Skocz do zawartości
ModdingKing

Pierwsze testy mojego WC :)

Rekomendowane odpowiedzi

no i po zaczeły się testy pamiętacie mój projekt okrągłego bloku. No właśnie go testuje na full 5x 3Dmark2001SE nagrzał się do temp 35*C nie wiem czy to dużo ale dla mnie zajebiście bo przedtem miałem 45*C na Titanie no i ta cisza cool :) powiedzcie jakie macie temp ja mam procka Duron 700@1000 no i nie wiem jak on się grzeje do końca bo miałem zawsze 4 wentylatory puszczone w tym 2 wiały dodatkowo na procek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a teraz troche zdjęć z testów :)

 

1.

Dołączona grafika

 

2.

Dołączona grafika

 

3.

Dołączona grafika

 

jak to w testach bywa najpierw wiadro 12l wody temp wody 21*C a za bałagan na ziemi sorry to po wierceniu w plexi

 

w miarę zaiteresowania dam dużo zdjęć

Acha pompa to AQUAEL TypFUN 3 wydajność 700 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE... ja tam mam blok kupny... 2x mniejszy od tego twojego... a co do bajzlu to ja tez taki mialem jak wszysko podłączałem... :P Wie ktoś gdzie w katowicach mozna qpić miedziane płytki...? ale nie coopershimy ani nic do kompa... tylko blache miedzianą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE... ja tam mam blok kupny... 2x mniejszy od tego twojego... a co do bajzlu to ja tez taki mialem jak wszysko podłączałem... :P Wie ktoś gdzie w katowicach mozna qpić miedziane płytki...? ale nie coopershimy ani nic do kompa... tylko blache miedzianą...

Mój ojciec mówił, że w Katowicach w pobliżu ul. Francuskiej jest taki sklep czy hurtownia metalu czy coś takiego. Zapytam się go dokładniej i dam Ci znać (ok. h 14.00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE... ja tam mam blok kupny... 2x mniejszy od tego twojego... a co do bajzlu to ja tez taki mialem jak wszysko podłączałem... :P Wie ktoś gdzie w katowicach mozna qpić miedziane płytki...? ale nie coopershimy ani nic do kompa... tylko blache miedzianą...

Potrzebujesz blache czy plaskownik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszytkich czepiających się o wygląd TO JEST TEST CZY BLOK JEST NA TYLE DOBRY I WYDAJNY mam taki drugi jeszcze bez dekla dekielek dzisiaj bede robił i całość będzie bardzo estetyczna i super wyglądająca sami się przekonacie może już dzisiaj wieczorkiem albo jutro skończę bo nie wiem jak i co będzie połowę mam zrobione

 

MAM PYTANIE

 

Czy może ktoś wie jaki ma rozstaw mocowania na śruby do płyty głównej bo narazie nie chce mi się rozbierać kompa a chciałbym zrobić otworki w plexi na uchwyty do płyty proszę o szybką odpowiedz

 

Cały opis budowy jak i więcej fotek znajdziecie na mojej stronie już w sobotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze skupu złomu i przyniosłem sobie nagrzewnice chyba od Fiata 125p jeżeli ktoś ma taką samą niech powie czy wydajna

Dołączona grafika

I PONAWIAM PROŚBĘ O ROZSTAW OTWORÓW NA PŁYCIE GŁÓWNEJ tych do montowania coolerów bo musiał bym wyciągać mobo a narazie chcem robić mojego WB i czytać forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze skupu złomu i przyniosłem sobie nagrzewnice chyba od Fiata 125p jeżeli ktoś ma taką samą niech powie czy wydajna 

Dołączona grafika

I PONAWIAM PROŚBĘ O ROZSTAW OTWORÓW NA PŁYCIE GŁÓWNEJ tych do montowania coolerów bo musiał bym wyciągać mobo a narazie chcem robić mojego WB i czytać forum :)

ja tam mam chłodnicę z fiata 125 i jest superwydajna - nie trzeba wentyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ell0!

Ajem bek :) co do twoich tempow to calkiem niezle w porownaniu do mojego poprzedniego chlodzenia woda (stress:42:( ) a no ale teraz po malych...modach moj KapWC ma idle:32 Stress:34 na tym co nizej wiec w sumie cos u ciebie lekko szwankuje. A jaka masz temp wody w ukladzie podczas stressu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ell0!

Ajem bek :) co do twoich tempow to calkiem niezle w porownaniu do mojego poprzedniego chlodzenia woda (stress:42:( ) a no ale teraz po malych...modach moj KapWC ma idle:32 Stress:34 na tym co nizej wiec w sumie cos u ciebie lekko szwankuje. A jaka masz temp wody w ukladzie podczas stressu??

no wode miałem 21*C

ale już wszytko powolij poprawiam i będzie może lepiej powolutku się robi dobrze ale teraz kłopot z dziurawą chłodnicą ale już jutro będzie dobra tylko palnik muszę kupić jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...