Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Powinienes zalozyc wlasny i z gory uprzedzic, ze ty masz tylko prawo do wypowiadania sie i nikt inny... bedziesz rozmawial sam ze soba, czyli z osoba ktora potrafi docenic cos dobrego ;)

fajny ma lancuch :lol:

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes zalozyc wlasny i z gory uprzedzic, ze ty masz tylko prawo do wypowiadania sie i nikt inny... bedziesz rozmawial sam ze soba, czyli z osoba ktora potrafi docenic cos dobrego ;)

fajny ma lancuch :lol:

nie sadze , na tym forum jest troche osob ktore sie zna na rzeczy , tyle ze nikt juz tego tematu nie odwiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale moge wiedzieć po co taki cieć jak Xzibit robi diss na mistrza i legende jaką jest Rakim? Chyba coś przeoczyłem.

Yyy.. No przeoczyłeś, bo Rakima dissuje Freddie Foxxx, sorry że napisałem zaraz po komentarzu o Xzibicie to, bo chyba przez to się pomylałeś :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny live performance w w wykonaniu X to the Z - NIe robcie z niego ułomka tylko dlatego ze prowadzi Pimp my ride- Gosciu wydał genialne At the speed of life ponad 10 lat temu wiec wie o co chodzi.Inna sprawa ze zadna nastepna plyta nie dorownala tej pierwszej ale tak jest w przypadku wiekszosci wykonawcow. Full Circle juz jest w moich łapach wiec jak tylko przeslucham to na goraco puszcze jakies info chyba ze ktos juz przesluchal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobały mi się beaty na jakiejkolwiek płycie Xzibita, podobnie jest z Full Circle. Pomijając muzykę która mi najzwyczajniej w świecie nie podchodzi, to Xzibit jakoś lipnie rymuje, sobie gada i tyle. W takim stylu to może sobie Snoop nawijać, ale nie X to the Z.

 

Ja tam lubię tylko "Paparazzi" bo ustanowił tym utworem sobie wysoko poprzeczkę, ale niestety nigdy więcej się do niej nie zbliżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobały mi się beaty na jakiejkolwiek płycie Xzibita, podobnie jest z Full Circle. Pomijając muzykę która mi najzwyczajniej w świecie nie podchodzi, to Xzibit jakoś lipnie rymuje, sobie gada i tyle. W takim stylu to może sobie Snoop nawijać, ale nie X to the Z.

 

Ja tam lubię tylko "Paparazzi" bo ustanowił tym utworem sobie wysoko poprzeczkę, ale niestety nigdy więcej się do niej nie zbliżył.

Gusta i guściki...Masz tez racje w rzypadku Paparazzi. Co do jego kawałkow to polecam i przypominam poza wspomnianym paparazzi, foundation, focus, at the speed of life, X i wiele innych rownie dobrych jak kolaboracja z X-ecutioners.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu niezagladalem , temat ozyl ? :)

a propo zywych instrumentow w odniesieniu do X z linka - to zupelnie nie podszedl mi nowy Othello - ciekaw jestem waszego zdania - ale wydaje mi sie ze w przypadku plyt wydawanych z live bandami , przynajmniej 50% albumu jest nudna i monotonna.

 

Ale za to polecam nowego Hi-Teka i swietny mixtape Daniel Drumz - Electric relaxation / to tak promujac 1 polski i 1 zagraniczny B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, mam nadzieje, ze sluchasz "Moment of Truth"- jedna z moich ulubionych plyt( i w dodatku tanioszka w merlinie:)) Polecam tez JazzMatazz

No leci już drugi dzień non stop. Genialna, zarówno muzycznie jak i tekstowo. I co lepsze, praktycznie każda z ich płyt jest chyba tak dobra. Jak przejrzałem oceny na rapreviews.com to szczeka w dół ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz musisz jeszcze sprawdzic Jeru the Damaja, Afu-Ra i reszte dawnego Gang Starr foundation

Hah. Ja mam w kolejce na daną chwilę... Rakima, Nasa, Jaya-Z i KRS'a... Tego rapu to strasznie dużo jest :lol2: Że też ja się przysysam do każdej płyty na pare(naście) dni ;D Oj, wolno mi to idzie, jak krew z nosa. Zabawy na pare(naście) lat, szczegolnie ze muzyki elektronicznej, klasycznej i jazzu tez slucham :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Październik 3: Monica - "The Makings Of Me"

Październik 3: Robin Thicke - "The Evolution of Robin Thicke"

Październik 10: Lloyd Banks - "Rotten Apple"

Październik 10: Sammie - "Sammie"

Październik 10: Birdman and Lil' Wayne - Like Father, Like Son

Październik 17: C-Murder - "The Tru Story: Continued"

Październik 17: Diddy - "Press Play"

Październik 17: The Diplomats

Październik 17: Xzibit - "Full Circle"

Październik 17: Lil' Jon - "Crunk Rock"

Październik 24: Jibbs - "Jibbs Feat. Jibbs"

Październik 24: Shareefa - "Point Of No Return"

Październik 31: Lil' Scrappy - "Bred 2 Die Born 2 Live"

Październik 31: Pitbull - "El Mariel"

 

Listopad 7: Talib Kweli - "Eardrum"

Listopad 14: The Game "The Doctor's Advocate"

Listopad 14: Fat Joe - "Me Myself & I"

Listopad 14: LL Cool J - "Todd Smith (Part 2: Back To Cool)"

Listopad 14: Redman - "Red Gone Wild"

Listopad 21: Jay-Z "Kingdom Come"

Listopad 21: Snoop Dogg - "The Blue Carpet Treatment"

Listopad 21: Akon - "Konvicted"

Listopad 21: Teairra Mari - "Second Round"

Listopad 21: Lil' Flip - "I Need Mine"

Listopad 28: Young Buck - Buck The World

 

Grudzień 5: Trina - "Baddest Bitch II"

Grudzień 5: Ciara - "Evoultion"

Grudzień 5: Eminem - "Eminem Presents: The Re-Up"

Grudzień 5: Bong Thugs-N-Harmony - "The Bone Thugs Story"

Grudzień 5: Clipse - "Hell Hath No Fury"

Grudzień 12: Young Jeezy - "The Inspiration: Thug Motivation 102"

Grudzień 12: Kanye West - "Graduation"

Grudzień 12: Trick Daddy - "Back By Thug Demand"

Grudzień 19: Bow Wow - "The Price Of Fame"

Grudzień 19: Nas - "Hip-Hop Is Dead"

Niech ktos mi wytłumaczy działanie tej industry - dlaczego np. 5 artystów wydaje swoje longplay'e tego samego dnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego np. 5 artystów wydaje swoje longplay'e tego samego dnia?

Bo poniedziałek to dobry dzień na rozpoczęcie sprzedaży nowego wydawnictwa pewno.

 

EDIT

 

I nawet must-have list już mam ^^

 

Listopad 14: Redman - "Red Gone Wild"

Listopad 21: Snoop Dogg - "The Blue Carpet Treatment"

Grudzień 12: Kanye West - "Graduation"

Grudzień 19: Nas - "Hip-Hop Is Dead"

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo yo yo nowy Talib Kweli to podstawa to wydarzenie i wogole zakreslcie date w notesie :D

a kto jeszcze nie widzial teledysku z numerem Listen z nadchodzacego albumy to koniecznie zobaczcie co sie zbliza ahhhh :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Iiu3eViGvi8...ted&search=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...