Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Rozjebał maksymalnie

Scenę polskiego rapu.

1cd jest po prostu nowym pomysłem, który po prostu jest fenomenem (nie wiem czy to ktoś wcześniej stworzył i OSTR to zgapił).

2cd jest kilka kawałków, które po każdym kolejnym przesłuchaniu powodują gęsią skórę.

Dla mnie majstersztyk.

Warszawka może buty pucować. Dotychczasowy śląski hh, który również cenię może po tym pucowaniu ew. ślady tych butów wycierać.

 

co jest takiego fenomenalnego w CD1? Banalna historia? Jedyne co tam jest dobre (ale nie fenomenalne) to bity, a głos to w ogóle się nie nadaje.

Zamiast CD2 mogli wsadzić OCB albo JTTS i byłoby to samo.

 

majstersztyk bo zrobił to pierwszy? rozumiem, że płyty liroya, czy pierwsze WYP3 też były "majstersztykami" bo nikt tego wcześniej nie zrobił, więc "rozjebali maksymalnie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie urwałem się z choinki. Taka jest prawda. Nie ważne jakie gnioty wydaje OSTR dla niektórych i tak zawsze będzie najlepszy. Nie ważne co nagra, powie, zrobi Tede i tak jego fani uważają go za Boga. Jakiego badziewia by nie nagrał i tak zawsze znajdzie się rzesza takich co by zabili jakby ktoś złe słowo na niego powiedział. Nie bierzcie dosłownie tych 3 grup. Po prostu pierwsze 2 są bardzo wyraźne, a 3 grupa to reszta słuchaczy. Nie musicie się zgadzać. Mówcie co chcecie, ale ja mam dosyć już tych podniet na temat Adasia, jaki to genialny raper. Sorry, ale koleś już się przejadł pare lat temu. Nic nowego, żadnej świeżości, zero postępu. A Tede? Bez komentarza. Jest tylu raperów wartych uwagi, dania im szansy na pokazanie się, że dla tych 2 panów w rapie nie powinno już być miejsca. A jeżeli tak to gdzieś z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa płyta Ostrego jest zajebista. Dlaczego? O bitach nie ma co się rozpisywać to nawet największy hejter nie zaprzeczy, że OSTR jest znakomitym producentem. Koncept na płytę - bardzo dobry, motyw z dorzuconym CDkiem też jest fajnym zaskoczeniem. Powtarza się? I co z tego, po 10 płytach nie wiem czy jest możliwe napisanie kawałka o temacie którego się już nie poruszało. Mało który raper w Polsce może pochwalić się dwucyfrową liczbą wydanych albumów. Jest dobrym raperem, z dobrym światopoglądem i to mi się podoba. Od jakiegoś tygodnia po prawie miesięcznym katowaniu nowego albumu nie słucham w ogóle Ostrego bo mi się przejadł i cieszę się, bo jakby tak nie było to byłby to objaw psychofanostwa ;).

 

PS.

Ludzie, dajcie sobie na wstrzymanie, to, że Ostry zrobił się popularny i pojawiają się słuchacze/psychofani/debile z gimnazjum (albo takie kwiatki, jak na obrazku wyżej) którzy mają go na playliscie pomiędzy Dodą i Mandaryną to już nie jego zamierzenie, więc jechanie po nim jaki to on teraz popularny nie ma sensu. Kto ceni dobry rap, doceni też Ostrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nowa płyta Ostrego jest zajebista. Dlaczego? O bitach nie ma co się rozpisywać to nawet największy hejter nie zaprzeczy, że OSTR jest znakomitym producentem. Koncept na płytę - bardzo dobry, motyw z dorzuconym CDkiem też jest fajnym zaskoczeniem. Powtarza się? I co z tego, po 10 płytach nie wiem czy jest możliwe napisanie kawałka o temacie którego się już nie poruszało. Mało który raper w Polsce może pochwalić się dwucyfrową liczbą wydanych albumów. Jest dobrym raperem, z dobrym światopoglądem i to mi się podoba. Od jakiegoś tygodnia po prawie miesięcznym katowaniu nowego albumu nie słucham w ogóle Ostrego bo mi się przejadł i cieszę się, bo jakby tak nie było to byłby to objaw psychofanostwa ;).

