Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze,troche w[ciach!]iam sie na Pokahontaz,maja teraz jakies dziwne bity,wcale nie są tak "zajebiste" jak te z paktofoniki,brakuje tego fłow,w ogule jest inaczej,mam nadzieje ze zgrają jeszcze kilka fajnych numerków bo np. "za szybcy sie wsiekli" to dla mnie [gluteus maximus] i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogrzebalem troche w wywiadach i to co mowilem ze wydawca kazal (gdzies tak przeczytalem :mur: ) jest nieprawda. Oni sami chcieli wydac dzwonki i na tym zarobic niz ktos mialby na ich piosenkach zarabiac.szczerze to sam nie wiem co o tym sadzic :? tutaj cytat z wywiadu:

Dzwonki na komórkę?

Fokus: Wolimy robić to sami i zarabiać na tym pieniądze, a nie, że ktoś za nas by robił dzwonki i my byśmy nie widzieli żadnego grosza. Jeżeli ktoś będzie chciał na tym zarobić to ta firma, która wydaje w naszym imieniu te dzwonki, będzie ich ścigać. Wole ja na tym zarabiać niż dawać te pieniądze komuś.

Rahim: Wiele się zmieniło w Polsce. To, czego wyrzekaliśmy się trzy lata temu, czemu mówiliśmy "nie", to ewaluowało, gdy inny znany raper w Polsce powiedział temu "tak" i kiedy on przełamał lody, to stało się normalne. Dzwonki są bardzo popularne i jeżeli możemy mieć kontrolę i dostawać za to grosze to, czemu nie.

Fokus: Jeszcze nie wiemy, jakie to są grosze. Jesteśmy ciekawi ile można w Polsce zarobić na dzwonkach.

Rahim: Jest taka sytuacja, że to się dzieje samoistnie. Albo jesteśmy za tym i mamy coś z tego, albo jesteśmy przeciwko temu i nie mamy nic i nic nie możemy z tym zrobić..

tutaj pelen wywiad z pkhz http://pfk.one.pl/medi/medi37.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mają trochę racji, czemu ktoś ma zarabiać na nich!! Z dzwonkami to spoko, i tak swoje kawałki sprzedają, więc czy to na CD czy DVD czy jako dzwonki to jeden kit. Ale tapety z własną twarzą, osobiście bym sie do tego nie posunął, ale jak im to odpowiada, to wiadomo, "wolnoć tomku w ..."

Nie wiem za bardzo o jakiego innego rapera chodzi, może teduś ?? albo mezuś ??. -Wyślij sms pod numer ?????? o tresci "ślub" aby otrzymać zdjęcie ze ślubu meza na komórke-:lol: :lol: :lol: czyżby taka przyszłość nas czekała ??

Czasami to aż wstyd w upuszczonych gaciach chadzać i być z tym gów... utorzsamianym. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna z serii plytek z rekomendacja [;

Dołączona grafika

Czarnuch, bialas i zoltek czyli

Giant Panda - Fly School Reunion

Przyjemna lekka plytka, moze nie porywa ale dobrze odpreza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro juz polecamy ;]

Dołączona grafika

 

duzo freestyle na znanych juz podkladach ale pare jest nprawde tak ciezkich ze warto ie zapoznac. Jezeli nie lubiles wczesniej Ill Billa i Necro to po tym albumie mysle ze nic sie nie zmieni ;]

 

11470. Necro & Mr. Hyde Ft. Michael Jackson - [street Villians Vol. 2 #12] Billie Jean 2005 [4:39]

 

rulu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak wnt poleca to trza przesłuchać.. hrhrhr.. ;]

1527537[/snapback]

Zebys sie nie zdziwil, Necro jest "dosc" specyficzny :wink: Zawsze jego (Ich) muzyka wprowadza taki swiateczny nastroj :wink:

 

Psycho Logical nalezy pod Uncle Howie Records?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Giant Panda to mocno przecietne,Felt 2 to samo,2-3 dobre numery i koniec,niszacy jest za to MED ze swoim push comes to shove albo Platinum pied pipers z ich triple P i nie mowie tego z sympatii dla slum village,tak jest i juz ;-)

A co do necro i kuzynow to rzygam takim rapem,ile mozna sluchac o zabijaniu ludzi,dziwkach itd. horrorap smierdzi , pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcje Madliba z "Push Comes to Shove" juz wczesniej wychwalalem, naprawde swieta plyta. A co do Necro, to tez przerazaja mnie jego niektore produkcje. Jednak co by nie bylo jest swietnym producentem, choc jesli jego styl jest naturalny (w co watpie) to powinni mu juz dawno kaftan zalozyc :wink:

 

Dwie produkcje od Uncle Howie, ktore uwazam za ponadprzecietne:

Non Phixion - The Future is Now

Sabac - Sabacalypse (zreszta Sabac, najbardziej mi podchodzi z tej grupki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Word... Ja ostatnio meczylem muneshine`a nowego,szkoda tylko ze na tej plycie nie zajal sie produkcja,lecz ... rapowal..., jakis taki niedosyt odczuwam,aa przypomnialo mi sie , genialna plyta z oldominion ktora wyszla ostatnio to -> Sleep - "Christopher",naprawde sprawdzcie to... "Bucket",czy "Never" mnie po prostu niszcza ...

 

big up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za http://www.hip-hop.pl/

"Prosto w twarz" to niesamowicie ostry utwór Pih'a kierowany do Duże P. Produkcją tracku zajął się Szyha. Do pobrania tylko na Portalu Hip-Hop.pl, więc sprawdźcie ten diss. Uwaga - ludzie o wrażliwych nerwach proszeni są o niepobieranie tego utworu.

do sciagniecia tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten diss to jeden z najgorszych utworow jakie slyszalem , poziom dziecka z piaskownicy

zero flow , zero dobrych rymow , jeden punchline mi przypadl do gustu a tak to nie diss

to autodestrukcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nas & Quan - Just a moment

bardzo mi podpasował

1555812[/snapback]

lepszy jest remix z dodatkowym wersem nasa i yara na hookach

 

a tak przy okazji wybiera sie ktos stad na koncert nasa w parku na woli ?

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Stestujcie płytkę Smarki/Pysk/Kixnare - Moda Na Epkę [Najebawszy EP]

____________________________________________________________________

 

'Piję wódkę tak jakby urodził mnie Śląsk, a jestem chudy jak chłopaki z Beastie Boys...'

____________________________________________________________________

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy jest remix z dodatkowym wersem nasa i yara na hookach

 

a tak przy okazji wybiera sie ktos stad na koncert nasa w parku na woli ?

1556100[/snapback]

 

ojj chciałbym, trzeba zobaczyc po ile bede wejscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...