Skocz do zawartości
DomanR

Warcraft III + The Frozen Throne

Rekomendowane odpowiedzi

Cze!

Mam warcrafta III regin of chaos win xp hom i mam taki problem:

Gdy zainstaluje gre (instalacja przechodzi bez bledow) i chce ja wlaczyc

to wlancz poczontkowe intro i zaraz wychodzi do wina i wyskakuje taki blad:

 

This application has encountred a critical error:

 

Program:D:grywarcraft IIIwar3.exe

exception: 0xc0000005(access_violation)

at 001b:73f31cbf

 

The instruction at '0x73f31cbf'

the memory cloud not be 'read'

 

a i gdy instalowalem 1 raz gre to nie bylo tego bledu a gdy drugi raz w tym samym dniu zaistalowalem ta gierke to ten blad juz byl.Myslalem ze moja plytka jest kopnienta i pozyczylem nastepna od kolegi i znowu ten sam blad i tak od 5 kolegow i caly czas to samo.Jak ktos wie jak mi pomuc to niech pisze.

 

Dzieki za posty !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze!

 

a i gdy instalowalem 1 raz gre to nie bylo tego bledu a gdy drugi raz w tym samym dniu zaistalowalem ta gierke to ten blad juz byl.

quote]

 

odinstaluj, wywal wszelkie pozostalosci po starej grze i zainstaluj ponownie. albo odinstaluj i zainstaluj ponownie ale juz w innym katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha a inni moji kumple moga instalowal ta gierke po 100 razy

i ten blad im nie wyskoczy a moze to wina mojego kompa?

moj config to:

procek:celeron 1800

grafa:riva tnt 2 32 mb

ram:512

plyta glowna:asrock

windows xp hom.

do karty grafy mam najnowsze stery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu masz problem ..... po co zainstalowales dx9 ?? no po co jak masz karte taka stara jak voodoo 2 ?? teraz sam sobie odpowiedz . no a teraz pownienes zrobic formata i wyzej jak 8.1 nie instalowac ...tz mozesz ja np. mam ale z pewnego zrodla i najlepiej najnowsza wersje ...ale to jesli masz w miare mloda karte a jak nie to sie z celem mija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na dx8.1 jest to samo ;/ no ale czy da wogole sie odpalic w2 na V2? Sciagnelem jakies stergi do V2 ktore obsluguja dx8 no ale i tak caly czas jest ze nie ma dx8.1

Bo ktos mi mowil ze nie da rady zagrac w w3 na akceleratorze wiec chcem sie u upewnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hieh - jak masz wypalare i dosc maly dysk na ktorym masz system [do 10 gb] to kopiujesz to na inna partycje albo nagrywasz na plyty] ja to mam fajnie - juz prawie caly dysk zapelniony a nagrywarka 8x nagrywa plyte 10 min. troche potrwa nagrywanie go na plyty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voodoo jak kazda karta obsluguje i Direct3D i Opengl i jak kilka tylko Glide`a wiec gadanie ze V2 nie obsluguje direct3d to glupota,zapewne najzwyczajniej w swiecie brakuje ramu na tekstury ,a ze zapewne masz V2 8mb to NAPEWNO go brakuje, u mnie na V3 16mb gierka chodzila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...