Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Mechl!k - jakos nie chce mi sie jej sciagac, "lepsze czasy"... uzala sie jak to nie jest zle? Moze pozniej sciagne. No i tez zassam to co skomentowal tek9 i sprawdze czy prawde pisze...

 

Prawde, nie prawde, kazdy ma swoj gust i wymagania, jedni zadowola sie cienizna/przecietniactwem, inni szukaja czegos innego niz powielanego stulu w slabej oprawie.

 

2 dni temu wyszla plytka:

Pitbull - Money Is Still A Major Issue

 

Dołączona grafika

1763061[/snapback]

OT

Wisnia zmienil nick? To sie da zmienic? :/

EOT

 

On zmienia, jak rekawiczki... ;]

No jasne, ze sie da, jesli sam chcesz popros jakiegos admina (najlepiej Para).

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos sie komus nie podoba z moim nickiem? he?

 

tek9... rzucasz sie jak ryba wyjeta z wody... taki z ciebie hahar bo z pragi jestes? he?

masz do czynienia z polskim podziemiem? chyba w swojej piwnicy...

smiesza mnie tacy hejterzy jak ty, oj smiesza...

 

"tej jesieni nie zmarnuje swego glosu w wyborach

choc niesieni schematami hejterzy pojada nas na tych forach"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos sie komus nie podoba z moim nickiem? he?

 

tek9... rzucasz sie jak ryba wyjeta z wody... taki z ciebie hahar bo z pragi jestes? he?

masz do czynienia z polskim podziemiem? chyba w swojej piwnicy...

smiesza mnie tacy hejterzy jak ty, oj smiesza...

 

"tej jesieni nie zmarnuje swego glosu w wyborach

choc niesieni schematami hejterzy pojada nas na tych forach"

 

ja sie rzucam , ja tylko napisalem moja opinie , i kazdy kto ma chociaz jakakolwiek wiedze o hh ci to potwierdzi a mnie smiesza elo ziomy ktore nie maja pojecia o hh a sie odzywaja , postujesz jakis shit i przy tym obstajesz ze to mistrzostwo , osmieszasz sie elo ziomie , wracaj do piaskownicy bo nie masz wiedzy aby kontynuowac ta dyskusje z nami , tak jestem hater'em , poniewaz nie lubie kiepskiego hip popu , pseudo wykonawcow ktorzy nie potrafia rymowac , i elo ziomow ktorzy nie maja pojecia o muzyce ktorej sluchaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fort Minor - bardzo dobra plytka. Po singlu "Belive Me" spodziewalem sie takiego popowatego LP, ale okazalo sie, ze jest o wiele lepiej. Jak na razie najlepsze kawalki to "agresywne" Feel Like Home i In Stereo, oraz refleksyjny Where'd You Go. Of course trzeba jeszcze kilkanascie razy przeslychac ta plytke, bo sie na razie tak za bardzo nie wsluchiwalem o czym Mike tam rymuje... :)

 

A z ostatnich produkcji, to nowy Plomien polowicznie mi sie podobal. Troche fajnych podkladow i tylko kilka fajnych kawalkow. Jak dla mnie to sie Pezet troche kopiuje, a Onara nigdy jakos nie lubilem.

Na Hemp Gru zdecydowanie najlepszy podklad tego roku, czyli Sami Swoi.

Nowy Mes mnie jakos jeszcze nie wciagnal, chyba nie moje klimaty.

