Kwazor Posted February 23, 2005 Report post Posted February 23, 2005 Hi all. Mojemu staruszkowi padła 15 LCD firmy Philips. Ostatnio zauwarzył w ofercie Tesco i Makro monitor fimy Fujitsu-Siemens 17 LCD za 1000-1200zł. Nie nie wiem co o nich sadzić.Parametrów tego monitora nie podano.... P.s Zaproponowałbym mu 17 Eizo ale cena "troche" wysoka ale jakośc tez....... Quote Share this post Link to post Share on other sites More sharing options...