Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedł teledysk "Stoprocent 2'' http://www.hip-hop.pl/video/projector.php?id=1253257041

Jak ktoś liczył na coś w stylu pierwszej części "Stoprocent" to sie zawiedzie. Nie mniej jednak można tego posłuchać, bo teledysk został świetnie zrealizowany. Co do nawijek raperów to Sobota słabo, Kool Savas w miarę OK, natomiast Wall-E i Rytmus bardzo fajnie nawinęli. Big Z tez nieźle. Na koniec zostawiłem sobie refren Gurala... To chyba najgorszy refren jaki powstał w Polsce :o Jeszcze czegoś takiego nie słyszałem.

dla mnie klip totalna klapa, mialo wyjsc "polsko" i "swojsko" wyszło - wiejsko

refren gurala rownie wiejski co i klip :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec zostawiłem sobie refren Gurala... To chyba najgorszy refren jaki powstał w Polsce :o Jeszcze czegoś takiego nie słyszałem.

czemu najgorszy?

 

 

 

e tam, e tam, ci co mówią, że klip nie jest "polski i swojski" to chyba żyją w największych polskich miastach i nie mieli styczności z czymś takim, oraz myślą, że "polskie i swojskie" to jest tylko jak na stole w domu stoi schabowy i leje się wóda :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, są cycki jest okejka :lol2:

 

Mi sie nawet podoba, jest śmiesznie choć pierwsze wrażenie było WTF, ale żal.

No i został mi podsuniety b. dobry pomysł na impreze, tylko trzeba jakąś miejscówke dobrą znaleść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidic, wg. mnie płyta jest bardzo dobra, trochę dali ciała z pudełkiem(bez żartów już, digipacki tylko ładnie wyglądają, są cholernie niepraktyczne), ale jeżeli chodzi o stronę muzyczną to mi się bardzo podoba, ciekawe, proste bity - nie przytłaczają, stanowią tło dla Pyska - i dobrze.

Chociaż brakuje mi kilku mocnych kawałków typu Jestem, bo Pysku przyzwyczaił ludzi do ostrych, panczlajnowych zwrotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xavi, zgadzam się. Po paru przesłuchaniach stwierdzam, że to najlepsza jak narazie plyta tego roku. Nawet bity mi się spodobaly. A to pudełko faktycznie złe. Nie pasuje mi do reszty płyt z mojej kolekcji. Jedyne czego brakuje na tej płytce to jeszcze ze 3-4 kawalków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p><p>
Właśnie obadałem i widzę, że kolej[ciach!]*nięciem.

Polecam:

http://lh5.ggpht.com/ivan1087/SFyVnUpTXXI/AAAAAAAACeE/f-Zow3VWEDo/samples%20gang%20starr%20the%20ownerz%20large.jpg' alt='samples%20gang%20starr%20the%20ownerz%20large.jpg'>

gang starr - the owners

ArmyPharoahs-01-big.jpg

army of the pharaohs - the torture papers

Jedi%20Mind%20Tricks%20A%20History%20of%20Violence_1.jpg

jedi mind tricks - a history of violence

blackmilktronic.jpg

black milk - tronic

 

Wszystko albumy z półki jeszcze wyższej niż najwyższa. kocham je.

 

http://rapofilia.blogspot.com/ Polecam ten blog. Koleżka poleca płyty od raperów którzy nie są bardzo znani w PL a są naprawdę wypasione. Fajne źródło świerzych kawałków.

 

Poleci ktoś coś w tym stylu, z mocnym basem wyraźnym rytmem i ostrym flow?

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra płyta, ale wyżej stawiam Człowień - człowiek z krwi i kości

 

poza tym z tego co wyszło to Zeus - Album Zeusa, dziś premierę ma ;) bardzo dobra płytka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Album Zeusa to rap bez jaj. Nie lubię takiego czegoś. Małpy na bitach przesłuchałem tylko trochę, i nie wiem czym sie tu jarać. Może jeszcze zmienię zdanie ale wątpie. Dla mnie płyta roku to na 100% Fabuła - Dzieło sztuki. IMO ten tytuł to wcale nie przesada.

 

PS. Polecam płytę Kid Cudi - Man on the moon: The End of Day. Całkiem inny rap, ale każdy dźwięk na tym albumie jest perfekcyjny a klimat płyty jest wręcz magiczny http://pl.spinner.com/2009/09/15/kid-cudi-...f-day-premiera/

PS2. Ostatnio napisałem

 

widzę, że kolejny miękki i melodyjny album z USA. Brzmi spoko, ale ja lubie rap z [ciach!]*nięciem.

Mea culpa. Przesłuchałem go tylko pierwszą (miększą połowę) i stąd ten głupi pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2. Ostatnio napisałem

Mea culpa. Przesłuchałem go tylko pierwszą (miększą połowę) i stąd ten głupi pomysł...

Jest Ci wybaczone Synu! Idź w pokoju i nie grzesz więcej ;)

 

PS. Polecam płytę Kid Cudi - Man on the moon: The End of Day. Całkiem inny rap, ale każdy dźwięk na tym albumie jest perfekcyjny a klimat płyty jest wręcz magiczny http://pl.spinner.com/2009/09/15/kid-cudi-...f-day-premiera/

True, true niezły albumik.

Sprawdź jeszcze jego mixtapy A Kid Named Cudi i Dat Kid From Cleveland (jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje wam posłuchać nielegali...Płyt których nie można kupić w sklepach tam niektórzy pokazuj co to znaczy prawdziwy rap... mi osobiście podoba się typ (Słoń z płyta chore melodie) dla mnie wymiata już dawno nie słyszałem taki rymów i bitów, ale żecz gustu...a dla tych którym się nie spodobają chore melodię polecam Wyższa Szkoła Robienia Hałasu (Shellerini&Słoń)...pozdr

Edytowane przez Nozii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ani Słoń solo ani w WSRH nie jara. Jest wiele lepszych nielegali. A tak poza tym to Quiz "Materiał Producencki" tez fajna płytka. Pivot rozwalił w kawałku "Yyy Eee".

Edytowane przez Vidic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Mnie tam ani Słoń solo ani w WSRH nie jara. Jest wiele lepszych nielegali. A tak poza tym to Quiz "Materiał Producencki" tez fajna płytka. Pivot rozwalił w kawałku "Yyy Eee".

xero smarka :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ani Słoń solo ani w WSRH nie jara. Jest wiele lepszych nielegali. A tak poza tym to Quiz "Materiał Producencki" tez fajna płytka. Pivot rozwalił w kawałku "Yyy Eee".

nie musi Ci jarać... Ja też się nim nie jaram ale uważam że nagrywa dobry rap a nie popowe popierdułki, może i są lepsze nielegale nie wątpię ale Słoń ma niesamowite flow którego większości dzisiejszych raperów brakuje...

- Pivot - Yyy, Eee może i dobre rymy składa ale bit jak z jakieś piosenki disco polo jest wręcz okropny :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...