Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Ten rok ogolnie był słaby i ciezko wskazac faworyta 2006. Ze swojej strony moge polecic:

 

T.I. - The King - album roku-chyba <_<

Rick Ross - port of Miami

Styles P -Time is money

Method_Man-4-21_The_Day_After

AZ - the Format

The game - doctors advocate

Hi-Tek-Hi-Teknology 2

Nas-Hip Hop Is Dead

Jay Z - K. C.

 

a pisze, ze rok był słaby bo te wyróznione przeze mnie pozycje z całą pewnoscia znalazlyby sie w mojej liscie ROZCZAROWAŃ 2006(z niektorymi wyjatkami jak t.i. styles, ricky)

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam polece cale plyty :D

 

Busta Rhymes - The Big Bang

Snoop_Dogg-Tha_Blue_Carpet_Treatment (mam 2 wersje tej plyty i obie sa ciekawe )

The Game - Doctors Advocate

The_Notorious_B.I.G.-Duets-The_Final_Chapter

 

to sa z tych nowszych, ktore warto zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa z tych nowszych, ktore warto zobaczyc

No raczej tylko zobaczyc... :D (Wiem - czasami bywam zlosliwy.)

Na wszystkich plytach, ktore wymieniles sa maks 2 bardzo dobre kawalki, reszta to cienizna.

 

TI jest swietny (ale to nie plyta z roku 2005 czasem?), a reszta to tak sobie... Nawet The Streets nie dalo rady. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLYTY :

 

NowOn - Eye Level

Strange Fruit Project - The Healing

O.S.T.R - 7

Emilio Rojas A.K.A. Raks One - A Breath Of Fresh Air

Mos Def - True Magic

 

Najlepszy NUMER to zdecydowanie :

 

Madlib feat Talib Kweli - Funny Money

 

Najlepszy MC :

 

Braille , OSTR , Raks One

 

TELEDYSK:

 

hmmm nie widzialem za duzo , ale Listen - Taliba Kweli jest b.fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bida?

 

U mnie bida, wiec zaczalem sluchac hurtem calej dyskografii Nasty Nasa (ta najnowsza wypada strasznie blado w porownaniu z klasykami). Kumpel siedzi dosyc mocno w polskim HH i pozyczylem troche plytek od niego, ale nie chce mi sie tego tykac narazie. Jakis Dreadsquad, afront, Projektanci, Kasta, Killaz. Może jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu... a gdzie (IMO) prze genialna płyta L.U.C. - Haelucenogenoklektyzm? Nie doceniana.. niestety ;( Zresztą tak jak kanał audytywny. Polskie to co prawda ale i tak jest ciekawą propozycją.

Nienagannie prawisz! Zgadzam sie, ze to swietna plyta, jednak nie mozna jej porownywac bezposrednio z innymi przedstawicielami polskiej sceny. L.U.C. ma wlasny styl i fajnie laczy rozne style muzyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to przecież rap.. Ma nawet 4 teledyski do kawałków (z tej płyty więcej nie widziałem :) ): Porwano ludzi z miasta Stumostów i Pukagastrofazy godzina, Nuda i Pomiędzy wszystkim. Chyba najlepiej wybrał. :) Dodatkowo te teledyski są wyjątkowo wyjątkowe i nietuzinkowe ;) Trzeba to zobaczyć! Dobry też jest jego kawałek z Rahimem pt. 2 pokoje. Właściwie to Kanału Audytywnego ale to przecież nie ważne.. Ważne, że tak mało osób o nim wie :(

 

http://teledyski.onet.pl/10173,1857278,teledyski.html zresztą :) Mam nadzieje, że to nie jest niezgodne z regulaminem..

 

i drugi trochę gorszej jakości...

 

http://teledyski.onet.pl/10173,1264835,teledyski.html

 

resztę teledysków też można tam znaleźć. ;) POLECAM

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była u mnie w szkole ekipa studentów z Uniwersytetu Łódzkiego opowiadać o studiach, a na sam koniec rozdali nam karteczki by wpisać maila, bo będzie losowanie biletów na koncert "redmana, założyciela Wu Tang Clan w klubie The Fresh"

 

i wszystko jasne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

O prosze... dawno go nie sluchalem, musze odswiezyc sobie jego plyty ale ostatnio jego muzyka coraz mniej do mnie przemawia.

 

"To prawdopodobnie najlepsza z dotychczasowych płyt Ostrego. Tak przynajmniej twierdzi on sam. Rzeczywiście, choć to aż 22 produkcje, wszystkie są ewidentnie owocem ostrej selekcji i i długotrwałego diggingu spod znaku „powrotu do przeszłości”.

 

Jesli tak bedzie naprawde to moze mi sie spodobac...

 

Dzieki za info slasher.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strony asfaltu mozna sciagnac nowe klipy do singli Łony, oraz O.S.T.R.ego

Łony kawałek bardzo mi sie podoba, chociaz nie jest taki wesoly (?) jak poprzednie. Moze to przez podklad - swietny bit Webber'a z tym ze troche... nie wiem... uliczno/melancholijny? ;) Bede ten miesiac oczekiwal z niecierpliwoscia.

 

Klip Ostrego pierwsza klasa. Sam kawalek tez niezly z tym, ze jego podklady robia sie dla mnie monotonne i meczace. Juz jutro zobacze jaki bedzie caly album.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No i przesluchalem nowa plytke ostrego.

 

Dla mnie moze byc, ale ja w sumie juz nie slucham tego typu muzki. Kiedys ostrego lubialem, a teraz to tam jest mi obojetny ;]. Troche smiesznie najechal na kaczynskich :lol:... prostacko wiec. Zreszta sami posluchajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po trzecim przesłuchaniu zaakceptowałem tą płytke i musze powiedzieć że dla mnie Ostry robi postępy.

 

Z jego poprzednich płyt (przed "7") podobały mi się tylko pojedyncze teksty, a na tych dwóch ostatnich już praktycznie wszystkie.

 

Ale Łony i tak nikt nie pobije :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...