Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mowie ze to ejst na czasie. ale posluchac ich zawsze mozna. a pokahontaz na pewno nie wydali plyty a maja ja wydac. wiesz juz wole posluchac tej muzy z przed paru lat niz np mezo. ale moze ty idziesz za tym co najczesciej leci w radiu.

1320518[/snapback]

nie wiem, nie slucham radia

naprawde nie zaimponujesz sluchaniem pfk w 2005 roku, ale czego sie spodziewac po gimnazjum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo jedna mp3

 

7L and Esortic - Watch Me

1323222[/snapback]

Esoteric, nie Esotric :wink:

 

Ja bym polecil cala plyte 'Dangerous Connection'. Najlepsza plyta bostonskich bialasow. Utrzymana wlasnie w klimacie 'watch me'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 2 kwietnia trafi do sklepów w całej Polsce album Pokahontaz - "Receptura". Na dzień dzisiejszy wszystkie utwory na płytę zostały już zarejestrowane. Pozostał jedynie mix i mastering, którym zajmie się DJ 600V. Więcej informacji wkrótce...

juz nie moge sie doczekac :D :D :D a co sadzicie o plytce grammatika "3". wg mnie bardzo fajna :D Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o plytce grammatika  "3". wg mnie bardzo fajna :D

1328093[/snapback]

Grammatik w wysokiej formie:D, ale chce napisac o czyms innym - sciagnijcie sobie utworek ali b - ik ben ja zat:D, i zobaczcie jak to robia w innych krajach:P! Ciekawie, chociaz troche dziwnie sie czuje gdy ktos rapuje w takim jezyq:D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie moge sie doczekac :D  :D  :D a co sadzicie o plytce grammatika  "3". wg mnie bardzo fajna :D

1328093[/snapback]

Grammatik... jak zawsze ma w sobie coś czego nie usłyszymy słuchając płytki pare razy.

 

Ale jak juz ktoś wcześniej napisał - nowa płyta Gurala, to jesto dopiero coś. Technika rymowania z najwyższej półki. O dziwo całkiem pasuje to syntetycznych bitów 600v.

 

Heh pewnie już wiecie, ale może ktoś nie wie: Małolat po wydaniu płyty, a w zasadzie tuż przed, poszedł do aresztu za posiadanie bodajże 60 gram trafki i za próbe przekupienia funkcjonariusza (2000 PLN). Czeka na proces.

Edytowane przez majki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grammatik... jak zawsze ma w sobie coś czego nie usłyszymy słuchając płytki pare razy.

 

Ale jak juz ktoś wcześniej napisał - nowa płyta Gurala, to jesto dopiero coś. Technika rymowania z najwyższej pułki. O dziwo całkiem pasuje to syntetycznych bitów 600v.

 

Heh pewnie już wiecie, ale może ktoś nie wie: Małolat po wydaniu płyty, a w zasadzie tuż przed, poszedł do aresztu za posiadanie bodajże 60 gram trafki i za próbe przekupienia funkcjonariusza (2000  PLN). Czeka na proces.

1341173[/snapback]

a cała wytwórnia PROSTO zbiera kasę na adwokata/aukcję dla niego poprzez koncerty, a jego brat pezet rymuje w jakiś kawałkach za niego... stara sprawa..

 

pokahontaz kiedy?? ciekawe czy smok coś pokaże, chodź musi pokazać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokahontaz powrócą ze swoją "Recepturą" już 02 kwietnia 2005.

sprawdzcie nowy teledysk Pokahontaz Za szybcy się wściekli

 

i jeszcze jedna ciekawa sprawa

Nowi artyści na naszym pokładzie

Miło nam poinformować, że powiększyło się grono artystów związanych z wytwórnią Wielkie Joł.

Dołączył do nas szalony, jedyny i niepowtarzalny duet rapowy czyli Wujek Samo Zło i Człowiek Nowej Ery, a także znany i utytułowany Dj Kostek.

Są to ludzie związani z kulturą Hip-Hop w zasadzie od jej początków w naszym kraju. Pionierzy sceny, mający za sobą już wiele ciekawych doświadczeń i wiele nowych pomysłów. Jednocześnie to nasi koledzy z którymi mieliśmy okazję wiele razy współpracować, spotykać się zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej.

