Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Common - Electric circus, Like water for chocolate, Be

The Roots - Do you want more ?!!!?!

etc................kolejnosc przypadkowa, to tak z pamieci bo tego jest masa, ale takie rzeczy powinno sie znac jezeli sie twierdzi ze sie slucha rapu, a zwlaszcza kiedy stwierdza sie ze SnoopDogg jest najlepszy na swiecie. ;P Oprocz tego ogolnie rzecz biorac polecam 90% rapowych produkcji wydanych przed rokiem '94

 

1617507[/snapback]

scr33n nie wiem dlaczego wymienileś tylko ten i akurat ten album The Roots. Ja bym zaproponowal wszystkie z "ORGANIX" wlącznie. Przecież ten zespól to już legenda.

Jeszcze a propoś Commona jak z jego najnowszym albumem "BE" ? Dobry jest? Nie mogę go jeszcze dostać w swoje ręce. Slyszalem że odkąd ćwierkają razem z Panią Badu mają na siebie ogromny wplyw jeśli chodzi muzykę. To prawda? Muszę go w końcu przesluchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Common - Electric circus, Like water for chocolate, Be

etc................kolejnosc przypadkowa, to tak z pamieci bo tego jest masa, ale takie rzeczy powinno sie znac jezeli sie twierdzi ze sie slucha rapu, a zwlaszcza kiedy stwierdza sie ze SnoopDogg jest najlepszy na swiecie. ;P Oprocz tego ogolnie rzecz biorac polecam 90% rapowych produkcji wydanych przed rokiem '94

1617507[/snapback]

Common lepszy od Snoopa wg ciebie :> Mi jego muzyka srednio sie podoba, ale podobal mi sie freestyle na VMA na temat 50 centa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Common lepszy od Snoopa wg ciebie :> Mi jego muzyka srednio sie podoba, ale podobal mi sie freestyle na VMA na temat 50 centa :)

1624809[/snapback]

 

Wedlug mnie - lepszy o klase. Wiesz, Common jest jednym z moze +/- 5ciu arystow w mainstreamie ktory nie robi popeliny, potrafi zarowno zrobic dobra plyte jak i ja sprzedac co jest teraz rzaadko spotykane. Snoop nigdy nie zrobil dobrej plyty. Wiesz ja np. tez jak bylem maly to sluchalem M. Jacksona i myslalem ze on jest najlepszy w galaktyce, jednak z czasem przesluchalem dosyc duzo plyt i nie jara mnie juz sluchanie go :| Gust muzyczny sie wyrabia z czasem, osluciach!esz sie i mozesz cos wiecej powiedziec, jezeli sie lubi latwe fajne melodyjki to po co sluchac rapu skoro jest Scooter albo Mandaryna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scr33n nie wiem dlaczego wymienileś tylko ten i akurat ten album The Roots. Ja bym zaproponowal wszystkie z "ORGANIX" wlącznie. Przecież ten zespól to już legenda. [...]

1618795[/snapback]

Jasne, ale 'Do you want more' jest moja ulubiona dlatego ja napisalem. Oczywiscie ze warto znac wszystkie, no moze z wyjatkiem Phrenology ktora jest hanba dla tego zespolu (ale juz Tipping Point jest swietny, bez slabych trackow). Pewnie ze moglem napisac wiecej plyt, ale zaznaczylem ze jest ich duzo wiecej niz wymienilem, a kazdy kto by przynajmniej czesc z nich przesluchal i sie tym zajaral napewno sam by szukal dalej i dotarlby zapewne do reszty plyt Roots'ow..

 

Pewnie ze slucham fajne melodyjki, czemu mialbym sluchac glupich icon_biggrin3.gif O gustach sie nie dyskutuje wiec oszczedz sobie porownania snoopa do mandaryny.

