Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słucham Eminema. Bardzo dobry album. Najlepszy kawąłek to chyba "Beautiful", ale reszta także trzyma bardzo wysoki poziom. Jedynie single mi nie bardzo podeszły. Jakoś nie ciągnie mnie do ich słuchania. Ani "Crack a bottle" ani "we made you" nie dorównują choćby "The real Slim Shady". Ogólnie płyta 5/6 bo "The Slim Shady LP" oraz "The Marshall Mathers LP" były płytami idealnymi. a tej trochę jednak brakuje. Najbardziej przyczynił się do tego Dr Dre swoimi bitami, które mi nie specjalnie podchodzą.

Every CD critics gave it a 3, then 3

Years later, they'd go back and re-rate it

And call the Slim Shady LP the greatest

The Marshall Mathers was a classic

The Eminem Show was fantastic

But Encore just didn't have the caliber to match it

I guess enough time just ain't passed, yet

A couple more years, that shit'll be ill-matic

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

illmatic to nigdy nie będzie ;) Nigdy shady mi nie podchodził specjalnie, jak słyszałem i widziałem 'we made you' to zacząłem się zastanawiać ile razy jeszcze będzie wałkować prześmieszny patent mi to już znudziło się dawno temu. Ogólnie płyta ok ale słyszałem lepsze na przestrzeni 12 miesięcy.

 

ps. bity dre rzeczywiście nie zabiły ale tak to juz jest w jego wypadku xx bitów na poziomie, a potem przyjdzie jeden taki, że pamięta się go na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ja właśnie nie mogę się przekonać do ściągnięcia choćby :P. nie mogę się oderwać od NoBoTak - Kocur w worku, świetna płyta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nową ortege ktos slyszal? ja sie jaram

+1

 

Bardzo fajna płyta ;). A Jak nowe WFD? Dla mnie całkiem niezła płyta, ale jakoś nigdy nie przepadałem za Tede i Numer Razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

 

Bardzo fajna płyta ;). A Jak nowe WFD? Dla mnie całkiem niezła płyta, ale jakoś nigdy nie przepadałem za Tede i Numer Razem.

Ujdzie, z jednej strony nie naleze do jakis wielkich fanow Tedego, ale umiejetnosci to raczej nie mozna mu odmowic. A Numer jak to Numer - zawsze spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytwórnia Step Records z przykrością informuje, iż Chada został zatrzymany przez policję i od kilkunastu dni przebywa w więzieniu. Raperowi został odwieszony wyrok 22 miesięcy pozbawienia wolności. Z tego powodu nie odbyły się zdjęcia do dwóch zaplanowanych teledysków, a wydanie płyty Chada "Proceder" stanęło pod dużym znakiem zapytania. Brak kontaktu z artystą spowodował zamieszanie w kwestiach dotyczących premiery i dystrybucji albumu oraz jego promocji. Dopiero wczoraj tj. 16.06. udało nam się skontaktować z Tomkiem i poznać jego zdanie na temat spraw o których nie mogliśmy decydować bez niego. Podane Państwu informacje są ostateczne . Album Chada ,,Proceder’’ zostanie wydany w nakładzie 3000 sztuk i na życzenie samego wykonawcy będzie dostępny również w sklepach muzycznych, a nie jak zapowiadaliśmy wcześniej tylko za pośrednictwem strony www.preorder.pl . Premiera sklepowa odbędzie się 27.06. Płyty zamówione na www.preorder.pl dostarczone zostaną do 26.06. Wytwórnia oraz artysta najmocniej przepraszają za przesunięcie daty premiery.

 

http://steprecords.pl/

Zapowiadał się ciekawie, pomimo że to nie moje klimaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

illmatic to nigdy nie będzie ;) Nigdy shady mi nie podchodził specjalnie, jak słyszałem i widziałem 'we made you' to zacząłem się zastanawiać ile razy jeszcze będzie wałkować prześmieszny patent mi to już znudziło się dawno temu. Ogólnie płyta ok ale słyszałem lepsze na przestrzeni 12 miesięcy.

