Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsz rap to nic innego jak tylko zasrana komercha. Ostatnio wygrzebalem swoje stare kasety :D to bylo cos, slucham rapu od lat 80-tych , wiec niektorzy wiedza o co chodzi ( EPMD itd) osobiscie wychowalem sie na run dmc i ll cool j (1987) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeech, edytowac cudze posty... :>

 

 

Dzisiejsz rap to nic innego jak tylko zasrana komercha.

Czego ostatnio sluchales, ze doszedles do takiego wniosku? Btw, kazda plyta sprzedawana w sklepie jest komercyjna, bo komercyjny oznacza na sprzedaz -_- Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wiele dobrych mc tylko trzeba do nich dotrzec , a osadzanie czegos na pdstw teledysku jest bez sensu , teledyski maja to co ludzie chca ogladac , takie jest ich zadanie zachecic ludzi do kupna albumu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoLECam:

    -=SIDO=-

1496994[/snapback]

Nawet ja sie denerwuje jak go widze, kiepska kopia dooma... grrrr. Chodzi mi oczywiscie tylko jeden szczegol wizualny, bo umiejetnosci nie smiem porownywac.

 

Maly quiz: Co laczy te dwa zdjecia ? :unsure:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol , na tym lewy, zdjeciu jakis niemiec pokazuje symbol westside , roflmao

 

ja od siebie polecam zapoznac sie z mcs takimi jak , ras kass , o.c , cormega , freddie foxxx aka bumpy knuckles , styles p , masta ace itp

 

ktos mowil ze dmx jest nowy , lol , dmx jest na scenie od jakis 20 lat , nowi to sa saigon , maino , stack bundles , jae hood , aasim , jae millz itp

 

osobiscie slucham duzo west coastu , doomsday productions , black market records

ale nie kazdy lubi klimat brotha lynch hung i x-raided

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego ostatnio sluchales, ze doszedles do takiego wniosku? Btw, kazda plyta sprzedawana w sklepie jest komercyjna, bo komercyjny oznacza na sprzedaz -_-

1496161[/snapback]

I ja to słysze/czytam z Twoich ust/palców.. niesamowite.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komercha komercha. Musi byc zeby mieli co do garnka wlozyc. Muzyka to juz nie hobby, lecz praca. Jakies pieniazki musza z tego plynac ;]

 

A co do teledyskow. Kiedys w MTV Base [chyba] byl program poswiecony teledyskom hip hopowym. Pamietnych czasow liczyl sie dobry rym, rytm i koniec. A teraz do teledysku to nie wystarczy. Nie wystarczy grupka nigga [; tylko cos wiecej. Samochody/laski/samochody/laski.

 

A wszystko zaczelo sie od Big Pimpin...

 

House Of Pain @ just the funky irishmen

 

--------

 

Ma ktos moze na sprzedasz org. albumy NWA?

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzial ktos freestyle'e Rap City? po obejrzeniu wystepu method mana i redmana musze stwierdzic, ze redman to pala, ktora nie umie rapowac

1507491[/snapback]

heh , przestan pdolic glupoty czlowieku , przesluchaj Whut??? Thee Album , Dare Iz A Darkside , Muddy Waters a potem sie wypowiadaj , malo ktory mc moze rownac sie z katalogiem redmana , nie kazdy mc jest dobry na free a free w rap city to zart , 99% gosci dawalo wersy ze swoich utworow a nie free , lol

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ale na kasecie.

Nawet Easy-E jako solo ;)

A sprzedam za nieoplacalna dla Ciebie kwote bo cenie sobie to niesamowicie drogo.

