Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie slyszalem 'nowa' piosenke 2paca, lekko to juz chore. Wydal wiecej posmiertnych plyt niz Elvis i Beatelsi razem [; .

 

Btw jakis taki glos troche inny ma ten 2pac niz w reszcie piosenek...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ja tam nie lubie tych plyt wydanych po jego smierci, oprocz jednej R U Still Down. 2pac jest najlepszym raperem i nikt mu nigdy nie dorówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie lubie tych plyt wydanych po jego smierci, oprocz jednej R U Still Down. 2pac jest najlepszym raperem i nikt mu nigdy nie dorówna.

1392529[/snapback]

racja B) co do płyt wydanych po smierci nie tkne niczego co zwiazane jest z eminemem, dre i 50c (; btw na nowym albumie benzino Arch Nemesis jest fajny kawalek z Pacem pt "trying to make it through"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rapu słucham od dawna lecz teraz zajmuje mnie druga z moich muzycznych pasji a mianowicie muzyka filmowa. I w zwiazku z ta druga pasja jestem w plecy w stosunku do RAP-u i mam taka prosbe czy moglibyscie podac paru ciekawych wykonawcow lub utworow w ktorych wystepuja takie instrumenty jak skrzypce, wilolonczela...itp chodzi mi o cos w nastrojowym klimacie badz cos z ciekawymi i melodyjnymi bitami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rapu słucham od dawna lecz teraz zajmuje mnie druga z moich muzycznych pasji a mianowicie muzyka filmowa. I w zwiazku z ta druga pasja jestem w plecy w stosunku do  RAP-u i mam taka prosbe czy moglibyscie podac paru ciekawych wykonawcow lub utworow w ktorych wystepuja takie instrumenty jak skrzypce, wilolonczela...itp chodzi mi o cos w nastrojowym klimacie badz cos z ciekawymi i melodyjnymi bitami

1393977[/snapback]

Embee - tellings from solitaria (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niektore z tych utworkow to sa nawet spoczko lecz niektore sa takie "cukierkowe" jak np. Fat Joe ;). A ja poszukuje czegos w stylu (trudno mi teraz cos przytoczyc) np. Gangstas Paradise, One Mic-Nasa, czy Hair Mary-2Paca czy nawet cos w stylu Rap Superstar lub nawet Gimme Some More Busty Rythmesa (ach ten bicik;)).. Wiec jesli macie pomysły na utwory w takiej konwencji to piszcie tytuły i wykonawcow. Wielkie dzieki

Edytowane przez Novus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niektore z tych utworkow to sa nawet spoczko lecz niektore sa takie "cukierkowe" jak np. Fat Joe ;). A ja poszukuje czegos w stylu (trudno mi teraz cos przytoczyc) np. Gangstas Paradise, One Mic-Nasa, czy Hair Mary-2Paca czy nawet cos w stylu Rap Superstar lub nawet Gimme Some More Busty Rythmesa (ach ten bicik;)).. Wiec jesli macie pomysły na utwory w takiej konwencji to piszcie tytuły i wykonawcow. Wielkie dzieki

1395244[/snapback]

Fat Joe czy Fat Jon bo to roznica ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat Joe czy Fat Jon bo to roznica ...

1395715[/snapback]

 

2Pac to jest własciwie mij guru i wszystko co zostało przez niego za zycia wydane jest spox ale to co sie dzieje po jego smierci to mnie przeraza. Pewnie sie w grobie teraz przewraca!!. A co do running ooo cos takiego w brzmieniu bo ta sekcja smyczkowa jest naprawde swietna.

 

Wunat sorki moj bład juz sprawdzam Fat Jon(he a ja sobie pomyslałem ze sie admin pomylil :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promoe [Goverment Music] - Positive & Negative

Looptroop [The Struggle Continues] - The Struggle Continues

Reks [Rekless] - One

Common and Kanye West - Food

Jedi Mind Tricks [Violent By Design] - I Against I Ft. Planet Asia

L Da Headtoucha [Destined For Greatness] - Sunshine Ft Raw Dukes And K Slaughta

Talib Kweli [beautiful Struggle] - Lonely People

Murs [Murs 3:16 the 9th Edition]- The Pain (ta piosenka to z tej konkretnej plyty poniewaz to remix)

 

Przynajmniej 1/3 powinna cie zadowolic [;

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostanio bardzo polubiłem 50Cent maja naprawde spoko piosenki:D

1397115[/snapback]

Maja? Literówka czy chodziło Ci o jego skład G-Unit?

 

50cent udaje gangstera a doopa z niego nie gangster

1397181[/snapback]

No i... ?

Robi kawałki które mi wpadaja w ucho - to i wystarcza...

Biznes kolego, biznes...

Co wnosi Twoj post do oceny jego muzyki?

Jakbys chociaz napisal jego muzyka jest beee bo jest komercyjna itd.

A tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: 50 cent ostanio udzielił bardzo fajnego wywiadu. Twierdzi w nim samemu , że to o czym śpiewa jest wszystko robione i wymyslane pod publikę stwierdził , że śpiewa o gangsterce, dzifkach, melanżach bo dzieciaki tego chcą to on im to daje, a tak naprawdę to nie pije nie jara , ma żonę i synka i najchętniej to chodziłby do parku na lody (no ale nie może bo jest rozpoznawany) zresztą jak snoop dogg może się znizać do tego poziomu żeby nagrywac z justinem thermaltakiem rozumiem kasa kasa, ale snopiii di oł dable dżi i boys-band boy jak dla mnie to profanacja. Śmieszy mnie cały ten bling-bling pimp style, wylewanie crystali złoto i dziwki. Cenię takich ludzi jak rasco, cali agents, group home za to że robią to co chca a nie to co się sprzeda. pzdr

 

edit- jak mnie to wkurza jak snoop dogg udaje w teledyskach , że jara trawę a przecież powszechnie wiadomo że od 3 lat nie pali bo sie kiedyś zjarał i 100 dolarowy banknot zaczął do niego gadać :lol: to co nie mozna nie jarac trawy i byc cool? Również cos mi się obiło o uszy że cała ta sprawa postrzelenia wielokrotnego 50 centa to ściema mająca na celu go wypromować(może i cos dostał ale chyba 1 kulke albo wogóle)

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50cent udaje gangstera a doopa z niego nie gangster

1397181[/snapback]

Obiektywnie patrzac 2pac w pozniejszym etapie zachowywal sie dokladnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Obiektywnie patrzac 2pac w pozniejszym etapie zachowywal sie dokladnie tak samo.

1398195[/snapback]

jakbyś był postrzelony w głowe, i siedzial w kiciu to tez byś wymiekł. Po za tym nie porownuj 50centa do 2paca bo 50 spiewa dla forsy a Tupac nagrywał dniami i nocami bo to kochał.

 

EDIT

Pozatym chciałem napisać ze 50cent za ostro sie wozi, bo jakimś wybitnym artystą to nie jest, no ale spoko sam mam jego płytę i czasami słucham.

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...