Skocz do zawartości
piwek86

Porządna Podkładka Pod Mx700

Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie polecic mi jakas podkladke ktora zwiekszylaby precyzje gryzonia. Lubie sobie w AA pograc i z tego co wiem na porzadniej podkladce bedzie sie lepiej gralo niz na biurku :-P Czy sie myle i nie bedzie az takiej odczuwalnej roznicy??

 

PS. Nie wiem czy to ja mam problem ze stronka czy to forum sie sypie ale nie moglem otworzyc zadnego tematu dotyczacego podkladek pod myszy wiec zalozylem nowy topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada trochę nie typowa. Idz do multibanku i tam weż podkladkę. Jak ladnie poprosisz dadzą. Jakosć tej podkładki mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie. Świetnie się trzyma biórka <lekko gumowana od spodu> a jej nawierzchnie bardzo ładnie pasuje do mychy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mylisz sie. Zajrzyj tutaj bardzo fajny sklepik :) Odezwij sie na gg albo pw, sam duzo sie zastanawialem nad podkladka i troszke info zgromadzilem... :)

Edytowane przez fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem PRO :)

i z podkladek to

raindrop - szmacianka

func - plastik 2 strony

icemat - szklo

Ricochet - plastik 2 strony DUZA

steelpad - aluminium,plastik,szmacianki

a na szybko to najlepsza jest DUZA ryza papieru przyklejona do stolu tylko napieta dobrze ...

 

PS. powaznie nie jestem pro ale smialo bym sie nazwal maniakiem FPP tzn Quake i CS :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w Counter-Strike`a koło 3 lat i jestem maniakiem nowinek technicznych związanych z gaming'iem. ze szmacianek polecam Allsop Raindrop'a używam swojego już ponad rok i jestem bardzo zadowolony, z podkładek aluminiowo/teflonowo/szklanych polecam SteelPada S&S podobno Destrukt Pady też są niezłe to chyba tyle.

Edytowane przez c00t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, dobrze ze napomniles o DKT pad. Czy ktos z Was jest jej uzytkownikiem? Tez gram duzo w CS'a, wlasciwie jedyna gra w jaka cieniuje. I myslalem nad zakupem jakiejs podkladki do mojego mx500, wstepnie zdecydowalme sie na DKT pad. Poniewaz nie jest taka droga jak reszta, spora i jest szmaciankom, co by oznaczalo ze nie trzeba non stop wymieniac mouse skatezow. Ale jesli sa tu jacys jej uzytkownicy, aby sie wypowiedzieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno spojrzec na moj podpis? :) Mam dkt i jestem bardzo zadowolony :) Slizg bardzo, bardzo fajny :) Slizgaczy nie mam bo na diamondbacku niby sa teflonowe... :) Do biurka przykleja sie jak na kropelce :) Mysz chodzi pieknie. Co do rozmiarow to mozesz wybrac M, L i Xl :) Jakies pytania to PW/gg chetnie odpowiem :)

Edytowane przez fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Everglide Ricochet super sprawa ( > klik < )

mam ja od listopada '03 sliska strona starla mi sie troche,teraz jade na szorstkiej i jestem jeszcze bardziej zadowolony niz ze sliskiej :D Naprawde super podkladka i smialo moge powiedziec,ze wytrzymała,szybko sie ja myje i schnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na podróbkę icemata? http://allegro.pl/show_item.php?item=43456152

Wiekszosc tych podrobek to byly podstawki pod gorace garnki do kupienia za pare zlotych w sklepie AGD, choc tu chyba ktos zadal sobie trud zeby cos zrobic ze szkla (IMHO nie warte swojej ceny) idz do szklarza i zapytaj ile by wzial za wyciecie czegos podobnego z jakiegos dobrego szkla, stopki nie powinny stanowic problemu, przynajmniej bedziesz mogl sobie wybrac ksztalt i rozmiar podkladki oraz ewentualnie kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio zalezy jak duzo miejsca potrzebujesz. Wytnij sobie wymiary dkt z papieru i zobacz czy wystarczy :) Ludzie mowia ze IceMat lepszy od dkt. Mi tam nie przypadl do gustu. Poprostu lubie szmatki, sam musisz ocenic co Ci bardziej pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie posiadam i polecam ricocheta (everglide) - bardzo duza powieszchnia slizgu, dwustronna (jedna strona sliska - dla optyków druga chropowata - dla kulkowych myszek) no i jest cienka a nie to co icemat, choc uwazam ze icemat tez bardzo dobry - troszke na nim gralem (tylko nie kupuj podrobek na allegro - bo to jest ....)

 

wyczail moze ktos sklep gdzie sprzedaja teflonki pod myche (ale zeby bylo bardzo tanio :)

 

ostatnio zauwazylem ze te oryginalne (teoretycznie) w diamondbacku so do dup...

 

lepszy slizg mialem jak podkleilem myche tasma przezroczysta :) tylko ze bardzo szybo sie starla i zrobila chropowata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie posiadam i polecam ricocheta (everglide) - bardzo duza powieszchnia slizgu, dwustronna (jedna strona sliska - dla optyków druga chropowata - dla kulkowych myszek) no i jest cienka a nie to co icemat, choc uwazam ze icemat tez bardzo dobry - troszke na nim gralem (tylko nie kupuj podrobek na allegro - bo to jest ....)

 

wyczail moze ktos sklep gdzie sprzedaja teflonki pod myche (ale zeby bylo bardzo tanio :)

 

ostatnio zauwazylem ze te oryginalne (teoretycznie) w diamondbacku so do dup...

 

lepszy slizg mialem jak podkleilem myche tasma przezroczysta :) tylko ze bardzo szybo sie starla i zrobila chropowata

1302708[/snapback]

chyba na odwrót - śliska dla myszek kulkowych a szorstka dla optyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do podkladek to nie ma tak ze kazda jest super extra, bo niektore myszki nie wspolpracuja za dobrze z niektorymi podkladkami i np mx510 bardzo ladnie chodzi na destrukcie i na Qpadzie (sam go posiadam) a z icematem juz jest problem, a co do sliskiej i szorstkiej powierzchni to tylko rzecz gustu komu lepiej "lezy". Pozatym nie widzialem zeby mysz kulkowa nie chodzila na jakiejkolwiek powierzchni, kulka smiga wszedzie :wink: , do calosci wystarczy kupic (tu mowa o mx510) slizgacze MICEskatez i wszystko smiga bezbolesnie, aha i nie proponuje tych podrobek z allegro po 3-5 zl bo szybko sie scieraja i niszcza podkladki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...