Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Noon-Pewne sekwencje.

 

Dla mnie zajebiste 5 tracków, chcę więcej!

Wczoraj mialem okazje przesluchac ta plytke z vinyla i myslalem, ze zejde, jest GENIALNA B-)

 

Ja zaczalem Ostrego sluchac od jego plyty "7" i od tego momentu zdetronowal Eldo (Grammatik). Musze przyznac, ze wszystkie plytki Ostrego sa bardzo dobre lub swietne. Juz nie moge sie doczekac 22-go :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ja zaczalem Ostrego sluchac od jego plyty "7" i od tego momentu zdetronowal Eldo (Grammatik). Musze przyznac, ze wszystkie plytki Ostrego sa bardzo dobre lub swietne. Juz nie moge sie doczekac 22-go :razz:

Czy ja wiem... imo teraz są na tym samym poziomie, no może ostr ciut wyżej, imo takie rozstrzygnięcia to po nowej płycie ostr i kolejnej eldo (jak narazie nic nie słyszałem na ten temat, wiec raczej poczekamy...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety chyba nigdy w życiu nie uświadczę empiku w mojej mieścinie więc zamówiłem płytę z Asflat Shopu dokładnie w Walentynki. Dziś dostałem swój egzemplarz :). Przesłuchałem już 2 razy, ogólnie jest bardzo dobrze, ale troszeczkę poniżej moich oczekiwań po singlu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem ok. 17 płytę i męczyłem do niedawna ;) Trochę się zawiodłem, może moje oczekiwania były zbyt wysokie? Generalnie nie jest źle, jest nawet bardzo dobrze (nie muszę czekać do końca roku żeby wiedzieć, że będzie jedną z najlepszych produkcji 2008) ale mimo wszystko Holyłódź choćby lepsza w moim mniemaniu :) Na "Ja tu tylko sprzątam" wg mnie za bardzo podobne do siebie beaty, właściwie wszystko jest jakoś podobne do siebie na tyle, że jeszcze nie zdążyłem wyhaczyć z playlisty jakichś perełek, których mógłbym słuchać na okrągło (co zdarzało się na KAŻDEJ poprzedniej płycie ostrego w moim przypadku, już po pierwszym przesłuchaniu) Może po prostu nie trafiła do końca w moje gusta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "Ja tu tylko sprzątam" wg mnie za bardzo podobne do siebie beaty, właściwie wszystko jest jakoś podobne do siebie na tyle, że jeszcze nie zdążyłem wyhaczyć z playlisty jakichś perełek, których mógłbym słuchać na okrągło

podpisuje się ręcami i nogami.

 

ale za to jest to jedna z niewielu płyt, której słuchanie od początku do końca, bez skakania po playliście, jest wielką przyjemnością.

 

trzyma poziom w każdym razie. czekamy na następną ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem ok. 17 płytę i męczyłem do niedawna ;) Trochę się zawiodłem, może moje oczekiwania były zbyt wysokie? Generalnie nie jest źle, jest nawet bardzo dobrze (nie muszę czekać do końca roku żeby wiedzieć, że będzie jedną z najlepszych produkcji 2008) ale mimo wszystko Holyłódź choćby lepsza w moim mniemaniu :) Na "Ja tu tylko sprzątam" wg mnie za bardzo podobne do siebie beaty, właściwie wszystko jest jakoś podobne do siebie na tyle, że jeszcze nie zdążyłem wyhaczyć z playlisty jakichś perełek, których mógłbym słuchać na okrągło (co zdarzało się na KAŻDEJ poprzedniej płycie ostrego w moim przypadku, już po pierwszym przesłuchaniu) Może po prostu nie trafiła do końca w moje gusta ;)

Dla mnie po okolo 4-krotnym przesluchaniu perelkami sa "Mówiłaś mi..." i "Wszystko co na górze" (ale moze dlatego, ze slucham od konca :)). Troche mnie zaskoczyly wasze teksty,bo wedlug mnie bity sa jeszcze lepsze od tych co byly w hollyłódź. I plyta bardziej zroznicowana, bo sa tez utwory nieco wolniejsze ("Mówiłaś mi..."). Jedynie jak dla mnie mogloby nie byc "1980" i "Keep It Classy", bo po tych setkach przesluchan juz nie moge po prostu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta prezentuje tendencje zwana "o es te rową" ;]

 

Więcej słuchasz, bardziej się podoba.