Z zagranicznych przesluchalem ostatnio Akona, bo wiele osob sie o nim bardzo dobrze wypowiadalo (nie wiem, czy tutaj) i mnie zawiodl. Bardzo popowa plytka i poza pierwszymi paroma kawalkami, nic godnego polecenia (pisze oczywsita o Trouble). Mixtape'y Game'a i Fiftyego... Game chyba lepszy, ale troche monotonne staje sie to ich jechanie po sobie (niezly wstep na Mixie Game'a :D). Plytka Tony'ego Yayo pozytywnie mnie zaskoczyla kawalkiem z Emem i Love My Style, na ktorym uzyli brake'a z Toxic Brytnej (?). No, ale to pewnie byla kolejna produkcja Neptunes, wiec to zaden wstyd. :)

Generalnie troche ciekawych mainstreamowych rzeczy wyszlo ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fort Minor - bardzo dobra plytka. Po singlu "Belive Me" spodziewalem sie takiego popowatego LP, ale okazalo sie, ze jest o wiele lepiej. Jak na razie najlepsze kawalki to "agresywne" Feel Like Home i In Stereo, oraz refleksyjny Where'd You Go. Of course trzeba jeszcze kilkanascie razy przeslychac ta plytke, bo sie na razie tak za bardzo nie wsluchiwalem o czym Mike tam rymuje... :)

 

A z ostatnich produkcji, to nowy Plomien polowicznie mi sie podobal. Troche fajnych podkladow i tylko kilka fajnych kawalkow. Jak dla mnie to sie Pezet troche kopiuje, a Onara nigdy jakos nie lubilem.

Na Hemp Gru zdecydowanie najlepszy podklad tego roku, czyli Sami Swoi.

Nowy Mes mnie jakos jeszcze nie wciagnal, chyba nie moje klimaty.

Z zagranicznych przesluchalem ostatnio Akona, bo wiele osob sie o nim bardzo dobrze wypowiadalo (nie wiem, czy tutaj) i mnie zawiodl. Bardzo popowa plytka i poza pierwszymi paroma kawalkami, nic godnego polecenia (pisze oczywsita o Trouble). Mixtape'y Game'a i Fiftyego... Game chyba lepszy, ale troche monotonne staje sie to ich jechanie po sobie (niezly wstep na Mixie Game'a :D). Plytka Tony'ego Yayo pozytywnie mnie zaskoczyla kawalkiem z Emem i Love My Style, na ktorym uzyli brake'a z Toxic Brytnej (?). No, ale to pewnie byla kolejna produkcja Neptunes, wiec to zaden wstyd. :)

Generalnie troche ciekawych mainstreamowych rzeczy wyszlo ostatnio...

Co do FM, troche jednak czuc posmak pierwszej plyty LP w ustach. ;]

Plomien i inne specyfiki, nie tykam... ;]

Akon - tez nie tykam, po singlu lonely, kiedy pierdzi jak mu to zle jaki to jest samotny, <zygi>

HG, pltyka troche prosta, zeby nie powiedziec plytka, przedstawia i osisuje jak by nie patrzec margines, nienawidzacy policji, kazdego by lali, palili ziola i elo. Mimo tego dobrze sie tego slucha, polecam kawalek 'Zycie Warszawy' , jest tam goscinnie moj znajomek Eros ;] .

Nastepnie mixtape'y - akurat tutaj preferuje g-unit radio. ;] polecam znakomity kawalek z plytki 'Are You A Window Shopper ? ' - I Can't - kozak.

Plytka Yayo - wiele kolo na nia jedzie (np. 730 vel. tec9 - mamy Cie ;] ), a jednak nie tylko mi sie podoba.

 

 

Testowal ktos nowa plytke Lil Kim ? Jesli tak, to napisac jakis styl zapodaje, bo nie wiem czy kupowac. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah ja tam czekam na "NUCLEAR TRUTH" Non Phixion. Akon dla mnie kiepski, FM nie przypadl moi do gustu, no ale ja lubie inny rap dlatego nie bede krytykowal. Co do Tony Yayo dobra plytka do samochodu gdzie nie wsluciach!esz sie co i jak tylko cos w tle przyjemnie leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od tego że mój temat dotyczy muzyki, a takiego działu na tym forum nie ma, wiec daje do działu inne.

Dodam jeszcze że szukałem na google, co prawda znalazłem największy serwis z podkładami hip hopowymi ale wszystkie podkłady nie wiem dlaczego zostały skasowane <_< .