Nie porownalem go do mandaryny, czytaj uwaznie. No o gustach sie nie dyskutuje, ale jak dla Ciebie Snoop jest najlepszy to gratuluje gustu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Strasznie balem sie tej plyty, glownie o to czy bedzie tak dobra jak poprzednie.

 

Pozycja obowiazkowa. I to nie tylko na hdd!

 

Edit:

Aby podtrzymac ciekawy watek, w ktory troszke wszedlem nieproszony dodam ze Gab zjada na sniadanie nie tylko Mandaryne ale i Snoopa, Commona czy nawet Rakima :wink:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o Missy Eliott ?  :D

1630898[/snapback]

Osobiscie dla mnie jest przereklamowana swinka piggie ;]

Cos tam robi, ale osobiscie mi sie to nie podoba...

Jeden lubi jedno, drugi lubi drugie... Proste? Jasne!

Pjona neonone1! Pokoj dla prawdziwych! Pozdro!

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, spoko, tylko kto ją reklamuje ? :D To mnie wlasnie rozsmiesza - "przereklamowany" :-P Moze byc co najwyzej popularna ...

 

Co do tych plytek ktory wyzej wymieniles to jeszcze nie sluchalem ale jutro bede mial to ocenie :) DMX zawsze robil muzyke taka sobie, a ta nowa piosenka Kanye - "diamonds from sierra leone" jest calkiem przyzwoita wiec moze i plyta taka bedzie ..... Pozdro

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, spoko, tylko kto ją reklamuje ?  :D To mnie wlasnie rozsmiesza - "przereklamowany"  :-P Moze byc co najwyzej popularna ... 

1631164[/snapback]

...viva, eska, plakaty... Malo?

 

Co do tych plytek ktory wyzej wymieniles to jeszcze nie sluchalem ale jutro bede mial to ocenie  DMX zawsze robil muzyke taka sobie, a ta nowa piosenka Kanye - "jesus walks" jest calkiem przyzwoita wiec moze i plyta taka bedzie ..... Pozdro

1631164[/snapback]

DMX - jak dla mnie oczywiscie - robil muzyke dobra... Flagowy kawalek z filmu Exit Wounds... Miodzio! Dobra kawalina z jego cedeka: Give Em What They Want! Przesluchaj cala, a na pewno znajdziesz cos milego dla siebie!:D Co do plytki Kanye West, to jest zrobiona poprawnie i na utrzymywanym przez niego wysokim poziomie tworczym! Jeden z lepszych kawalkow: Gossip Files! Pjona!

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...viva, eska, plakaty... Malo?

1631214[/snapback]

A który raper ze stanów wg. Ciebie nie jest jak to mówisz "przereklamowany"?

Pomijajc ofcourse "łundergrałndofcuf" :wink: ...

 

U nich sukces komercyjny to podstawa...

Nie wstydza sie tego, w przeciwienstwie do realiow polskich aka )kuewskie zycie czy reprezentuje biede.. ;] ), ba.. to ich powód do dumy.. Dissy w których mowia o swoich milionowych sprzedażach płyt..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to juz posmiac sie nie mozna , widzialem ta wersje z azadem ale nie przypadla mi do gustu , moze dlatego ze nie rozumiem o czym ten gosc nawija , najlepsza wersja imo jest ze styles'em zarowno teledysku jak i utworu

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadł mi w ręce album Lerek & Novator jak dla mnie to mi się podoba  :D

1633774[/snapback]

No comment .... <_< Poza tym chyba pomyliles tematy :razz:

 

 

Co do Kanye West to chodzilo mi o kawalek "Diamonds .... " a nie "Jesus Walks" bo to nie z tej plyty ale juz poprawilem ...

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMX - Here We Go Again

Kanye West - Freshmen Adjustment

1630571[/snapback]

DMX - beznadziejny, nawet calego nie przesluchalem.

 

Kanye - niezla, chociaz nie miałem jeszcze czasu dokładnie całego przesluchac ...

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...