Skocz do zawartości
kucyk

Swat 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w głownym menu wszystko na high co możliwe + aax4 i aniso ax16 mam 32Fps.. ale w grze jak nie zjade Do AAx2 i aniso X4 i cienie na medium to se fajnie nie pogram.. bo w niektórych momentach jak wszyscy mają latarki a widzie 4 komandosów to zwalnia do 14fps.. ale teraz już jest spoko nie schodzi ponizej 30 :) Ale jakoś mi to do gustu nie przyszło... takie sztuczne troche:) piss

joŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adish22

siema SWAT 4 jest wypas demo bylo wypasione jesli full jesce bedzie lepsze to bede gral i gral do spalenia procka :D mi tam starcza GeForce FX 5900 XT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w Swat 3 i wcale nie uważam że  najnowsza część jest tylko odmłodzeniem trójeczki....

1355876[/snapback]

Popieram, poprzednia część była prawie idealna, obecna to już prawie program szkoleniowy. To że gra jest o tym samym i ma tą samą mechanikę rozgrywki wcale nie oznacza że to odgrzewany kotlet, a do tego ta grafika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej hdr to na mojej karcie nie za bardzo 

a co do frapsa to nie da rady bo jestem w pracy

Ati tez moze wyswietlac HDR, to juz zalezy tylko od programistów i tego czy nvidia macza palce w produkcji Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swat 4 to tragedia dlaczego ci idioci kupuja silnik unreala to najwieksdzy szit jak mozna bylo stworzyc...

zeby gra chodzila prawie bez warpow w menusie i podczas akcji musialem prze optymalizowac game.ini ...

realizm hmmm quake ma lepszy w swat na hardzie czulem sie dalej jak w nooblandii czyli dalej tragedia , zeby zabic kolesia czasem trzeba mu wywalic w glowe 3 kule lol a czasem po 1 w noge pada gdzie tu logika ?

poza tym grze brak dynamiki...

ocena -1 w 10 punktowiej skali nawet instalator jest nie z optymalizowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawieszasz mu konto za to ze napisal ile gra zajmuje i na ilu jest plytach? lol. zalosne. ale nic mnie juz nie zdziwi, ja zostalem kiedys zawieszony na miesiąc za to, ze napisalem ze pewna gra zostala scrackowana i ze mam nadzieje ze mimo to kazdy z nas kupi oryginal, bo gra jest tego warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalo mu sie za "1.13GB" i za "kupie jutro", wszyscy wiemy co to oznacza. A jeśli nie wiemy to odsyłam do podregulaminku

1369424[/snapback]

a skad Ty wiesz co to znaczy?? no ludzie bez przesady..moze mieszka w USA i rzeczywiscie jutro kupi?? kurcze widze ze glodnemu chleb na mysli (łącznie z moderatorem)...to co na tym forum juz nie wolno mowic ile gra zajmuje? to jakies przestepstwo??

 

w takim razie OD DZISIAJ moze zaczniemy rozmawiac o grach w dniu POLSKIEJ premiery?? no bo waszym zdaniem kazdy kto ma w DNIU PREMIERY ma oczywiscie pirata tak?? ehhhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ale nie napisal doslownie tego.Moze mial co innego na mysli np,ze wie,ze gra zajmuje tyle czy tyle i,ze kupi jutro bo ma dostep do gry a tu juz ban.Panowie - to przesada.Mowilem niedawno - spojrzcie na forum sprzed 2 lat :|:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie za problemy? Zmieńcie topic, tu jest temat o SWAT4.

Niech tu jakiś moderator posprząta.