 

jeszcze zanim powiem o co chodzi to nei podawajcie mi tej stronki http://www.robertuss.republika.pl/kreativ.htm

bo mi sie wyświetla jakiś error jak wlanczam te mp3.

 

Dajcie jakieś linki ze stronami z darmowymi podkładami hip hopowymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Typ Mes - Aklopoligamia: Zapiski Typa

 

Prześwietny album!

 

Lista Tracków:

 

1. Intro

2. ..Widzę Szaleństwo / feat. Jeeż a.k.a. Ewing

3. ..Strach..

4. Wjaazd!

5. Cygara i Pety

6. Dwa Światy

7. Zdrada / feat. Rafał Gańko (Złodzieje Oklasków)

8. _Stop! / feat. Piotr Pacak

9. Sam Siedzę Tu..

10. Ot Tak

11. Witaj Śmierci

12. G-Funk, jakbyś pytał / feat 2cztery7

13. T-Y-P (Definicja) / feat. DJ Twister

14. Pół Żartem/Pił Serio

 

EDIT:

 

Już od poniedziałku w sklepach nowe płyty WWO!

 

"Witam Was w Rzeczywistości" oraz "Życie Na Kredycie"

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast wydawac pieniadze na gowniane wwo kupcie lepiej bla bla, www.bla-bla.pl,jest promomix,pozdro

"Ty mów co wiesz. Ja wiem co mówię."

 

Zaraz sciagne sobie promomix...

Skoro nagrywają u Cameya, to... :huh: Człowiek, który wydaje tylko dla hajsu jest dla mnie spalony...

 

Promomix przesłuchany... I co? Słabiutko... Mój Ziomek, który ma 17 lat robi lepsze bity... W wieku 16 lat jego bit zagościł na płycie jednego z najlepszych składów w tym kraju... Bity są bardzo monotonne... Teksty też niezbyt 'wygórowane'... Ogólnie słabo...

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba squady to syf , i wwo i bla bla , jak sie naucza rymowac i zdobeda umiejetnosci , a co najwazniejsze odnajda talent , to mnie obudzcie :D

 

czlowiek ktory wydaje tylko dla hajsu jest u mnie spalony , a co ty myslales ze wydaja dla kultury hip hopu ? 99% z nich nie ma o niej pojecia , kilka lat temu nawet nie sluchali takiej muzyki , to sa tylko pasozyty , minie to przerzuca sie na cos innego , gdyby tak bardzo szanowali ta kulture powinni zaprzestac wydawac te badziewne plyty i popracowac nad tekstami , bo to co oni teraz prezentuja to moze zalamac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba squady to syf , i wwo i bla bla , jak sie naucza rymowac i zdobeda umiejetnosci , a co najwazniejsze odnajda talent , to mnie obudzcie :D

 

czlowiek ktory wydaje tylko dla hajsu jest u mnie spalony , a co ty myslales ze wydaja dla kultury hip hopu ? 99% z nich nie ma o niej pojecia , kilka lat temu nawet nie sluchali takiej muzyki , to sa tylko pasozyty , minie to przerzuca sie na cos innego , gdyby tak bardzo szanowali ta kulture powinni zaprzestac wydawac te badziewne plyty i popracowac nad tekstami , bo to co oni teraz prezentuja to moze zalamac

Nie zgadzam sie z Toba, ale amsz swoje zdanie i niech pozostanie takie jakie ejst. Nie mam zamiaru Ci nci udowadniac, nic wciskac... Ja mysle swoje i koniec. Nie mam zamiaru sie z Toba klocic. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz sie ze mna zgadzac , jeszcze nie spotkalem osoby ktora slucha polskiego hip hopu i by sie ze mna zgadzala , zachowujecie sie jak obroncy rydzyka , nie wazne ile argumentow im przeciwstawisz , i tak beda twierdzic ze maja racje przesluchalem ta plyte wwo , i wymieklem , po prostu nie dociera do mnie jak mozna taki syf wypuscic , jak mozna napisac tak kiepskie teksty , widze ze dla sluchaczy polskiego hip hopu nie wazne sa liryki i ich tresc , nie wazne jest delivery liczy sie tylko nazwa zespolu , nie wazne ze ci tak zwani rapperzy , maja poziom dzieci z przedszkola , przyklad :

