Skocz do zawartości
DomanR

Warcraft III + The Frozen Throne

Rekomendowane odpowiedzi

...co jakis czas następuje "zamarznięcie" ekranu...

W końcu to Frozen Throne... :P

Dobra już wiem jakim cudem nabiłeś sobie ponad 170 postów :wink:

 

A wracając do tematu to najnowsze Omegi pomogły - wszystko hula że hej :D

 

Sprzęt spowrotem wykręcony tak jak w podpisie :twisted:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że u kolegi słabo z poczuciem humoru...

heh no znowu? ;) OOn wie ze to zarcik był.. ;)

 

Choelra ;/ jak taki fan warcrafta nie wiem nawet ze wyszedł juz ten dodatek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż przeszedłem sobie bonusowa kampanie tym Beastmasterem Rexxarem i coś mi sie szybko wyświetlilo po angielsku "to be continued...zobacz sobie na blizzard.com po dalsze misje" no to wchodze na blizzarda, przeszukalem cala stronke i nie ma nic o dodatkowych misjach. Moze ktos wie jak je uruchomic ?? Z góry THX !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, nie powinienes grac na normalu... Ja uwazam ze gra jest swietna, a rasa nag mi sie rowniez bardzo podoba i z checia zobaczyl bym ja z mozliwoscia wybrania jej w custom game. Campanie sa ciekawe a nowe jednostki i ulepszenia oraz poprawki tez sa good. Polecam wszystkim!! Ta gra jest naprawde warta uwagi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie dodatek jako dodatki :) do customow i gier na BN - wypas, ale to wszyscy wiedzieli juz dawno :). Za to kampania jakos mnie nie rusza - krootka i prosta(chyba nie potrzebnie gralem na normalu), niektore rzeczy troche poprzeginane - np. rasa nag - nie podoba mi sie, albo to, ze przez prawie cala kampanie ludzi gramy tylko czescia ich jednostek.

I powiedzmi ze ostanią misje przeszedłeś "z palcem w d.u.p.i.e"... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warcraft to chyba nieliczna z gier w ktorej nie zapomniano po co sa gry... Jest to jedna z najlepszych gier jakie widzialem, filmy tworzone przez Blizarda miejscami zapieraja dech w piersiach, niemal jak we wladcy pierscieni. Fabula, ktora sie niemal caly czas zyje, bardzo ladna grafika, zywosc. Gierka jest moim idolem jak na rok 2003, wiekszosc innych "powacham" i odstawiam np. COlin 3, albo Rallisport Challange i inne, to jakies niewypaly. Juz wiem ze Warcraft to jest gra do ktorej nie raz jeszcze powroce. Inne nowe gry to za przeproszeniem nie bardzo mi sie chce sprawdzic dokladniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy bohaterownie do wynajęcia są raczej doopni... ta żmija z łukiem, łuczniczka nieumarłych- blademaster połowę niższego poziomu się z nimi upora. Beastmaster, Pit Lord są niexli, panda taka sobie. Gra wg. mnie niejest wcale taka łatwa. Ile to ja się namęczyłem żeby magiem krwi zabić golema w tych lochach. Jezuuu chyba pół godziny go na partyzanta go atakowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde kupilem sobie tft i..... niemam karty :D kurde 3dni gralem (oczywiscie odrazu bn :D ) znowu sie bedzie trzeba starac zeby dojsc do jakiejs formy :D ale jeszcze malo osob gra w tft :/ przynajmniej wczesniej malo gralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam maly problemik mam serva na linuksie caly czas dziala nie ma restartow mam amx i war3 chodzi mi o to zeby experience nie znikal w war3.cfg mam ustawione savexp 1 ; saveby 2 server jest na lanie 80 ludkow co zrobic zeby doswiadczenie nie przepadalo z gory dziekuje za odpowiedz moj nr gg 2345439

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje nie zajrzalem, wpisalem w google "cykl biologiczny slimakow" i podalem ci losowego linka

 

jest wyraznie napisane

 

[...]his could be 1 of 2 things:

1) Your CVAR is set up wrong

2) Your server wont allow you to create another log file[...]

 

wiec skoro nie cvar to moze warto sprawdzic opcje 2 ?

 

komendy ktorymi warto sie zainteresowac:

/sv_daysbeforedelete

/sv_dayslevelmodifier

/savexp

/mp_savexp

 

w pliku warcraft3.cfg

#define WC3_MODULE 0

#define SHORT_TERM 0

 

#define MYSQL_ENABLED 1

#define VAULT_SAVE 0

 

//wybierasz opcje zapisu xp mysql/vault

 

mam nadzieje ze tym razem wystarczajaco jasno ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

Czesc, mam pytanie czy jest jakis inny sposob zeby sobie pograc przez internet czy tylko da sie grac po lan i na BN?dzieki bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w jednej z początkowych misji w dodatku. Misja ma nazwę "Krypta Sargerasa" i prowadzę Panią Maier. Jeden z questów mówi o skompletowaniu części "Kuli Cieni". Składa się ona z 10 części. Zebrałem już 8, ale nie mogę dojść do pozostałych (czyt.: Nie wiem gdzie są). Nie chce mi się pisać gdzie znalazłem wcześniejsze, po prostu napiszcie mi gdzie mogę je wszystkie znaleźć i jak się do nich dostać.

 

Wielkie dzięki za pomoc.

 

 

 

PS. Składam hołd polskiej wersji WC3: FT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że sie podczepie pod ten temat, ale CZY KTOŚ GRA W WIII: FZ na battlenecie??? Chętnie stworzyłbym z tego topica oficjalny temat WarCraft ale to raczej sie nie uda :( . Co do Twojego pytania to niestety Ci nie pomogę, ponieważ nie przechodziłem kampanii FZ - od razu grałem po sieci :)

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie zastanawiamy czy nie kupić sobie i pograć na BN ale jeszcze nie wiemy czy będziemy umieli grać graliśmy dawno kilka razy w zwykłego 3 na kompów,co do BN to jest ryzyko czy wydać kase, pewnie nie będziemy umieli grać :(

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem z kumplami kiedys dosyc duzo. Nawet bylismy na 176 miejscu (czy cos kolo tego) na ladderze 3v3. Moze teraz po dosc dlugiej przerwie znow zaczniemy grac.

Co do kampanii to przeszedlem ja(jak jeszcze nie mialem netu :P), ale to bylo tak dawno, ze szczegolow misji nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zagrywam się namiętnie 1 vs 1 na bn po długiej przerwie :) Ale ta gra jest tak cholernie miodna, że chce sie do niej wracać :) Jak ktoś jeszcze nie grał to po prostu musi spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem duzo w Diablo na bn, ale WCIII: FZ jest 10 razy bardziej grywalny 8) . W Diablo po pewnym czasie zaczyna strasznie wiać nudą i nie ma juz żadnej satysfakcji ze znajdywania coraz to lepszych przedmiotów.... niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówiłem o BN tylko spotykamy się z kumplami i cioramy na zawodowcach jak narazie jestem najlepszy ani jedna z 2 postaci nie zgineła a innym obydwie tylko mój qmpel przeżył 1 postać żyje a 2 nie :D

W3 mnie jakoś tak nie wciąga nie wiem dlaczego jakoś wieje nudą budowanie tego samego ciągle już bardziej mnie ciągnie Bitwa o Śródziemie.

W3 włącze pogram 30 minut i wyłącze bo nuda mnie łapie.

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...