1369661[/snapback]

zobacz go, zobacz, jak się wystraszył, że bana dostanie :D

jak dziś zagram w trening to Ci pomogę :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś moderatorzy ostatnio nie wysilają się nad myśleniem gość napisał że gra tyle i tyle zajmuje i kupi jutro a moderator się cieszy że bana mu zafundował żałosne. Wypowiadałem się na podobny temat w temacie o driver 3 i teraz sami sobie moderatorzy zaprzeczają odwrotna sytuacja była ale mniejsza oto. W obronie kolesia bardziej zrozumiale napisze do moderatorów: Koles zobaczył u kumpla ktory ma oryginalnego swata nie ważne gdzie kupił czy w (USA czy w ZSRR) sprawdził ile zajmuje z ciekawości doszedł do wniosku że na tyle MB gra może być wpożądku i stwierdził, że jutro ją kupi. Róznie to można interpretować nie? Ale chyba wy nie jesteście od interpretacji tu i od tego żeby myśleć co ktoś miał na myśli że kupi w sklepie bo moze kupi w sklepie u piratów?Żałosne teraz wstyd się przyznać moderatorowi to błędu - bana KROPKA sory na OT ps. Dla mnie gość ciekawostkę podał dla mnie bo ostatnio grałem w oryginalną gre która zajmowała 2CD - 924MB i była krótka więc ta jeżeli tyle na 2CD zajmuje może być spoko:)haha

Edytowane przez Slaw268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstyd ? phi. primo nie dyskutuj ze mna o regulaminie. secundo jezeli ban bylby bezpodstawny a osoba zbanowana miala zal to by sie odezwala. bardziej sie przejmujecie tematem niz osoba zainteresowana. "adwokaci".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster - stack up z tego co kojarze z dema, to było ustawianie się w danym miejscu, np. przed drzwiami... Może ustaw się gdzieś tam konkretnie.

1370150[/snapback]

Kurde nic z tego... Pewnie to coś prostego, ale ja nadal się z tym motam. Już nie mam pojęcia gdzie mam się jeszcze ustawić.

Ciągle tylko ten komunikat, cyt.: "Fine wise guy. Figure it out yourself".

Jak ktoś odpali trening to niech da znać o co tu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster - ja sobie siana dałem z treningiem bo w sumie też coś się jakby zacięło - pewnie nie usłyszałem, co mam robić, a że w takie gry nie gram od wczoraj to dalem sobie z tym spokój i ten snack bar już mam zaliczony ;)

W sumie jakoś tak nie mam ochoty grać albo tak słabo mnie wciąga. Raven to było coś. Tutaj jest wszystko nowsze, lepsze - to trudno porównać. Ale jakoś tak dziwnie się gra.. :/ To takie pierwsze wrażenie, niekoniecznie słuszne, po prostu jakoś nie mam siły dzisiaj. W sumie chętniej bym odpalił teraz Act of War ;)

Wciągne się, pogram to zdam relację - także tym powyżej się póki co nie sugerujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swat 4 to tragedia dlaczego ci idioci kupuja silnik unreala to najwieksdzy szit jak mozna bylo stworzyc...

zeby gra chodzila prawie bez warpow w menusie i podczas akcji musialem prze optymalizowac game.ini ...

realizm hmmm quake ma lepszy w swat na hardzie czulem sie dalej jak w nooblandii czyli dalej tragedia , zeby zabic kolesia czasem trzeba mu wywalic w glowe 3 kule lol a czasem po 1 w noge pada gdzie tu logika ?

poza tym grze brak dynamiki...

ocena -1 w 10 punktowiej skali nawet instalator jest nie z optymalizowany

1365379[/snapback]

pozostawie to bez komentarza , dawno nie czytalem tak ignoranckiej wypowiedzi , lol

zmien karte bo 4200 to shit , a unreal engine to jeden z najlepszych i najbardziej uniwersalnych engine'ow jakie istnieja , kolejny hl2 css fan boy narzeka ze jakas gra jest za wolna , to juz sie robi nudne , to swat a nie counter-strike , wiec jesli nie masz nic dobrego do napisania to nic nie pisz , masz za slaba karte zeby grac w nowe gry na full detali w rozsadnej rozdzielczosci , gra chodzi plynnie w 1280x1024 z wszystkim na fulla , tylko trzeba miec dobra karte a nie 4200 z 64 ramu i sie dziwic ze cos zle chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...