 

"jak michael byl murzynem , ze ludzie wtedy bardziej kochali zycie"

"przyszedl na terapie ziomek , zaraz po nim dzwoni tomek"

"ide umyc zeby do swojej lazienki , ani dzis ani jutro nie napisze piosenki"

 

ktos moze mi powiedziec co to [ciach!]a jest ?!?

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakich to kawalkow ? ;]

nie pamietam , to pochodzi z witam was w rzeczywistosci , mogbym wyciagnac tony takich "w moim mieszkaniu ktore tak naprawde nie jest moje , bo je tylko wynajmuje/rozowe kwiatki , masz na wodke i na siatki" tekstow , i rzeczy so sie nie rymuja , naprawde trzeba byc artysta na poziomie aby napisac cos na wzor , pierwsze piwko , drugie piwko , trzecie piwko , wszystko szybko :lol2:

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz sie ze mna zgadzac , jeszcze nie spotkalem osoby ktora slucha polskiego hip hopu i by sie ze mna zgadzala , zachowujecie sie jak obroncy rydzyka , nie wazne ile argumentow im przeciwstawisz , i tak beda twierdzic ze maja racje przesluchalem ta plyte wwo , i wymieklem , po prostu nie dociera do mnie jak mozna taki syf wypuscic , jak mozna napisac tak kiepskie teksty , widze ze dla sluchaczy polskiego hip hopu nie wazne sa liryki i ich tresc , nie wazne jest delivery liczy sie tylko nazwa zespolu , nie wazne ze ci tak zwani rapperzy , maja poziom dzieci z przedszkola , przyklad :

 

"jak michael byl murzynem , ze ludzie wtedy bardziej kochali zycie"

"przyszedl na terapie ziomek , zaraz po nim dzwoni tomek"

"ide umyc zeby do swojej lazienki , ani dzis ani jutro nie napisze piosenki"

 

ktos moze mi powiedziec co to [ciach!]a jest ?!?

To mi sie przypominaja teksty dzieciaka mc terminator'a:

'elo zurom zabije cie, jestem w domu i ide spac, jutro rano musze wstac, jechac do Warszawy napic sie kawy'

: D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska rzeczywistosc... Samo zycie... Wyrywasz teksty z kawalkow, ktorych nawet nie znasz... Sciagnales sobie plyte z internetu, ze juz ja przesluchales? Przeciez dopiero dzisiaj trafily do sklepow :blink: Piractwo grozi kalectwem... Gdybys wiedzial chociaz troche o.c.b., to bys wiedzial, ze te teksty caly czas nawiazuja do kawalka ---> "Halabardy"... A ten kawalek powstal tylko po to, zeby uswiadomic takich jak Ty, ze w kawalkach z 'zachodu', i nie pisze tu o Francji, Niemcach, tylko o wiekszosci produkcji ze Stanow, ze sa do bani... Sluchales calej plyty? Nie mieszaj zwrotek i tekstow z nich... To co przytoczyles, nie do konca zgadza sie z prawda... Nie mam zamiaru nic prostowac, neich sobie sam kazdy przeslucha i stwierdzi, a nie opiera sie o Twoje sady... Wlacz trzezwe myslenie, a nie zaslepienie nienawiscia... "Kto nie widzi, ten nie umie dobrze spojrzec..." Widac, kto czego tu slucha, jak przytaczacie teksty jakiegos dzieciaka vel. terminatora... Bladzicie w taniej tandecie, podrobkach... "To wybaczanie czyni mnie czlowiekiem..." Pis...

