Skocz do zawartości
kucyk

Swat 4

Rekomendowane odpowiedzi

geeeez ! właśnie grałem 9 misje która mieści sie w bloku mieszkalnym...

 

wybiłem  wszystkich bad boys'ów  i w ostatnim pomieszczeniu zostało mi dwóch zakładników... pierwszy dał sie skuć normalnie natomiast drugi nie chciał sie poddać jak baba z drugiej misji. Nie miałem gazu pieprzowego, skończyły mi sie flesze ( drużynie również)  więc nie miałem czym go ogłuszyć.... postrzelałem troche obok niego to ten zaczął uciekać... postrzeliłem go w jedną noge... nic... w drugą.... nic.... po trzecim strzalem w noge zginął....i mission failed :///

 

boże niech to jakoś naprawią bo ja nie bede grał 30min jednej mapy aby pod koniec nie zaliczyć przez durnego cywila  :angry:

1378343[/snapback]

A probowales porazic go pradem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umbrella >> ramu macie tyle samo to fakt...ale gdzie FX5500 a 6600GT...

 

Dziś wieczorem zabieram się do ostrego grania...

1386621[/snapback]

odpowiadam w tym sek ze fx5500 obsluguje mniej efektow przytym mniej uzywa ramu 512 calkowicie starczy do tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja mam 512 ramu i gra wszystko na full AAx4 AFx16 1024na768 gra chodzi miodzio w menu mam 38 klateczek a 512 ramu starczy calkowicie

1386180[/snapback]

tak a swistak siedzi....to ty chyba nie wiesz co to jest chodzenie miodzio..niektorzy narzekaja na X800XL czy gf6800GT..ja mam w menu 32 klatki (1024x768 AAx4 i AFx8), a ty masz 38 tak?? mozesz powiedziec to glupiemu

 

odpowiadam w tym sek ze fx5500 obsluguje mniej efektow przytym mniej uzywa ramu 512 calkowicie starczy do tej gry

1386857[/snapback]

co Ty gadasz?? od kiedy twoj gf6600 ma wiecej efektow niz 5500??? oba sa zgodne z DX9.0 wiec oba maja tyle samo efektow..

 

tak jasne calkowicie...kolejna sciema..moze w MOH PA tez starcza?? a moze win xp chodzi super przy 256 RAMu..taaaa..juz my znamy takich magikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak a swistak siedzi....to ty chyba nie wiesz co to jest chodzenie miodzio..niektorzy narzekaja na X800XL czy gf6800GT..ja mam w menu 32 klatki (1024x768 AAx4 i AFx8), a ty masz 38 tak?? mozesz powiedziec to glupiemu

co Ty gadasz?? od kiedy twoj gf6600 ma wiecej efektow niz 5500??? oba sa zgodne z DX9.0 wiec oba maja tyle samo efektow..

 

tak jasne calkowicie...kolejna sciema..moze w MOH PA tez starcza?? a moze win xp chodzi super przy 256 RAMu..taaaa..juz my znamy takich magikow

1387737[/snapback]

fx5500 laduje mniej szczegolowe textury dokladnie widac roznice wiec wiem co gadam to tak jak gf4 w doom3 a jak masz cos skopane to masz tak malo klatek w menu swat4 ja mam 38 klatek filtry 16 i aliasing 4 karta 500na500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio sie troszkę bawię i wszystkim moim ludziom daję strzelby na gumowe naboje... są całkiem skuteczne, a przy tym nie zabijają "suspecta" i można go aresztować za co dostajemy punkciki :)

1386642[/snapback]

Mi sie bardziej podoba paintballer :D ma dobra szybkoszczelnosc i nie trzeba tak dokladnie celowac jak strzelba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk poczytaj sobie specyfikacje fx5500 i 6600 bo widze ze kupiles droga karte a nic sie nieznasz na niej temat

1387807[/snapback]

ale co ma specyfikacja karty do mozliwosci danej gry???? nic po tym jesli karta obsluguje AAx1000 jesli aplikacja (gra) tego nie obsluguje

 

HDR (i wszyytsko co pochodne - parralax itp) to sie zgodze..5500 nie obsluguje..ale jakosc tekstur?? tu i tu taka sama bedzie..tylko roznica bedzie oczywiscie w szybkosci

 

I NIE POROWNUJ mi tu gf4!!!! moze jeszcze mx co?? gf4 to zupelnie inna bajka..tu sie zgodze bo gf4 obsluguje PS 1.*..ale 5500 (jak i 6600GT) obsluguja PS 2.*...na gf4 jest gorsza grafika ale to tylko dx8.0..