 

ps. bity dre rzeczywiście nie zabiły ale tak to juz jest w jego wypadku xx bitów na poziomie, a potem przyjdzie jeden taki, że pamięta się go na lata.

We made you jest to raczej komercyjny singiel, który miał zwiększyć zainteresowanie albumem. Poza tym eminem ma w zwyczaju prześmiewać się z gwiazd showbiznesu. Wcześniej było without me, teraz mamy we made you.

Co do singli to zdecydowanie najbardziej wartym uwagi jest 3am do którego powstał teledysk. Trzeba przyznać, że kawałek trzyma poziom i ma klimat.

Na relapse moim zdaniem najlepszy jest ostatni kawałek - underground. Dre przy tym kawałku się postarał. a najbardziej mnie na relapse razi głos dr dre w old times shake. gdzie ten stary doktor z czasów The chronic

Edytowane przez fafowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chore melodie słonia są wypasione. Płyta trzyma poziom pod każdym względem. Polecam.

Pezet cienki jak sik węża. Rok temu skrytykowałem rozrywkową a teraz polubiłem, ale dla nowej płyty nie ma ratunku. To się powinno nazywać "muzyka emo" Cienkie bity dobijają sprawę.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chore melodie słonia są wypasione. Płyta trzyma poziom pod każdym względem. Polecam.

Pezet cienki jak sik węża. Rok temu skrytykowałem rozrywkową a teraz polubiłem, ale dla nowej płyty nie ma ratunku. To się powinno nazywać "muzyka emo" Cienkie bity dobijają sprawę.

chore melodie sa rownie cienkie jak epka pezeta

slon staral sie byc mrocznym juggalo na sile, moim zdaniem nie wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chore melodie sa rownie cienkie jak epka pezeta

slon staral sie byc mrocznym juggalo na sile, moim zdaniem nie wyszlo.

Chyba kpisz. Jak porównujesz cienki szajs z 8 piosenkami(remixów nie licze, i tak- wiem że to tylko epka) na jeden temat (Jak przelatywałem na szybko to gdzie się zatrzymałem było tylko "doskwiera mi samotność" "czekam na ciebie" "weź mnie za ręke i prowadź gdzie chcesz" itp. :ploom: ) wyłożoną na jakichś dziwnych bitach do dobreych kawałków z sensem na ciężkich baunsujących bitach, ze świetnym flow i dobrymi tekstami itd, to nie wiem co z Twoim słuchem. Nie mówię, że najlepsza płyta w moim życiu, ale na pewno jedna z lepszych ostatnio,kiedy pezet ssie. Pozdr.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo "jak" wyraźnie sugeruje porównanie i nie moja wina. Wyrażaj się jaśniej następnym razem, to nie dowale się do Twojego gustu. (a nawet jak to zrobie, to nie żeby cie obrazić, więc pokój ;-) )

 

Teraz słucham "powrócifszy" i płyta wymiata. Numer raz ma dobry wpływ na tedego, bo już połowa płyty, a jeszcze nie słyszałem nic o felgach najkach i lansie.

Sorry. Właśnie powiedział, że zakłada PLNY i nie obchodzi go że pisze o tym pudelek, ale i tak jest dobrze. :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Chore melodie słonia są wypasione. Płyta trzyma poziom pod każdym względem. Polecam.

Pezet cienki jak sik węża. Rok temu skrytykowałem rozrywkową a teraz polubiłem, ale dla nowej płyty nie ma ratunku. To się powinno nazywać "muzyka emo" Cienkie bity dobijają sprawę.

No Panie, teksty jak teksty ale bity są świetne. Może i monotonne ale takie miały być. No i wydanie, nie wiem, czy widziałeś orginałkę - w życiu nie widziałem tak dobrze, profesjonalnie i starannie wydanej płytki ;).

 

Chore melodie są oczywiście świetne, kto się nie jara ten... :? Przecież toż to jest rap w najlepszym wydaniu.