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska rzeczywistosc... Samo zycie... Wyrywasz teksty z kawalkow, ktorych nawet nie znasz... Sciagnales sobie plyte z internetu, ze juz ja przesluchales? Przeciez dopiero dzisiaj trafily do sklepow :blink: Piractwo grozi kalectwem... Gdybys wiedzial chociaz troche o.c.b., to bys wiedzial, ze te teksty caly czas nawiazuja do kawalka ---> "Halabardy"... A ten kawalek powstal tylko po to, zeby uswiadomic takich jak Ty, ze w kawalkach z 'zachodu', i nie pisze tu o Francji, Niemcach, tylko o wiekszosci produkcji ze Stanow, ze sa do bani... Sluchales calej plyty? Nie mieszaj zwrotek i tekstow z nich... To co przytoczyles, nie do konca zgadza sie z prawda... Nie mam zamiaru nic prostowac, neich sobie sam kazdy przeslucha i stwierdzi, a nie opiera sie o Twoje sady... Wlacz trzezwe myslenie, a nie zaslepienie nienawiscia... "Kto nie widzi, ten nie umie dobrze spojrzec..." Widac, kto czego tu slucha, jak przytaczacie teksty jakiegos dzieciaka vel. terminatora... Bladzicie w taniej tandecie, podrobkach... "To wybaczanie czyni mnie czlowiekiem..." Pis...

niech zgadne kolejny wielki obronca ktory nie potrafi wyskoczyc z lepszym argumentem niz "bo to polska" moze mi powiesz ze to co podalem jako przyklad nawiazuje do kawalka halabardy ? to sa teksty z roznych utworow , to swiadczy tylko o jednym , braku talentu i umiejetnosci , co w takim razem nie zgadza sie z prawda jak to sa ich slowa :D ja ich nie wymyslilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrywasz z kontekstu... Zmieniasz... Mam argumenty, nie martw sie... Ale nie zamierzam sie klocic... Kiedy przesluchales? Wczoraj? 2 dni temu? Niezbyt ladnie sciagac z internetu... Kim jestes, ze oceniasz material sciagniety z internetu? Znawca? "Lepiej zebys przegral, niz kupowal na bazarze..." Koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry KrokOboK ale ty chyba nie rozumiesz cytatow ktore sam umieszczasz. Najpierw najezdzasz na tek9 ze sciaga piosenki z netu (blah) a potem cytujesz "Lepiej zebys przegral, niz kupowal na bazarze...". :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrywasz z kontekstu... Zmieniasz... Mam argumenty, nie martw sie... Ale nie zamierzam sie klocic... Kiedy przesluchales? Wczoraj? 2 dni temu? Niezbyt ladnie sciagac z internetu... Kim jestes, ze oceniasz material sciagniety z internetu? Znawca? "Lepiej zebys przegral, niz kupowal na bazarze..." Koniec...

co to ma do rzeczy , nic nie zmienilem napisalem tak jak to uslyszalem , czlowieku nie masz argumentow aby sie ze mna klocic , wystarczy ze poslucham byle jakiego utworu z tej plyty a znajde cos co sie nie rymuje albo brzmi jakby bylo pisane przez dziecko , jestem potencjalnym konsumentem moge sie wypowiedziec o czyms co mam zamiar kupic , ale nie mam takiego zamiaru po przesluchaniu tego szajsu , dawno tak prostych marnych tekstow nie slyszalem np jak

 

"wchodz na dach lap promienie slonca z tej perspektywy inaczej ziemia wyglada" , ludzie jak mrowki atakuja ten legoland , bierz zycie , mowi ci zycia narkoman , ludzie koncetruja sie na swoich klopotach , ciezko im wsrod ich znalezc zloza dobra"

