Skocz do zawartości
Andersen

TEORIA SPISKOWA MARKETOW!

Rekomendowane odpowiedzi

To może być prawda: kupiłem pad'a w Media Markt i rachunek z kasy fiskalnej przypięli mi do gwarancji po 5 m-cach pad mi się zepsuł jak wyciągnąłem gwarancję to na rachunku prawie nic nie było widać.

Oni pewnie używają jakiegoś taniego i kiepskiego tuszu do drukarek, który pod wpływem światła traci kolor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkaliscie sie ze 'znikajacymi' paragonami ?

Markety i inne... stosuja te kasy fiskalne na papier termoczuly i po kilku m-c informacje na nim po prostu znikaja... tak samo jest z tymi paragonami na tusz! Co o tym myslicie ?

mi też poznikały paragony z kaset i płyt z mediamarkt :?

więc nie kupuj niczego w marketach co ma gware powyżej 3 miesięcy :lol: buhahaha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Już chyba wole ruletke i kupowanie na giełdzie... Tam uwowy zawarte na "gębę" mają większą wartość niż gwarancja w markecie...

To prawda, znajomi kupowali sprzet audio na giełdzie. Wszystko na tzw. "gębę" gwarancja itp. No i trzeba przyznać że gdy mieli jakieś drobne problemy to koleś bez słowa uznał reklamację (i jeszcze przepraszał), sprzęt bez problemu wymienił. Tak to jest gdy się pracuje na swoim i dla siebie a nie utrzymuje podatkami bandy złodziei, biurokratów i nierobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...