Skocz do zawartości
kucyk

Swat 4

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi w SWAT4 z zadaniem "przywróć porządek" - z reóły jest to jeden z punktów które należy spełnić aby ukończyć pomyślnie misję. Z regóły coś takiego wyskakiwało samo i nie miałem z tym problemów, ale teraz gram i mam problem. Wszystko niby zrobione - zakładnicy uwolnieni, terro powaleni, raporty kompletne, a ja dalej mam nie spełnione "przywróć porządek".

O co w tym chodzi? Mam posprzątać lokacje... ;-)

Mialem tak pare razy, ze niby wszystko zrobione, a misja nie osiagala statusu "completed". Po przeszukaniu wszystkich pomieszczen okazywalo sie, ze "zapodzial" sie jakis zakladnik :) Byc moze Tobie sie to samo przytrafilo.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przywróc porządek tzn, że jeszcze ukrywa sięterrorysta lub zakłądnik, jełsi się jakiś wystraszył to w kuckach gdzieś siedzi

 

a tak ogólnie przeszedłem gre w całości dość szybko i myśle ze jest za krotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od dzis mam problem.. gralem w misje ósmą dzis rano i bylo ok.. nic nie zmienialem nie ruszalem i po poludniu juz nie pogralem.. gra wchodzi do menu wybieram misje (obojetnie jaka), wczytuje sie, i gdy pojawia sie obraz z misja, wybija mi do pulpitu z komentarzem :

 

"No Label

 

Crash Time: 04/16/06 00:52:39

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1478 MHz with 383MB RAM

Video: RADEON 9200 SERIES (6583)

 

UserName: Michal

ComputerName: KOMPUTER

Application location: F:\SWAT 4s\Content\System\

 

SWAT Build Number: 31973

 

Access Violation caused General protection fault!

 

History: ASwatAI::IsNearOfficersOrPlayersZone <- ASwatAI::IsRelevantToPlayerOrOfficers <- ASwatAI::UpdateView <- ASwatAI::GetViewPoint <- APawn::IsInVisionCone <- AwarenessPointVision::CacheVisibleSet <- AwarenessPointVision::GetVisibleSet <- AwarenessPointVisionAggregate::GetVisibleSet <- Awareness::Tick <- UAwarenessProxy::Tick <- ASwatAICharacter::TickSpecial <- AActor::Tick [Actor: 'SwatHostage8' Actor->bDeleteMe: FALSE] <- ASwatRagdollPawn::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick [(NetMode=0)] <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop->GenerateExtraCrashInfo [(GLevel: 'myLevel' PendingLevel: '(NULL)' NetMode: 'NM_Standalone'] <- MainLoop"

 

Resetowalem, reinstalowalem gre, przelecialem komp wszytskim antywirami, wybieralem innew ustawianie grafy w opcjach i nic.. pomyslalbym, ze to wina gry, ale w ta misje gralem rano, wiec nie moze byc spartolona..

Specyfikacja kompa jest wyzej, ale podam jeszcze raz" Athlon 1,7GHz, 384 DDR, Radeon 9200SE, XP Pro.

Pozdrawiam. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu kupiłem sobie SWAT4 z dodatkiem. Wydałem całe 19.99 :D . Wiem ze to juz prawie 4 lata minęły od premiery ale wczesniej mnie nie interesowały takiego typu gry. No wiec wracam do domu, wrzucam płytke do napędu, szybka instalacja, odpalam gre i wywala bład: "Wykryto virtualny napęd - by uruchomic gre prosze go odinstalować". (co ich obchodzi co mam na dysku zainstalowane). Ok, tylko ze ja nie mam zadnego programu od wirtualnych dysków. Ale na wszelki wypadek, odinstalowałem nero, steama, regulator predkości dvd wszystkie dema i pare pełnych wersji gier, przeczysciłem rejestr. Odpalam drugi raz i to samo.

I jak tu sie nie wkurzyć, kupuje oryginał a jestem traktowany jak pirat :/ . Jedynym rozwiazaniem było ściągniecie cracka. Nie ma to jak durne zabezpieczenia gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś pozostałości w rejestrze i sterownikach. Pamiętaj, ze programy typu Daemon Tools czy tam Alcohol 120% instalują jakieś tam sterowniki. Jak instalowałeś to niektóre zabezpieczenia wariują. Pamiętam jak to ja się męczyłem z oryginalną grą Prince Of Persia: Dwa Trony. Sorry za małe OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie instalowałem virtualnych napedów bo mi są niepotrzebne. Dlatego byłem mocno xdziwiony ze Swat wykrył virtualny napęd.

 

Z PoP'em tez miałem problemy bo sie płytka porysowała i jak zabezpieczenie sprawdzało płyte to nie chciało załapac, ale po 2-3 razach chwytało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...