Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

TecKilla: Looptroop cos nowego wypuscil czy po prostu nadrabiasz zaleglosci?

Btw. jak juz o szwedach mowa to polecam Ci Chords - The Garden Around The Mansion

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa plyta Looptroop szykowana jest na lato. Natomiast ostatnio glosno o Embee, jego solowa plyta jest naprawde dobra. Jak by ktos nie wiedzial to na stronie looptroop.nu mozna sciagnac dwa teledyski z jego plyty.

 

Jeszcze jeden update do koncertow :)

 

DJ QBERT:

02.04.2005 Warszawa (Klub Roxy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zniesmaczony plyta Methodman presents: Streetlife ... zadnego nowego kawalka ... jezeli ktos jest na biezaco z wu to nie uslyszal nic nowego ... jakos na Rza presents: Northstar byly mega kawalki ... Hell Razah tez wydal dobra plyte solo a z Streetlife`em sprawe pokpili ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zniesmaczony plyta Methodman presents: Streetlife ... zadnego nowego kawalka ...

A na Tical 0: The Prequel bylo cos fajnego oprocz What's Happenin' ? (Ta bylo, Tease :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Odkopuje temat! co jest z wami ludzie!? :-|

Polecam:

Dołączona grafika

Nasa chyba nietrzeba przedstawiac? :lol:

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio uslyszalem kogos takiego jak M.I.A., piosenkarka laczaca w swoich utworach hip-hop, ragga, dancehall, electro i pop.

Nawet ciekawe =] , teledysk Galang rezyserowany przez Fleischera, chociaz do Sunshower bardziej mi sie podba ;] .

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat nie postowany ostatnio to ja coś zarzucę dla rozrywki

 

niektórym pewnie nie spodoba się wykonowca i całokształt muzyczny ale nie o to chodzi ;)

 

mianowicie chodzi o teledysk:

Nelly Ft St Lunatics-Ei The Tip Drill Remix-(X-Rated)

widział go ktoś już :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o teledyskach to amerykanie miażdzą w nich swoim przepychem... ;]

Gdy tylko któryś oglądam to ehhhh... aż chce się tam być...

Blin Bling & Bitches & $$$ ;]

 

Co do nowej płyty NASa - kawałek Just A Moment który warto posłuchać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio uslyszalem kogos takiego jak M.I.A., piosenkarka laczaca w swoich utworach hip-hop, ragga, dancehall, electro i pop.

Nawet ciekawe =] , teledysk Galang rezyserowany przez Fleischera, chociaz do Sunshower bardziej mi sie podba ;] .

Do sciagniecia tu. Jakos mi nie za bardzo podeszlo, ale trzymajac dalej watek Pana Rubena to chyba kultowy juz teledysk do 'We know something' Format'a z Akilem i Tunczykiem do zassania pod tym linkiem.

Moze bez przepychu o ktorym mowi mechl!k, ale jakis taki wyjatkowy :)

 

A i jeszcze jedno.

 

2005-04-01 Klub Alibi, Wroclaw:

 

Killah Priest

Ra the Rugged Man

Timbo king

Hell Razah

 

!!!

 

Chyba wu-maniak sie ucieszyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... obilo mi sie gdzies jeszcze o monitor ze maja tez byc gdzies nad morzem. Ale to raczej tylko ploty. Wroclaw jest pewny, nie chce cie denerwowac jeszcze bardziej ale bilety w przedsprzedazy po 29zl !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy wie ze jest i komercja i underground i kazdy slucha tego co chce. ja ktos lubi mezo i 18l to prosze bardzo niech slucha. ale ten co chce posluchac dobrego rapu w polsce tez go znajdzie.

Kto slucha PFK?? A slyszeliscie o pokahontaz czyli o grupie fokusa i rahima. niedlugo maja wydac plyte :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes troszeczke nie na czasie, tak z pare lat \o/

1319739[/snapback]

ja nie mowie ze to ejst na czasie. ale posluchac ich zawsze mozna. a pokahontaz na pewno nie wydali plyty a maja ja wydac. wiesz juz wole posluchac tej muzy z przed paru lat niz np mezo. ale moze ty idziesz za tym co najczesciej leci w radiu. Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha :D :D no nie moge :D :D

Długo zastanawiałem się czy zaprosić Peję do audycji. Wiem, że od jakiegoś czasu wyrażał się on bardzo negatywnie o mnie, moich kolegach jak i samej wytwórni UMC, w której wydajemy płyty. Ostatecznie stwierdziłem jednak, że jest to mój dziennikarski obowiązek. Nie powinienem blokować komuś dostępu do radia tylko dlatego, że nie odnosi się do mojej osoby z sympatią

ale teraz najlepsze. :D :D

Otóż zdarzyło mi się nieświadomie zagrać koncert w Sosnowcu, który był organizowany m.in. z okazji dnia policji. Gdybym wiedział o tym zawczasu z pewnością bym odmówił, ale zorientowałem się dopiero, gdy z tłumu podczas koncertu zaczęły lecieć obraźliwe okrzyki typu "jebać policję" itp.

Chłopak sie przestraszyl ze bedzie POLICYJNYM RAPEREM :D :D :D :D

Peja to zaproszenie przyjal raczej specjalnie po to aby nawrzucac UMC i mezowi. I bardzo dobrze trzeba powiedziec co sie o nich sadzi. Peja powiedzial cala prawde w sposob typowy dla siebie czyli bradzo dosadnie B) B)

Wedlug mnie Peja powiedzial to co kazdy wie i bardzo dobrze. Do tej pory lubilem Peje a po tym jeszcze bardziej go lubie. :D :D A jego plyta jest jedna z lepszych w ostatnim czasie jaka slyszalem

Bo to ty grales koncert dla psow frajerze

To byl koncert organizowany czesciowo przez policje

buhhahaahahhaahhahaahha :lol: Az spadlem z krzesla jak tej "audycji" sluchalem :lol: :lol: :lol:

A na koniec to mezo przegial :mad: :mad: :mad: Powiedzila ze peja nie umie rapowac tylko robi cos na swoim wizerunku i robi kase. nie no bez komentarza

MEZO-POLICYJNY RAPER :D :D :D :D

Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarpan ja tez czekam na plytke pokahontaz. ale ta audycjia mnie rozbawila. jak mezo nie umial sie obronic przez wszystkimi zarzutami. i ta jego buraczana gadka. a to oswiadczenie to juz jest kompletna porazka :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg :|

Jestem na 6min i po prostu dno :mur: . Nie slucham Peji (Peii?) i widze, ze duzo nie stracilem. No porostu taki wiesniak, ze szkoda gadac... Wywiad w radio, a zachowuje sie jakby gadal z kims pod blokiem... Zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Dla mnie mezo czy peja wszystko po jednych pieniadzach dwa wiesniaki ktore sie wysłowic poprawnie niepotrafią :angry: Gratuluje panowie ukażecie sie na okładce "Brawo" żenada!

--------------------------------------------------------------------------

Pokahontaz czekam ! :D

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...