Skocz do zawartości
kucyk

Swat 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wersji sterów (ATI) używacie? Znowu mam problem z uruchamianiem gry. Po kliknięciu na ikonę skrótu gra zaczyna się uruchamiać ale ekran robi się czarny (ale jest sygnał video), po pewnym czasie pojawia się biały kursor, który gdy porusza się go po ekranie zmienia się w białą łapkę, ale klikanie tą łapką nic nie daje.

 

Ponowna instalacja gry nic już, niestety, nie pomaga A została mi jedna plansza

 

Może to stery do grafiki właśnie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna jest ta gra. Nagle zaczęła się uruchamiać ....

 

Ciągle walczę z ostatnią planszą ...

 

Szkoda, że nie można sejwować w trakcie planszy :/

 

 

EDIT

 

Przeszedłem ostatnią planszę :ploom: Straty miałem niezłe. Tylko jeden antyterrorysta ostał się w pełni sprawny :D Miałem problem żeby znaleźć tę cholerną teczkę ...

 

Trzeba poszukać innej gry do łupania. Co polecacie? Splinter Cell? Close Combat FtF?

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem żeby znaleźć tę cholerną teczkę ...

Teczka zawsze jest tam gdzie taki Gruby koleś w polo :D

 

No ja już chwilke temu przeszedłem tą misje , ale męczyłem ją chyba z tydzień , no ale w końcu się udalo , co ciekawe przeszedłem ją z wynikiem 87 :D bo używałem paintballa + paralizator i tylko jeden terror został zastrzelony przez kompanów ogólnie to pewien niedosyt tak jeszcze z 2-3 misje i byłbym w pełni usatysfakcjonowany grą.

 

Ja czekam na GTA SA aż wyjdzie w Polsce to wydanie za 100 zł bo po co mi wersja kolekcjonerska :/ jak i tak pewnie jak przejde to gre opyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam problem juz w drugiej misji uratowalem ta melinde, wczesniej ta zakneblowana babke i obezwladnilem tego kolesia, jednak musze jeszcze ta babcie "zakuc" a ona ie nie daje ... chyba, ze jeszcze jest gdzies jakis ukryty cywil ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam problem juz w drugiej misji uratowalem ta melinde, wczesniej ta zakneblowana babke i obezwladnilem tego kolesia, jednak musze jeszcze ta babcie "zakuc" a ona ie nie daje ... chyba, ze jeszcze jest gdzies jakis ukryty cywil ...

1489756[/snapback]

Gazem z miotacza ręcznego po twarzy i da się skuć. Albo paralizatorem. Albo czymś innym .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przesiadlem sie ze starej baracudy ktora sypala bledami na nowego spit pointa (samsung) . .. ze starego dysku skopiowalem calkowicie swata 4 by moc sobie w niego pograc.. na starym dysku co chwile wywalalo mnie z gry - i to z kazdej - na nowym nie ma juz tych problemow - z tym ze swat skopiowal sie chyba razem z bledami ze starego dysku.. i tu moje pytanko.. gdzie sa przechowywane save'y do swata ?? bo chcialem go po prostu przeinstalowac.

 

Czy to ze wywala mnie z tej gierki to moze byc jej blad ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj SWATA ale tak żeby pozostawić save (odinstalator sie pyta czy zostawić) i wtedy ci zostana pliki save które wystarczy podmienic i działa bo robiłem tak

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam drugie miejsce w tym konkursie cdprojektu o swat4 (http://gry.wp.pl/core.html?x=patronat,125,page,konkurs)

 

Twoja nagroda to:

Bluza US BDU,

Spodnie bojowe US M65,

Kabura Udowa do P8 czarna,

Turniej paintballowy

 

a właśnie miałem zamiar kupić te m65, dobrze że sie wstrzymałem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki , kopsnął byś bluze hehe.

 

Kurcze jedynym mankamentem tej gry jest to , że pierwsze misje są tak łatwe że jak już się rozpędzisz to się gra kończy , a gra online jakoś mnie nie wciągneła , czekam że może jakiś dodatek wyjdzie.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasu jak zaczalem w to grac po sieci to single dla mnie nie istnieje. b2 i tswat4 to 2 najlepsze gry sieciowe jakie gralem. troche sie rozni rozgrywka wiec mozna grac spoko w oba tytuly.

widac ze malo osob ma oryginaly bo nie ma wiele topikow o gry sieciowej :)

Edytowane przez Szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym sobie zagrać w tą gierke na sieci lan, niestety jest nas tylko dwóch i przydały by się boty bo samemu nie ma sensu się nawalać.

 

podajcie mi jakąś komende konsoli na dodanie botów, bo standardowe addbot nie działają :<

 

błagam pomóżcie już zmęczyły mnie te poszukiwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram juz długi czas w Swata 4 w sieci i bardzo mi sie podoba, nie mam orginała i martwi mnie że wiele serverów stawiaja teraz na nowym ver 1.1 tylko nie wiem czy jak sobie tego patha 1.1 wgram to bedzie mi chodziła gierka bo crack był do ver 1.0?? a nie mogę znaleść do 1.1, czy może ktoś może mi pomóc?? :wink:

Edytowane przez Piotr_the

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 12 misji w Swacie 4 , czyli w przedostatniej. Dokladnie w tym hotelu w ktorym musze rozbroic bomby. Przechodze wszystko i ostateczny winik to ok. 34/100. W tabeli pojawia sie taki komunikat "unauthorized use of deadly force" i odejmuje mi 30 albo 40 pkt. Z wlasnego tlumaczenia wiem jest to nieupowaznuione uzycie smiercionosnej broni:/ ale jak wykluczyc to. bo gdyby nie to to bym przeszedł bez problemy gre. Prosze o jakies rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem ;) Otóż od pewnego czasu męczą mnie criticale ;p Ale to nie wszystko! Se myśle pogram w inną gierke a tu po pewnym czasie bluescreen :o A po wysłaniu błędu pisze takie coś "Error Caused By A Device Driver" i kompletnie nie wiem o jakie sterowniki chodzi! Czyżby to już mój GF4MX440 (chłodzenie radiator) się już "wyczerpał"? Bo nie widze innego powodu ;)

 

Moja konfiguracja kompa to: Athylon Bartek 2500+@3200+, 2x256ddr400, GF4mx440, Modecom Platinum(obudowa i zasiłka bodajrze 360W) i na koniec Epox 8RDA3I ...

 

W czym kurde problem!

 

PS. Dodam jeszcze że dzieję sie tak wtedy kiedy komp działa na 100%, temp. proca dochodzi do 54 stopni. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...