Skocz do zawartości
SpiderMAN

Kto z nas ma co? A konkretniej - Procesory?

Jakie macie procki?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jakie macie procki?

    • AMD Athlon
      14
    • AMD Athlon XP,MP (w tym throughbread)
      56
    • AMD Duron (w tym morgan)
      17
    • AMD K5, K6, K6-2, K6-III
      1
    • Intel Pentium, Intel Pentium MMX
      2
    • Intel Celeron (wszystkie odmiany)
      15
    • Intel Pentium II (x tym PII Xeon)
      1
    • Intel Pentium III (w tym PIII Xeon)
      2
    • Intel Pentium IV (w tym northwood)
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Athlonka XP 1600+ jeszcze nie podkreconego, ale za to z dobrej do tego celu serii AGOIA, moge powiedziec, ze dojrzewam ideologicznie do podkrecania go (odblokowanie mnoznika), w miedzyczasie modyfikujac chlodzenie w swoim kompie ;)

Chlodze drania TT Volcano 7+ LOW, czasami na MED, ale to w wyjatkowych sytuacjach, w budzie hulaja oprocz tego 3 wiatraki 80mm na 5V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie XP1600+ @ 2ghz, 1.9V, -11C full load- pierwszy test mojego nowego fc (konkretniej nowego agregatu i skraplacza)

 

z nowym parownikiem i wymiennikiem ciepla bede mial ok. -25C na butanie + propan + r12 (da sie -30C na tym max osiagnac) a po przeskoczeniu na r22 bede mial -45C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Athlonka XP 1600+ jeszcze nie podkreconego, ale za to z dobrej do tego celu serii AGOIA, moge powiedziec, ze dojrzewam ideologicznie do podkrecania go (odblokowanie mnoznika), w miedzyczasie modyfikujac chlodzenie w swoim kompie ;)

Chlodze drania TT Volcano 7+ LOW, czasami na MED, ale to w wyjatkowych sytuacjach, w budzie hulaja oprocz tego 3 wiatraki 80mm na 5V.

Hihi nie mozesz na High bo Gabrysie obudzisz?? :D (bez obrazy). Hm wiec ja mam XP1600+@2200+/1,85V i wiecej nie mam zamiaru krecic 8) . A chlodzenie to Titan TTCD5TB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja tam mam athlona 1800+ - chodzi na fsb 150 ale go tak nie trzymam bo i tak nie potrzebuje takiego powera... w grach grafa nie wyrabia, a procu nic nie da to po co mam kręcić :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie PIV na 3077MHz.BOX-owy coolerek (w V7+ dobijał mnie hałas). System stabilny w necie (3D-marka nie puszczałem). Przymierzam się do przekręcenia K-6. Na razie chodzi na 500MHz (kupiłem mu nową płytę :wink:

FIC-PAG2130 VIA MPV4 (Intel HX się skończył). Chcę go puścić na 600MHz ale nie chce wstać. Duron 1GHz chodzi na 1240MHz ale dysk mi siada (magistrala 124MHz !) - Cheepobios , reszta jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam celerona 800 MHz seria sl5wc. Obecnie chodzi na 800@1066, lecz jest w pelni stabilny na 1300 MHz przy 1.85 V i BOX coolerze, max co udalo mi sie wycisnac to 1333 MHz :twisted: Mysle ze pojdzie na wiecej ale ciagle nie chce mi sie zmontowac WC i zrobic Voltage Moda (musze sie kiedys zmobilizowac) :lol: Qrde no i ten zegar PCI przy ponad 166 FSB troszke za duzy jest :x przydala by sie opcja fixed PCI :P

Oczywiscie wszystko na Abiciku ST6 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to co w opisie z volcano 7+ na low - proc seria >agoia< przy wentylu na high idzie na 2200+ ale chałas dobija - puscił bym go na stałe ale moja grafika i tak sie juz nie skaluje :( (czekam na radeona 9000pro), tak wiec jak sie dorobie grafy to bede myslał nad WC -a tak ogólnie to AMD narazie wygrywa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to co w podpisie + AMD K6-2 350MHz + Celeron 300A(komp ojca, do którego mam dostęp w każdej chwili itp.). Narazie nic nie podkręcałem, bo obecny power jest wystarczający (nawet w przypadku starych maszyn)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz jak w podpisie, a jeszcze 2 tygodnie temu mialem A XP 2000+ na ABit KT7A v1.3 zaraz po A XP 1.6@1,9 ale niestety plyta padla i zabrala proca wiec zmienilem system na P4 i na razie nie narzekam chociaz z Athlonem miale 1GB ramu (SDRAM co prawda) ale chodzil zaje.....scie szybko we wszystkim, wiec w koncu po namowach zmienilem dilera proca i jest OK, tem max 49 i to fajnie, ale musz popracowac nad plyta to wyniki OC beda lepsze. pozdr. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wyciskam 'poty' z mojego Antka juz gdzies od 6 m-c... Kupilem go od znajomego po bardzo atrakcyjnej cenie, tylko ze bez gwarancji ale dzieki temu moglem od razu zabrac sie do odblokowania go itd. Zaliczylem juz jeden spalony zasilacz przez niego, przy 1632 Mhz pochodzil 5 minut i PSU wyzianal ducha hehe. Ato wszystko na starym poczciwym Titanie... Bloczek sie juz robi takze niedlugo przesiadka na WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...