 

Hmm, a mnie wpadło w ucho:

 

Jestem Tylko Dzieckiem (feat. El De Sensei)

Co By Się Nie Działo

Jak Nie Ty, To Kto

 

 

Brakuję mi Bonus Track z 1980 ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Płyta zajebista... Mi w ucho wpadły "śśśśśś" (:D), "Dla tych kliku rzeczy" "Introgliceryna" i ofc "1980" który do tej pory mi się nie znudził :)

 

Nowy 52 dębiec-jakieś opinie? Ja dopiero ściągam (to nielegal-można ściągać :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emo - Z perspektywy czasu...

słuchał ktoś?

 

solowej płyty Fokusa się trochę obawiam, singiel mi się nie podobał, ale zobaczymy co wyjdzie w praniu.

niedługo też nowe 2cztery7 - Spaleni innym słońcem.

 

Projektanci - Braterstwo krwi:

http://www.hip-hop.pl/albumy/projector.php?id=1197627096

za friko! dopiero będę zasysał. ciekawe "osobistości" zagościły na płytce (zobaczcie trackliste).

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektanci niezli. Zwlaszcza lista gosci imponuje (przynajmniej mi).

 

A co do nowego Fokusa czy tez Pokahontaz (bo jest juz teledysk do ich nowego singla), to po rozpadzie PFK poszli w jakies dziwne klimaty. Tandetne to jest po prostu. I mnie to martwi niestety, bo po dwoch plytach Paktofoniki wydawalo mi sie, ze maja talent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewa się dopiero pierwszego ;].

 

Z planu teledysku do 1980 - http://pl.youtube.com/watch?v=OBai33quCNg.

A ten mały co biega w klipie? Jest na każdym koncercie w Łodzi.

 

 

O.S.T.R. ukończył klasę skrzypiec na Łódzkiej Akademii Muzycznej. Ma żonę, a około 15 marca urodzi się jego syn - Jan (imię na cześć Jana Pawła II).

Zgubiłem się ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W programie z TV4 co podałem link do YT mówi, że te dzieciaki z teledysku są mu bliskie, ale nie już nie wspomina kim tak naprawdę dla niego są. Jak Cię to interesuje to zapytaj go właśnie na koncercie ;].

 

BTW. Im więcej słucham JTTS tym bardziej mi się podoba :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A co do nowego Fokusa czy tez Pokahontaz (bo jest juz teledysk do ich nowego singla), to po rozpadzie PFK poszli w jakies dziwne klimaty. Tandetne to jest po prostu. I mnie to martwi niestety, bo po dwoch plytach Paktofoniki wydawalo mi sie, ze maja talent.

Dokładnie... I tak najlepsze jest forum na fokuspace gdzie wszyscy czczą fokusa jako najlepszego repera w PL :D :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym wzgledem to i tak najlepsze jest chyba forum Rubika. :P

Jednak po trackliscie solowego albumu Fo jest nadal mala nadzieja - licze na to, ze Sokół, Gural, czy Ostry na slabej produkcji nie zagoszcza. Ciekawy tez jestem jak wypadnie "Czas II" ("Stary, co mi sie ostatnio snilo! Snilo mi sie, ze poszedlem..."). A co do singli, to jednak sms'y sprawily na mnie lepsze wrazenie niz singiel pokahontaz, co nie znaczy, ze byl to singiel zachwycajacy.

 

Tylko jeszcze ten tytul.. mam nadzieje, ze to autoironia... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

mmm 2cztery7 "Spaleni innym słońcem" właśnie przesłuciach!ę i jak na razie jest naprawdę prześwietne, polecam :).

 

Projektanci "Braterstwo krwii" jak będę miał chwilkę to przesłucham, jak na razie opinie baardzo różne.

 

A solo fokusa 1.IV, nawet jak płyta okaże się słaba to warto czekać na "Czas II" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koncert OSTR w Krakowie, a dzisiaj o 7.30 próbna matura z majcy, ale nie żałuję :D.

Impreza i atmosfera super, dresów dużo nie było. Jeden z najlepszych koncertów na jakich byłem.

 

Co do dziecka Adama to żona jest w 9 miesiącu ciąży, będzie miał chłopca.

 

Beka była jak rzucił do publiczności Snickersa, a ktoś za chwilę mu Marsa odrzucił :D.

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...