 

i widac jak ty sie za to znasz na kartach porownujac obraz gf4ti a 6600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co ma specyfikacja karty do mozliwosci danej gry???? nic po tym jesli karta obsluguje AAx1000 jesli aplikacja (gra) tego nie obsluguje

 

HDR (i wszyytsko co pochodne - parralax itp) to sie zgodze..5500 nie obsluguje..ale jakosc tekstur?? tu i tu taka sama bedzie..tylko roznica bedzie oczywiscie w szybkosci

 

I NIE POROWNUJ mi tu gf4!!!! moze jeszcze mx co?? gf4 to zupelnie inna bajka..tu sie zgodze bo gf4 obsluguje PS 1.*..ale 5500 (jak i 6600GT) obsluguja PS 2.*...na gf4 jest gorsza grafika ale to tylko dx8.0..

 

i widac jak ty sie za to znasz na kartach porownujac obraz gf4ti a 6600

1387907[/snapback]

porownanie jest takie gf4 laduje tragiczne textury w doom3 przytym potrzebuje mniej ramu taksamo jest z fx5500 w swat4 porownywalem jakosc textur na fx5500 i na moim 6600 roznica widoczna golym okiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardziej podoba paintballer :D ma dobra szybkoszczelnosc i nie trzeba tak dokladnie celowac jak strzelba :P

1387784[/snapback]

no ale jesli koles ma maske-pegazke to rownie dobrze możesz na niego nasikac :D

 

a "gumowa" strzelba rzeczywiscie jest git.

 

ps.

badz konsekwentny i pisz "szczelba" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gre juz w sumie ukonczylem na Hard ;) i powiem.. gra na raz. (oczywiscie nie przejscie aby przejsc.. tylko kombinowanie z danym poziomem, bylo tak ze poziom ukonczylem i wlaczalem go jeszcze raz by na 100% przejsc).. jeden 6 level nie moglem na 100% zalatwic.. reszta ukonczona..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Constantin

:cry: Czy ktoś niewie czy na polskiej wersji SWAT 4 będzie możne grać na Amerykańskich serverach czy tylko na polskich?

 

 

 

:banana:

Edytowane przez Constantin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Constantin

Acha jeszcze jedno jak wy dajeie te obrazki pod nazwą użytkownika?

Pewnie mnie nazwiecie noobem ale przyde mi się taka wiadomość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Constantin - wejdź do panelu sterowania (tego na forum, nie tego w windzie ;) ). Znajdź Dane Osobiste i wybierz "Edytuj avatar". Tam sobie możesz "wrzucić" avatara (ten obrazek pod nazwą użytkownika). Poczytaj tam dokładnie, jaki ten obrazek może być itp.

 

I nie pisz postów pod sobą, bo zaraz przyjdą i Cie okrzyczą :D

Używaj przycisku EDIT.

No i witamy na forum.

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: Czy ktoś niewie czy na polskiej wersji SWAT 4 będzie możne grać na Amerykańskich serverach czy tylko na polskich?

:banana:

1388737[/snapback]

Serwerow jest bardzo dużo, i polskie i zagraniczne, musze szczerze powiedziec odkad wlaczylem multi to juz chyba do singla nie wroce :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile jest tych misji? Jestem w tej z domkiem opanowanym przez sektę (wypas klimacik :twisted: ). Długo jeszcze do końca?

Jeśli chodzi o paintballera to na niektóre misje jest idealny... trzeba tylko najpierw wiedzieć, czy kolesie mają maski... broni ostrej to ja w tej grze gdzieś od 4 misji nie używam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu nie ma efektu przestrzelonych drzwi lub innch przedmiotów, w SWAT 3 cos takiego bylo szkoda... <_<

 

Myśle, że to dlatego bo zastosowano silnik Unreala a tam cos takiego nie jest potrzebne...

 

A wie ktos moze jaki silnik byl w SWAT 3?