 

Z tych co ostatnio wyszły polecam bardzo Fandango Mixtape Vol 1. - świetna produkcja, trochę świeżych bitów i trochę z ameryki pociągniętych - fajnie wszystko wyszło, bardzo fajne. Limitowany nakład, wyszło w piątek, chciałem kupić w sobotę i już nie było :huh: macie stronkę nawet http://www.fandangomixtape.com/ ;P

 

Jeszcze ostatnio wyszła taka świetna płyta NoBoTak - Kocur worku. Funkowe, odlschoolowe bity. Płyta jest świetna, świeża, luźna. Bardzo polecam sprawdzić. Na bitach Mapet, na majku Juhas i PeeRzet. Kto śledzi scenę to tego drugiego powinien kojarzyć z albumu "Hipocentrum" (tylko, że kocur jest utrzymany w zupełnie innych klimatach). Ta produkcja to dla mnie pierwsza 3 tego roku ;). Nie mogę się od tego oderwać po prostu.

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkając w szwajcarii na stałę na bank nie będę miał jeszcze długo orginałki. Też lubie starannie wydane płyty, ale jak tekst mi się wydaje gejowski, to dla mnie nic nie ratuje płyty. Poza tym jestem podwójnie zawiedziony, bo to pezet. Poważna i klasyczna były mądre. Rozrywkowa to najbardziej masakrująca i najlepsza płyta o [gluteus maximus]ch i imprezach, a tu koleś brzmi jakby się wypalił i miał dość. 2 lata temu było "Lubię,gdy sztuki same nie wiedzą co we mnie kusi je. Chciałyby pójść ze mną, lecz nie przedstawiać mamusi" a teraz taki smęt... :( Ale i tak wiem, że następną płytą rozwali.

 

Fabuła - ok, ale bez zachwytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Mieszkając w szwajcarii na stałę na bank nie będę miał jeszcze długo orginałki. Też lubie starannie wydane płyty, ale jak tekst mi się wydaje gejowski, to dla mnie nic nie ratuje płyty. Poza tym jestem podwójnie zawiedziony, bo to pezet. Poważna i klasyczna były mądre. Rozrywkowa to najbardziej masakrująca i najlepsza płyta o [gluteus maximus]ch i imprezach, a tu koleś brzmi jakby się wypalił i miał dość. 2 lata temu było "Lubię,gdy sztuki same nie wiedzą co we mnie kusi je. Chciałyby pójść ze mną, lecz nie przedstawiać mamusi" a teraz taki smęt... :( Ale i tak wiem, że następną płytą rozwali.

 

Fabuła - ok, ale bez zachwytu.

Oj widać że się nie interesujesz :wink:

 

 

Co do 2cztery7 to polecam Brahu - Wchodzę do gry. Nie za bardzo wiem, co chcesz w tych klimatach - w sensie podkładów czy tekstów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Czego szukam? Luzuuu, głównie w tekstach. Bez napinki, sam nie wiem jak to do końca określić ;]

zeusa słuchałeś? albo właśnie PeeRzet "Hipocentrum" i to co wyżej wymieniłem NoBoTak - Kocur w worku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeus- bardzo przyjemna płytka, aczkolwiek nie zakochałem się :P.

 

PeeRzet- dzięki za polecenie, przesłucham wkrótce.

 

NoBoTak- wokal nie ten, nie podoba mi się brzmienie tego typa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego szukam? Luzuuu, głównie w tekstach. Bez napinki, sam nie wiem jak to do końca określić ;]

wiem co Ci polecić :D

okoliczny element - pierwsza rozgrzewkowa EP

wiekszego luzu niz na tej epce dawno nie slyszalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie luzu to czekajcie na nowy mixtape Gurala I Matheo xD

 

 

Tu to dopiero są luzy w tekstach :D Praktycznie są o niczym, tylko aby dobrze brzmiało chociąz i to nie do końca wychodzi. Mimo wszystko coś mnie ciągnie, aby ta płytę przesłuchać jak wyjdzie, a i pewnie ją polubię.

 

Edit: Chociaż kawałek z Pezetem wypadł ze strony DGE bardzo dobrze.

Natomiast Pezet dal mnie fatalnie. Edytowane przez Vidic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...