Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

"Ty mów co wiesz. Ja wiem co mówię."

 

Zaraz sciagne sobie promomix...

Skoro nagrywają u Cameya, to... :huh: Człowiek, który wydaje tylko dla hajsu jest dla mnie spalony...

 

Promomix przesłuchany... I co? Słabiutko... Mój Ziomek, który ma 17 lat robi lepsze bity... W wieku 16 lat jego bit zagościł na płycie jednego z najlepszych składów w tym kraju... Bity są bardzo monotonne... Teksty też niezbyt 'wygórowane'... Ogólnie słabo...

 

HAHA , twoj ziomek ktory ma 17 lat robi lepsze bity i wiesz o nich tylko ty i on.Argumenty ktore tu podales sa naprawde dolnolotne i w dyskusji nic nimi nie zwojujesz,bity jak bity,jednemu sie podobaja innemu nie,ja mysle ze sa na najwyzszym polskim poziomie,cos lepszego robi kilku kotow w polsce,typu kixnare,praktik.Co do tekstow to moze po prostu ich nie rozumiesz,bo wiesz chlopcy czesto ironizuja i uzywaja 'trudnych' slow,rusz czasami glowa zamiast tak pieprzyc trzy po trzy chlopcze,a teraz odmaszerowac i sluchaj dalej nowego wwo z ziomami na klatce,ja kto mowia wiejskie obszczymury "EMA" haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się zniżał do twojego poziomu wiejskiego obszczymura klatkowy ziomie... Idż usiądz na ławce i nabij tubę... Flamaster, bit na Grammatiku - "3"... Nie siedzę na klatce tak jak tam sobie myślisz w swojej zakutej głowie... Nie bój się, rozumiem je bardziej niż ty... Widzę, ze ta dyskusja nie ma sensu... Ja powiedziałem, ze nowe WWO jest fajne, a zostałem obrzucony kamieniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wiec odbijasz pileczke?

Ja sie nie znizylem do twojego poziomu gdyz on siegnal dna na samym poczatku,po co sie chwalisz ze twoj chlopak zrobil bit i ze ma 16 lat i ze jest taki super ekstra,jaki to ma zwiazek z bla bla?Jestem przekonany o tym, ze zamiast dobrych rzeczowych tekstow wolisz nawijanie o kurzych lapkach w stylu wwo,no ale nic,moze jak skonczysz 17ste urodziny to zrozumiesz,ze to obciach.

 

nie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ftd czlowieku idz posluchac rzeczowych tekstow -.- a nie udzielasz sie na foum, fajnO ze mozesz wyrazic swoje zdanie ale tez szanuj innych i nie najezdzaj na nich. Idz uswiadamiac swoich ziomali z okolic ze sluchaja zlego rapu Zi@@@@

elo

a ja ciebie pozdrawiam srodkowym palcem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://szybkiszmal.com/ ---? Juz mozna sciagac! Waga mixtape'u na dysku = 92mb!

 

Zajedwabisty! Swietny bity! Swietni goscie na plycie! Swietne! Respektujcie!

 

Szybki Szmal Mixtape 2005 :

 

1. Idziemy po swoje (5:39)

produkcja: Szogun

słowa: Proceente, Kali, Ciech, Mały Esz Esz, Lysonżi, Emazet

dodatkowo w kawałku: Nais, dzieci Kozaka

 

2. skit #1 (0:58)

propsy: Polej/Kociołek/Panda/Dżubon

 

3. Naj**ka sobotniej nocy (3:58)

produkcja: Szogun

słowa: Emazet, Ciech, Proceente, Łysonżi, Kali, Este, Szu

adaptery: Dj Spike

dodatkowo w kawałku: WdoWa

 

4. Niepoprawni terapeuci feat. Jimson (4:49)

produkcja: Szogun

słowa: Mały Esz Esz, Ciech, Emazet, Jimson, Proceente

adaptery: Dj Spike

 

5. Szczeniaki feat. WdoWa (4:32)

produkcja: Szogun

słowa: Kali, Łysonżi, Ciech, Maly Esz Esz, Proceente, Emazet, Wdowa

dodatkowo w refrenie: Scoop

 

6. Chamstwo feat. Scoop (5:24)

produkcja: Scoop

słowa: Rest, Emazet, Łysonżi, Este, Scoop, Kali, Ciech

adaptery: Dj Grubaz

 

7. skit #2 (0:45)

propsy: Ceube/Kfiat/Emnezz/Flintstone

 

8. Cofamy się feat. Lilu (5:56)

produkcja: Demen

słowa: Łysonżi, Ciech, Lilu, Mały Esz Esz, Emazet

adaptery: Dj Grubaz

 