WSZ i CNE kończą obecnie swoją druga płytę. Pojawi się ona nakładem naszej wytwórni już w pierwszej połowie 2005 roku. [za http://www.wielkiejol.com/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teledysk pokahontaz juz mam i powiem ze jest very ok :D :D a slyszeliscie plytke endefisu?? wydana przez umc :cry: :cry: :cry: ale jest ok wedlug mnie :D slyszalem pierwsza plyte endefisu i powiem ze nie rozni sie od drugie i obie sa fajne. moze wytwornia nie ma nic do rzeczy?? :blink: albo umc zacznie wydawac dobre plyty :lol: :lol: ale plyta endefisu to raczej taki wyjatek od reguly w umc.http: //www.purehiphop.pl/produkcje.php?id=557 macie link do recenzji.

a ma ktos road to hip hop 2005 i moze o niej cos powiedziec??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy album ktory polecam - Northstar - [underground Shit Vol.1]

Jak bedzie taka sama jak RZA presents Northstar, to masz u mnie przechlapane ;]

 

Btw. Genelec & Memphis Reigns - [scorpion Circles] - moze byc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesluchalem walsnie 1cd z road hh 05. jakies przemyslenia? tak jak sie spodziwalem ogromna roznorodnosc, szegolnie jesli chodzi o tematy. plyta trzyma dosc wysoki poziom, co bylo do przewidzenia patrzac po wykonawcach. jezeli chodzi o bity to raczej srednio, ale z tego co narazie wylapalem (po 1cd) to sa przynajmniej 2 b. dobre podklady (w utworach: Rudyego i WSP)

 

Endefis - jak uslyszlem ze wydali w umc, to pomyslalem ze to pomylka. no coz... wytwornia jest taka, a nie inna, za to material broni sie sam. to raczej nie jest liber i kolega doniu ktorzy cos tam brecza caly czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie taka sama jak RZA presents Northstar, to masz u mnie przechlapane ;]

 

Btw. Genelec & Memphis Reigns - [scorpion Circles] - moze byc ;]

1341496[/snapback]

a RZA presents Northstar Ci sie nie podobalo ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po plytce Embee, balem sie, ze Looptroop pojdzie w ta strone ale slysze, ze jest dobrze ;]

1343108[/snapback]

O czym ty mowisz.. :unsure: embiziii pokazal na co go stac, genialne kawalki szczegoolnie shadows in sorrowtown z rantoboko i drop me by the stairs.. ja chce koncert ltr w polsce :cry: <_< :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pannnooowie nowy album i to w jakim skladzie:

Enter Tragedy Khadafi (Juice Crew, Intelligent Hoodlum, CNN), Killah Priest (Sunz of Man, Wu-Tang Clan), Hell Razah (Sunz of Man, Wu-Tang affiliate) & Timbo King (Royal Ram, Wu-Tang affiliate, I AM).

Nazywaja sie The Black Market Militia. Polecam.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zapalency polskiego rapu...

Co jest?

Pokahontaz juz w skelpach a tu zero odzewu... ;]

1368324[/snapback]

po co się chwalić że ktoś ma pirata.. :D

 

daj ludziom do przesłuchania czas :P

 

mnie Za szybcy za wściekli nie wzruszył, jedynie zwrotka fokusa(hahah fryz), a szczególnie już kultowe "Klaudia ma downa" jest nawet fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema :D ostatnio dostalem w lapy pewna plytke i jestem naprawde pod wrazeniem :D a chodzi dokladniej o Malolat/Ajron oprocz 2 czy 3 piosenek reszta naprawde podoba mi sie :-) dawno nie slyszalem plyty ktora az tak wciagnie mnie :-) od 2czy3 dni leci co chwile w moim odtwarzaczu :-) szczeze polecam

nowa plyta endefisu tez moze byc chociaz troche piosenek nie przypadlo mi do gustu :-)

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez ostatnio najbardziej sie podobala plyta endefisu. super byla tez plyta pokahontaz. ale jakos do gustu nie przypadla mi plyta vienia i pele autentyk 3. chyba najslabsza ze wszystkich autentykow. a to co poleca ?????????? czyli malolat&ajron bede mial niedlugo :lol: :lol: moze nawet dzis. podobno w.b.u bedzie nagrywac w UMC :sad: slyszalem ich nielegal i byl ok. ale moze kolejna plytka tez bedzie fajna. endefis udowodnil ze w umc mozna robic dory rap :D :D

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...