1507435[/snapback]

 

A winala masz?:>

 

No nic. Poszukam na Allegro. Sporo tego tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzial ktos freestyle'e Rap City? po obejrzeniu wystepu method mana i redmana musze stwierdzic, ze redman to pala, ktora nie umie rapowac

1507491[/snapback]

O wypowiedzi na temat Red`a n/c :|

 

Z kolei nie wiem czy ktoś zauważył, że Meth rymował swój kawałek :] Tak samo jak w MTV Raps i na koncercie w Amsterdamie :D

Jedyne freestyle`e to te, we freestyle session - ok 10 min Wu :]

Edytowane przez frstjob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felt 2 za duzo fillerow , gdyby usuneli te 4 utwory to bym nazwal to dobra plyta 3/5 imo

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj 730 maruda jestes... fillery samemu mozna pomijac :) Mi tez bardziej podoba sie klimat drugiej czesci, widac pani Cosby byla wiekszym natchnieniem...

 

Jin, mam ten sam problem co ty sluchajac "Fear And Loathing In Life Vega" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

polecam płytkę Ali - Chaos & harmonie [2005] , nie wiem o czy rymuje (francuskiego nie znam) ale płyty bardzo dobrze się słucha, zajeb.... klimat.

 

Co do komercji, to szkoda czasu marnować na oglądanie hh w TV (99% to złoto, bryki i ździry), widząc to nie sposób nie pomyśleć, że hh to gó..o. Według mnie to co najlepsze w hh jako muzyce to koncerty, na których można posłuchać mało znanych lub nieznanych składów, pofreestylować z kimś, zabawić się. Wiem, żę poziom undergroundowego rapu bywa różny, ale ja cenie składy za to że to robią, że chcą, że sie starają, nie dla kasy, czy rozgłosu, ale dla samych siebie, dla tego że to lubią.

Co do Procente to płytka bardzo fajna, ale ten freestyle z Siódmym to :sad:

A Pokahontaz, szkoda gadać, że nie wspomne o okładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okładce: ta strona bonusowa, z dzwonkami i tapetami, Dzwonki Pokahontaz 'Receptura' monofonia, polifonia, real .... Wyślij smsem kod ... bla bla bla. sory ale dla mnie to przesada. Żeby sprzedawać samemu tapety na telefony z własną gembą - buuuu.. dla mnie przesada

A płyta mi nie przypasiła, po prostu, może kawałek lub 2, ale ogólnie to sie zawiodłem, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

polecam płytkę    Ali - Chaos & harmonie [2005]  , nie wiem o czy rymuje (francuskiego nie znam) ale płyty bardzo dobrze się słucha, zajeb.... klimat.

 

Co do komercji, to szkoda czasu marnować na oglądanie hh w TV (99% to złoto, bryki i ździry), widząc to nie sposób nie pomyśleć, że hh to gó..o. Według mnie to co najlepsze w hh jako muzyce to koncerty, na których można posłuchać mało znanych lub nieznanych składów, pofreestylować z kimś, zabawić się.  Wiem, żę poziom undergroundowego rapu bywa różny, ale ja cenie składy za to że to robią, że chcą, że sie starają, nie dla kasy, czy rozgłosu, ale dla samych siebie, dla tego że to lubią.

Co do Procente to płytka bardzo fajna, ale ten freestyle z Siódmym to  :sad:

A Pokahontaz, szkoda gadać, że nie wspomne o okładce.

1520792[/snapback]

 

moglbys doprecyzowac ? bo z Twojej wypowiedzi nie bardzo wiem jak oceniasz freestyle Siodmy vs Procentee ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okładce: ta strona bonusowa, z dzwonkami i tapetami, Dzwonki Pokahontaz 'Receptura' monofonia, polifonia, real .... Wyślij smsem kod ...  bla bla bla.    sory ale dla mnie to przesada. Żeby sprzedawać samemu tapety na telefony z własną gembą - buuuu..  dla mnie przesada

A płyta mi nie przypasiła, po prostu, może kawałek lub 2, ale ogólnie to sie zawiodłem, niestety.

1521048[/snapback]

slyszalem w jakims wywiadzie ze to nie bylo zalezne od nich. poprostu albo beda dzwonki albo nie bedzie wogole plyty. wiesz decyzja wydawcow i nic nie mogli w tej kwesti podobno zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...