9. Frajer feat. KNT (5:15)

produkcja: Kali

słowa: Kali, Emazet, Łysonżi, Este, Proceente, Ciech

wolny styl: Krzysztof 'KNT' Kozak (bit: Kixnare)

 

10. skit #3 (1:05)

propsy: Rudy mrw/Kociołek/Wsz/Cne

 

11. Cooooo??!! feat. Onar (4:36)

produkcja: Szogun

słowa: Łysonżi, Proceente, Ciech, Mały Esz Esz, Kali, Onar, Emazet

 

12. Ludzie w mieście feat. Jeż (TWP) (3:34)

produkcja: Szogun

słowa: Emazet, Łysonżi, Proceente, Maly Esz Esz, Jeż, Kali, Rest, Ciech

 

13. Stąpam lekko feat. Lerek & Emil Blef (4:32)

produkcja: Szogun

słowa: Ciech, Proceente, Mały Esz Esz, Kali, Emil Blef

dodatkowo w refrenie: Lerek

 

14. skit #4 (0:40)

propsy: Pius/Pezet/Noon/Małolat

 

15. Nie z tą to z tamtą feat. Ten Typ Mes (4:41)

produkcja: Malin

słowa: Mes, Łysonżi, Proceente, Kali, Maly Esz Esz, Ciech

adaptery: Dj Grubaz

dodatkowo w refrenie: WdoWa, Scoop

propsy: Stasiak

 

16. Joint dla wrogów (4:38)

produkcja: Szogun

słowa: Łysonżi, Kali, Ciech, Proceente, Emazet

adaptery: DJ Grubaz

 

17. Na raz na dwa na trzy (3:41)

produkcja: Kixnare

słowa: Emazet, Ciech, Maly Esz Esz

adaptery: Dj Spike

dodatkowo w kawałku: Krzysztof 'KNT' Kozak

 

Produkcja skitów: Baner

Realizacja wokali: `Kajuta Studio Imielin`

Mix : Szogun

Mastering: Studio 33 obroty

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ftd czlowieku idz posluchac rzeczowych tekstow -.- a nie udzielasz sie na foum, fajnO ze mozesz wyrazic swoje zdanie ale tez szanuj innych i nie najezdzaj na nich. Idz uswiadamiac swoich ziomali z okolic ze sluchaja zlego rapu Zi@@@@

elo

a ja ciebie pozdrawiam srodkowym palcem :-)

rzeczowe teksty o kurzych lapkach?

prosze cie,kogo ty chcesz przechytrzyc?jaki to elokwentny jestes identyfikujac sie z tekstami wwo?pozostaje mi tylko glosno cie wysmiac i miec w powazaniu.

 

tym razem pozdrawiam,goraco,naprawde haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczowe teksty o kurzych lapkach?

prosze cie,kogo ty chcesz przechytrzyc?jaki to elokwentny jestes identyfikujac sie z tekstami wwo?pozostaje mi tylko glosno cie wysmiac i miec w powazaniu.

 

tym razem pozdrawiam,goraco,naprawde haha

Zamilcz...

 

Narzucasz swoje zdanie i mieszasz z błotem kogoś, kto się z twoim zdaniem nie zgadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny spokoj. kazdy ma swoje zdanie i juz, koniec przepychanek slownych. ftd[/]: do Ciebie presonalna prosba, mniej przepychanek a wiecej podawania ciekawych zespolow bo masz naprawde duza wiedze i podajesz ciekawe projekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ok ,wiec kilka rekomendacji:

 

verbal seed - afronauts <- jesli komus sie podobal strange fruit project to na pewno polubi ta plyte

 

square one - walk of life <- niemcy rapujacy po angielsku,licea konczyli w usa wiec akcentu niemieckiego brak,mistrzostwo

 

nujabes - modal soul <- japonczyk ze swoim drugim albumem , pierwszy 'metaphorical music' dobrze namieszal w calym indie hiphopie

 

dave ghetto - love life? <- prosto z counterflow records,soulful vibes,to co lubie

 

cunninlynguists - piece of strange,3ci album chlopcow z poludnia,jak dla mnie jedna z lepszych plyt zamykajacych 2005,juz mam na winylu hehe

 

ps KrokOboK , sprawdz powyzsze , to lepsze niz wwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczowe teksty o kurzych lapkach?

prosze cie,kogo ty chcesz przechytrzyc?jaki to elokwentny jestes identyfikujac sie z tekstami wwo?pozostaje mi tylko glosno cie wysmiac i miec w powazaniu.

