie oplaca sie przyjezdzac zrobmy caly tydzien o/c maniakow  :lol:  :lol:  :lol: - pivo poleje sie hektolitrami  :lol:

Czemu nie, tylko, że raczej nie wielu osobom, by to czasowo pasowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w koncu stanie?? loodzie zdecydujcie sie bo mi pasuje wszedazie i prawie caly czas no oprom maja moze bo trzeba oceny poprawic :(

a jak nad moze to do sopotu na molo i cala noc w jakimsklubie przebalowac 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja też nie mam 18-tki, więc najlepiej by było jakby ktoś, kto znakogoś w Wa-wie się poświęcił. Ja niestety znajomości noclegowych tam nie mam.

Ale na pewno coś wymyślimy... dobrze będzie... na pewno 6 lipca będziemy łazić po WGK w koszulkach z nick'ami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...