Skocz do zawartości
Antychryst

To Się Nazywa Chłodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawa propozycja, jak dla mnie bomba! sam chlodze proca pasywnie - Athlon 1700XP@ 10x100fsb 1.1V zalmanem CNPS 6000Cu, dzieki takim rozwiazaniom jak sonic tower bede mogl go wyzej puscic. Do midi tower to na pewno nie wejdzie przynajmniej z moja mobo bo jest kilka cm przestrzeni miedzy procem a zsilaczem. Byc moze w przyszlosci przesiade sie na to , na razie jednak chce zmienic zasilacz na pasiv :)

Edytowane przez yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten cooler ...jest całkiem niezły. Wchodzi bez problemu do zwykłego midi towera (codegen). Bez wentyla spokojnie sobie radzi z Athlonem XP 2100 MHz@1,8V - oczywiście w wentylowanej obudowie (2x80mm na wyciągu + 1x 80mm w zasilaczu). Temperatury bardzo rozsądne. Montaż upierdliwy, ale da się przeżyć ... trzeba to robić ostrożnie bo zakręcanie tych małych nakrętek to niezła sztuka. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne (do tej pory mialem slk-800u).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj soltek tegoz  raczej nie udzwignie :o

no chyba ze komp na boczku bedzie lezal , ale fajnie byloby miec cosik takiego

pzd

1390846[/snapback]

Ale wiesz ten sprzęcior wbrew pozorom nie jest ciężki. Myślę, że każdy slot to utrzyma Edytowane przez Antychryst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...