Skocz do zawartości
kucyk

Swat 4

Rekomendowane odpowiedzi

postrane dowodzenie, tylko klikania przy tym w republik commando pod jednym klawiszem a tu tragedia, albo stoja gdzies, albo łaza za toba i nic nie robia. albo jest zakładnik i nagle wszyscy po 3x zaczynaja drzec pałe 'hand on air' 'fri poliz!', w dodaktu jak zdechniesz to sie dlugo laduje. Jaka jest roznica miedzy ostra a nieostra amunicja ? ze nieostra jesz słabsza ? to po co ja robili skoro jest słabsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest roznica miedzy ostra a nieostra amunicja ? ze nieostra jesz słabsza ? to po co ja robili skoro jest słabsza ?

1376224[/snapback]

ostra amunicja to normalna amunicja bojowa, z pociskiem. nieostra to po prostu hukowa.

ale pewnie chodzi ci o roznice miedzy FMJ a JHP

JHP to amunicja z wgłębieniem na wierzcholku (stad nazwa hollow-point) - efekt jest taki, ze zostawia mala dziurkę wlotową, a na wylocie wyrywa pół pleców - nieskuteczna przeciwko celom w kamizelkach. przeciwko nim uzywamy amunicji z pełnym płaszczem (full metal jacket). ale FMJ z kolei przy strzale do osoby "nieopancerzonej" daje niewielkie obrazenia, dodatkowo moze przeleciec przez cel i np. zranic stojacego za nim zakladnika

nie ma amuicji lepszej i gorszej - trzeba ja dobrac zaleznie od sytuacji

 

ps

stawiajacych sie cywilow traktuje gazem (sprejem) i na pewno nie ma za to punktow karnych

Edytowane przez yamaykee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piwnicy leży jedna związana... ! przed nią jest tunel prowadzący jeszcze niżej ! na końcu tunelu są potajemnie ukryte drzwi za którymi jest poszukiwana kobieta...

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad my to znamy? :lol:

Dołączona grafika

 

btw- ja juz jestem w 8misji. rzeczywiscie paralizator pomaga, a gra sama w sobie jest poprostu GR8. pamietam ze swat 2 i 3 omijalem z daleka bo osobiscie sie wogole nie podobaly i brakowalo im czegos co by wciagalo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie inteligencja podwładnych jest słaba,mnie też to strasznie wkurza.Ale ogólnie gierka to jak dla mnie praktycznie kalka z Raven Shielda,taka troche okrojona z planowania.Ale wciąga.Szkoda że misje są krótkie i jest ich mało,gdzieś czytałem że 11 czy coś koło tego.Przy, powiedzmy 20 minutach na misję to bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@motofan - nie mow prosze, ze S4 to kalka RS. glowne zalozenia tej gry sa takie same jak w swat3 - a ta byla chyba nawet przed rainbow 6 (moge sie mylic) a na pewno przed raven shield

no i zasadnicza roznica - w S4 kierujemy policjantami, a w RS zolnierzami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się wspaniale.W rozdziałce 1280x1024 wszystkie detale na maksa.AFx16.gra wygląda cudnie.Najbardziej podoba mi się losowe rozmieszczenie terrorystów i zakładników.Dzięki temu każda rozgrywka jest inna i gra się nie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąga.... oj wciąga :D

narazie 7 misja.... gram na normal i jest sporo trudniej niż w Raven Shield, który ukończyłem na medium

1377628[/snapback]

To zacznij grać na HARD, zapeaniam że gra starczy Ci na bardzo długo.

Zreszta na NORMAL-u misje się praktycznie przebiega... zdecydowanie za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geeeez ! właśnie grałem 9 misje która mieści sie w bloku mieszkalnym...

 

wybiłem wszystkich bad boys'ów i w ostatnim pomieszczeniu zostało mi dwóch zakładników... pierwszy dał sie skuć normalnie natomiast drugi nie chciał sie poddać jak baba z drugiej misji. Nie miałem gazu pieprzowego, skończyły mi sie flesze ( drużynie również) więc nie miałem czym go ogłuszyć.... postrzelałem troche obok niego to ten zaczął uciekać... postrzeliłem go w jedną noge... nic... w drugą.... nic.... po trzecim strzalem w noge zginął....i mission failed :///

 

boże niech to jakoś naprawią bo ja nie bede grał 30min jednej mapy aby pod koniec nie zaliczyć przez durnego cywila :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*************************

to za twoje 2-ostrzezenia ! chyba przez pomylke , ale nie wiem...

Edytowane przez EaC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@motofan - nie mow prosze, ze S4 to kalka RS. glowne zalozenia tej gry sa takie same jak w swat3 - a ta byla chyba nawet przed rainbow 6 (moge sie mylic) a na pewno przed raven shield

no i zasadnicza roznica - w S4 kierujemy policjantami, a w RS zolnierzami

1378060[/snapback]

W swat 3 nie grałem więc się do niej nie odnoszę,natomiast zagrywałem się w Raven Shielda i pisze to co myślę. A jak dla mnie różnica między żołnierzami a policjantami,którym w sumie bliżej do żołnierzy niż do policjantów, jest niewielka.

Każdy oczywiście może mieć własne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i FINITO... szkoda ze tak malo jest misji, imo powinni dac wiecej jakis extremalnych sytuacji np. porwanie wice-prezydenta itp. :) najtrudniejsza z tych misji to moim zdaniem byla w Duplesis Diamond Center. najsmieszniejszy tekst cywila jaki uslyszalem kiedy chcialem zakajdankowac go to "my uncle is a cop, i know how it works" mega lol :o wady gry to slabe AI kompanow i i ich czeste blokowanie sie np w drzwiach. ale ogolnie mi sie podobala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche lipa , idzie mi tylko na średnich tzn między średnimi a maks :)

1385449[/snapback]

 

hehehe..a co Ty bys chcial z taka grafa i 512MB ramu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...