 

tym razem pozdrawiam,goraco,naprawde haha

OMG ! ty rozmiesz w ogole co czytasz ? czy patrzysz O! kurczĘ on chyba sie ze mna nie zgadza, kurczĘ on poleca nie rzeczowy rapik hmm chyba musze mu wytlumaczyc jaki to rzeczowy.

Gdzie ja napisalem ze lubie WWO ? gdzie napisalem ze sie z nimi identyfikuje -.- Widzisz to co chcesz widziec.

A mi poprostu chodzi o to zebys szanowal innych i nie wysmiewal ich upodoban. Trudne ? Tak wiem ze mozesz sobie krytykowac ale rob to nie najezdzajac na innych ZI@

 

btw nie bede juz odpisywal wiec wiesz... trzymaj sie cieplo -.-

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG ! ty rozmiesz w ogole co czytasz ? czy patrzysz O! kurczĘ on chyba sie ze mna nie zgadza, kurczĘ on poleca nie rzeczowy rapik hmm chyba musze mu wytlumaczyc jaki to rzeczowy.

Gdzie ja napisalem ze lubie WWO ? gdzie napisalem ze sie z nimi identyfikuje -.- Widzisz to co chcesz widziec.

A mi poprostu chodzi o to zebys szanowal innych i nie wysmiewal ich upodoban. Trudne ? Tak wiem ze mozesz sobie krytykowac ale rob to nie najezdzajac na innych ZI@

 

btw nie bede juz odpisywal wiec wiesz... trzymaj sie cieplo -.-

Dokladnie, po to jest forum, zeby wyrazac SWOJE zdanie. Rozumiem ze user ftd nie zawsze je podziela, ale musi przenajmniej uszanowac. Jesli nie umie tego zrozumiec, to chyba cos jest z nim nie teges, ze tak powiem. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez cos od siebie zarekomenduje :) , kilka albumow z 2005 wartych uwagi

 

J-Live -The Hear After

DJ Muggs Vs GZA The Genius - Grandmasters

Sean Price - Monkey Barz

Edan - Beauty and The Beat

Little Brother - The Minstrel Show

Illogic - Write to Death 2

Atmosphere - You Can't Imagine How Much Fun We're Having

O.C - Smoke and Mirrors

Prefuse 73 - Surrounded by Silence

Rapper Big Pooh - Sleepers

Pumpkinhead - Orange Moon Over Brooklyn

Digable Planets - Beyond The Spectrum: The Creamy Spy Chronicles

Moka Only - The Desired Effect

One Be Lo - S.O.N.O.G.R.A.M

The Perceptionists - Black Dialogue

Blackalicious - The Craft

Supastition - Chain Letters

The Jacka - The Jack Artist

Cormega - The Testament

Ghostface Killah and Trife Da God - Put it on the Line

Tragedy Khadafi -Thug Matrix

AZ - A.W.O.L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ ftd - nie chce mi sie i wiem, ze to nie jest lepsze niz WWO... dalej zyjesz w przekonaniu, ze to czego sluchasz jest najlepsze i najbardziej elo...

 

@ath - racja, zgadzam sie z toba Przyjacielu ;] wyrazamy SWOJE ZDANIE i nie narzucamy go innym, jak robia to niektorzy ;]

 

@??????? - takze racja! 5tka chlopaku! trzymaj sie cieplo! ;]

 

Moja rekomendacja spotka się pewnie z kamiennym odzewem, ale trudno... ;]

 

W Witrynach Odbicia - Życie Na Kredycie

 

W Witrynach Odbicia "życie na kredycie" - Głównym autorem koncepcji tego albumu jest Jędker, który dobierał gości, producentów i tematy kawałków oraz Deszczu Strugi, który dołożył najwyższej klasy skrecze i cuty. Sokół naturalnie także pojawia się na płycie i znakomicie uzupełnia skład. Gościnnie na tej płycie występują: Pono i Jaźwa z ZIP Składu, Bastek i Foster z PCP, Włodi, Soundkail, Black E-Starr, Toma, Orion, Kontrafakt, śpiewająca Iza Puk oraz znany z telewizji lektor Tomasz Knapik. Produkcją bitów zajęli się: Jędker, L.A.B.Z., Zoober Slimm, Bastek, The Horsemen, Sidney Polak, żusto i DJ Wich.
Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze nowe WWO, nie jest dobre, zawiodlem sie na nich. Nic wiecej nie piszcie, ja przesluchalem tyle plyt, mam tyle plyt z hh/rap, ile wy wszystkiego razem w domu :P. Kazdy ma sowoje zdanie ja tylko pisze co ja uwazam. Natomiast nowy Abradab jest fajny. Pozdrawiam

 

Ps. Oczywiscie szanuje WWO jak najbardziej, szczegolnie te stara plyty wszystkie, nazwy nie pamietam, a szukac mi sie nie che za duzo przezucania cd.