Edytowane przez tom34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapodałem sobie demo Swat 4.

Ustawienia 1024x768 -> grafika medium

 

W części czwartej zmieniono trochę wydawanie komend dla drużyny.

Tu użyto prawego klawisza myszy do kontroli nad członkami drużyny SWAT (możliwość zmiany na stary tryb).

Gra z pewnością nie spodoba się osobą lubiącym rozlew krwi i wystrzelać kilka magazynków w czasie misji.

 

PLUSY

+ dobra grafika

+ odwzorowanie szczegółów otoczenia i postaci

+ komendy głosowe wydawane prawym klawiszem myszki

+ najbardziej zagorzali napastnicy zmieniają zdanie po otrzymaniu kilku postrzałów z gumowych kul.

+ wszystkie drzwi można otworzyć i przeszukać pomieszczenia.

+ możliwość rozegrania misji na kilka sposobów.

 

MINUSY

- drużyna po wydaniu komendy Fall in grupuje się w jednym miejscu i zasłania całe pole widzenia, powodując zagrożenie w czasie ataku.

- po wydaniu komendy move&clear drużyna wchodząca do pomieszczenia zazwyczaj nie daje sobie rady z przeciwnikiem stojącym blisko, nie strzela, nawet gdy przeciwnik otwiera ogień.

- tryb biegania jest dość powolny i trochę nie realistyczny.

 

To wszystko co znalazłem w czasie jednej misji zawartej w demie. Czekam teraz na przetestowanie pełnej wersji gry i jestem ciekaw jak CD Projekt poradził sobie z polską wersją gry.

To co wyczytałem w recenzji to dołączono do gry polskie napisy (przyp. wersja kinowa).

Okładka gry na poniższym obrazku.

Dołączona grafika

 

UPDATE:

Klawiszologia ustawiona domyślnie w grze.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: jak Wam chodzi ta gra? bo ja sie dosc mocno zawiodlem: mam athlona 2600+, 1024 ramu i grafe x800pro... gra potrafi dosc mocno przyciac (przy jakiejs wiekszej strzelaninie nawet 11fps !sic). 1024x768 detale very high (ale na mniejszych i tak jest niewiele lepiej).

1373457[/snapback]

u mnie jest podobnie A64 3000+, x600pro, 512ramu jak się zaczyna większ strzlanina to ... się przycina, być pomże jest to spowodowane zbyt dużą ilością programów działającyhc w tle (tak sobie pomyślałem i jak wróce z pracy to sprawdze.)

Gra fajna, ale:

- strzelanie w biegu (hehheheehhehehe) co to za oddział, normlanie porażka tak wyszkoleni antyterroryści, myślę że mi lepiej by poszło strzelanie choć nidgy nie miałe broni w ręku (NAJWIĘKSZA PORAŻKA TEJ GRY) polewam z tego, że masakra

- prędkość oddziału (jak pszczółki w smole)

- IQ kolegów z oddziału pozostawia wiele do życzenia, i IQ cywilów

- strzelanie do ludzików (w SWAT3 było to samo i nic nie poprawili), czy strzelasz w nogę czy bark jest to samo. Strzał z shotguna w nogę (kolano) powinno załatwić wzsystko, a tu guzik............. lub strzał w nogę lub korpus załatwia szybciej niż strzał w głowe:(

- brak synchronizacji oddziałów

- podczas komendy open,bang and clear jest czasem tak, policjant otwiera drzwi gdy z nienacka ukazuje się bandyta , to drugi nie strzela tylko powoli rzuca granata..........

- blokowanie drzwi, przejść przez kolegów z oddziału

 

+grafika

+dźwięk (w systemie surround brzmi super)

+multiplayer

tutaj nie mam nic do zarzucenia

 

Moja ocena to 3-

programiści z sierra nie postarali się. Ten sam realizm co ze SWAT3, a najbardziej liczyłem na poprawkę właśnie tego. Więc dla mnie jest to SWAT3 z lepszą grafiką.

KONIEC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie tez moze macie problem z savami? bo kurcze co nie wyjde z gry to nawet po przejsciu 3,4 misji nie zapisuje mi....wchodze w kariere i musze grac od nowa wie ktos o co chodzi? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...