 

i ty chcesz ze mna o czyms dyskutowac , ci goscie ledwo co formuja rymy , nie nazwe tego syfu czyms dobrym bo to nie zasluguje na takie miano , i nie wazne ile filozoficznych tekstow ci goscie dadza , jak w kazdym utworze mozna znalezc syf co sie nie rymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci cos nie pasuje to poprostu tego nie sluchaj! Jestes zapatrzony w zagraniczny rap, taki Ci odpowiada i dobrze. Nie wszyscy musza lubic to samo. I ja szanuje Twoje zdanie ale Ty tez nie mozesz najezdzac na to co lubia inni i chwalic tylko swoje. Mowisz ze teksty sa slabe to spoko Ty tak uwazasz i masz takie prawo. Tylko nie kazdy musi podzielac twoje zdanie i uszanuj to :wink:

Co do WWO sa dobre piosenki ale i tu musze to powiedziec jest pare slabych. Powiem ze po tak oczekiwanej plycie spodziewalem sie czegos wiecej. Naprzyklad mi od tych dwoch plyt bardziej podobala sie plyta Płomienia 81 - Historie z sasiedztwa :) Co oczywiscie nie znaczy ze wwo wydalo slaba plyte bo jak dla mnie wydali dobra plyte ale nie jakas najlepsza :) Mi najbardziej z obu wwo podoba sie kawalek z Firma - Chcesz byc slynny oraz kawalek z Ponem - Różnica :D

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ta dyskusja.Kazdy slucha tego co lubi.Nie ma sensu mysle obwinianie o teksty polskich wykonawcow.Przeciez to jest muzyka badz co badz rozrywkowa a nie literatura piekna.Ja slucham juz z 15 lat Hip Hopu glownie made in usa ale jezeli cos polskiego wpadnie w ucho to tez chetnie poslucham..szczegolnie ostatnio-dobre bity chlopaki zaczynaja robic a to dla mnie podstawa. Panowie z USA spiewaja o [gluteus maximus]ch, imprezach i dis-uja na siebie-nie tylko ale gro i jezeli jest do tego gruby ciezki bit to to jest wlasnie dla mnie i nie narzekam ze nic nie ma tam glebszego przekazu.W calym tym polskim bumie na Hip Hop wkurza mnie tylko to co sie stalo, kim jest polski odbiorca tej muzy jak slysze ELO albo jak kolega krokobok pisze wyzej Pis-(co sikac ci sie chce ?) albo wypowiadaja sie rozne pustaki ze hip hop to muzyka blokow muzyka biedy to jest mi troche smutno.Bo pomimo ze mam 26 lat troszke sie zci...lem, slucham czasem coldplaya a do pracy zdaza mi sie chodzic w garniturze to dalej mam sie za "hiphopowca". A wracajac do muzyki to teraz sie czuje jak napustyni..nikt nie wydaje..posluchalem Kanye west-a i pomimo ambitnej plyty bit mi nie lezy, Master P juz nie to co kiedys, Lil kim wziela sie za spiewanie...jedynie Fort Minor spelnil moje oczekiwania ale nie wiem czy mozna tu mowic o czystym hip hop-ie, zaczalem sluchac nawet ekipy Aggro berlin-choc niczego z tego nie kumam to niektore kawalki mi sie podobaly-ot tak posluchac. Plomien 81 plyta bardzo przypadla mi do gustu. Za to ten kawalek z TV Wojek Samo Zło i ktos tam-gangsterka, powoduje u mnie napady samobojcze ale co tam Hip hop 4 life.One love.

 

sluchal ktos nowej plyty Pharella Williamsa?

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co robi WSZ i CNE to nawet hip-hopem nie można nazwać, stary wiem co czujesz.

 

Oni profanują tą muzykę bardziej niż klku innych polskich wykonawców.

 

zaliczyłbym do nich:

3-ci wymiar (niestety z mojego miasta) nie bez powodu zostali obrzucani kamieniami na śląsku :D

 

Teka, czy on w ogóle umie rymować bez panienek w refrenie.

 

Owal, ostatnią płytą się pogrążył.

 

Zero patentu na flow. A kto do q....wy nędzy słyszał o jako takiej gangsterce w "amerykańskim stylu" w Polsce. Gdzie tu realizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...