 

PS.

Ludzie, dajcie sobie na wstrzymanie, to, że Ostry zrobił się popularny i pojawiają się słuchacze/psychofani/debile z gimnazjum (albo takie kwiatki, jak na obrazku wyżej) którzy mają go na playliscie pomiędzy Dodą i Mandaryną to już nie jego zamierzenie, więc jechanie po nim jaki to on teraz popularny nie ma sensu. Kto ceni dobry rap, doceni też Ostrego.

 

Sorry, ale ostry jest popularny , bo jest STRASZNYM populistą. A jego światopogląd dobrze ktoś kiedyś podsumował (nie pamiętam teraz kto), w każdym razie, że nawet jakby on sam został prezydentem, to by się hejtował w ramach populizmu. Albo akcje typu "nie kupuj mojej płyty, daj lepiej na dom dziecka" no litości :rolleyes:

 

Nie rozumiem też, czemu bronisz jego powtarzania się - jak ktoś nie ma już nic ciekawego/nowego do powiedzenia, to po prostu niech zamilczy. W ten sposób można obronić wszystkie wtórne albumy raperów z jakimś tam stażem. 10 płyt o tym samym też nie jest raczej powodem do dumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamknijcie już paszcze na temat Ostrego czy tępego.

Nie podoba się to nie przecież nie będę z koniem na kopniaki rywalizował.

A Czarne złoto już mnie pomału zaczyna grzać.

Tyle czasu robią tą płytę, że trendy zdążają przemijać i wsio od początku.

Ludatricks to był przekoleś ale jak się jeszcze normalnie nazywał - JAJO i dawał tylko underground.

Joka w tym klipie wygląda jakby donżigolo na niego trzeba było mówić, Hastu wystraszony nie wiem czym, Fokus mnie z tymi piz*** pod oczami już drażni i jedynie Gano po swojemu daje radę.

Za dużo chopa do tego projektu i wyjdzie z tego średniak - a szkoda bo liczę na tą płytę.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Method Man, Ghostface, & Raekwon - Wu massacre - calkiem fajna plytka. jest jeszcze inspectah deck, troche produkcji rza wiec mamy prawie cala ekipe.

 

jak dla mnie płyta zawiodła i to mocno. 30 min mocno średniego rapu... najlepsza z całego projektu to jest okładka, o ironio <_<

 

tutaj okładki jakby ktoś nie widział (płyta ma być w 3 wariantach)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość potfur

Trochę offtopowo ;]

 

Insane Clown Posse with Twiztid - Dirt Ball

 

 

 

"[...] They tried to ban this one group icp.

I went to see 'em in concert j grabbed me by the head,

And then he took his microphone and said .

This is our world

This is our world

This is our world

This is our world

So get the fuck out

[...]"

;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1. Nie podobają mi się jego bity, nie toleruję jego głosu ani flow. Drażni mnie bez powodu, ale przez to nie mogę go słuchać i basta. To samo mam jeszcze z Brother Ali.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem, eminema sluchało się dobrze, owszem, ale w podstawówce.

 

Bullshit ;]

Facet wydoroślał, pokazuje to na Recovery.

 

+1. Nie podobają mi się jego bity, nie toleruję jego głosu ani flow. Drażni mnie bez powodu, ale przez to nie mogę go słuchać i basta. To samo mam jeszcze z Brother Ali.

 

Jego bity czy bity na których rapuje?

Niektóre produkcje Eminiema:

- http://www.youtube.com/watch?v=Bppa2HxIJ1g

-

 

Zresztą o gustach się nie dyskutuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...