Edytowane przez Ziemniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Witrynach Odbicia - Obejrzyj Sobie Wiadomości [singiel]

W Witrynach Odbicia - Jeszcze Będzie Czas [singiel]

W Witrynach Odbicia - Masz i Pomyśl

W Wyjątkowych Okolicznościach - Moda [singiel]

W Wyjątkowych Okolicznościach - We Własnej Osobie

W Wyjątkowych Okolicznościach - Moda [winyl]

W Wyjątkowych Okolicznościach - We Własnej Osobie [winyl]

W Wyjątkowych Okolicznościach - Nie Bój Się Zmiany Na Lepsze [winyl]

W Wyjątkowych Okolicznościach - Witam Was W Rzeczywistości

W Witrynach Odbicia - Życie Na Kredycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze nowe WWO, nie jest dobre, zawiodlem sie na nich. Nic wiecej nie piszcie, ja przesluchalem tyle plyt, mam tyle plyt z hh/rap, ile wy wszystkiego razem w domu :P. Kazdy ma sowoje zdanie ja tylko pisze co ja uwazam. Natomiast nowy Abradab jest fajny. Pozdrawiam

 

Ps. Oczywiscie szanuje WWO jak najbardziej, szczegolnie te stara plyty wszystkie, nazwy nie pamietam, a szukac mi sie nie che za duzo przezucania cd.

Zrob zdjecie, nigdy nie widzialem na raz tylu orginalow. ;]

 

A ja sobie testuje mala Kim (naga prawda), plyta jakos dziwnie podobna do nowej 'pani dynamit'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe, orginalow :P, moze nie. W Wyjątkowych Okolicznościach - We Własnej Osobie to jest swietna cd oraz W Witrynach Odbicia - Masz i Pomyśl . Pzdr

To czym sie chwalisz? Okradaniem wykonawców?

 

Ja tylko czekam za nową płyta Busty i Trick Tricka..

Grudzien zapowiada sie milo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem ostatnich stron tematu więc możecie mnie ukrzyżować jak ta wiadomość przewineła się na ostatnich stron.

 

Gotti - właściciel Murder INC - został oskarżony o zlecenie morderstwa 50 Cent. Trochę późno, ale zawsze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Group Home - Bulletproof (chyba tak to sie pisze ;] )

 

Permanentny dla Ziemniak'a za propagowanie i chwalenie sie piractwem? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem ostatnich stron tematu więc możecie mnie ukrzyżować jak ta wiadomość przewineła się na ostatnich stron.

 

Gotti - właściciel Murder INC - został oskarżony o zlecenie morderstwa 50 Cent. Trochę późno, ale zawsze ;]

proces zakonczyl sie kilka dni temu i gotti i jego brat zostali uniewinnieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego WWO. Rzeczywiscie czesc kawalkow jest srednia (zwlaszcza powtarzane motywy z plytki Jedkera), ale... jest tyle materialu, ze mozna zlozyc z tego jeden b. dobry album (oczywiscie jak dla mnie). Ponadto bylem na koncercie w ostatni piatek i musze przyznac, ze Sokol ma bardzo dobry glos i flow nawet na zywo. Tematy troche monotonne, ale slucha sie przyjemnie. Generalnie plytka Sokola jak dla mnie lepsza od tej Jedkera.

 

Nowy Abradab mile mnie zaskoczyl kawalkiem z Joką, oraz "30 mln ziomów", natomiast totalnie zawiodl utworem z numerem i gutkiem. Numera nie trawie od zawsze (o czym on p***rzy?), natomiast gutka lubilem, ale sie wypalil chyba chlopak... Z Dabem mam problem taki, ze sluchajac meczy mnie po kilku utworach i nie moge wytrzymac calej plyty. Kalibra bardzo lubilem, ale solo strasznie monotonne to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proces zakonczyl sie kilka dni temu i gotti i jego brat zostali uniewinnieni

No to fajnie...

 

W pewnym numerze wakacyjnym CKM albo Playboya (nie pamiętam) był opszerny artykuł o całej wytwórni Murder INC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, taki rodzaj freestyle'u jest slaby, kolunie ucza sie kilku tekstow na pamiec i potem nawijaja... to ma byc fs ?

Najlepsze sa tematyczne, ktos zapodaje haslo i trzeba rymowac na dany temat, tutaj nie ma miejsca na wtornosc. Oczywiscie temat musi byc jakis niespotykany, bo nie problem miec w repertuarze kilka popularnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...