Skocz do zawartości
Majestic-8192

Tapety, Grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Impresiv.

W jakim programie zostaly wykonane butelki (jesli to 3ds max to jaka technika? Opisz ja troche)... a moze to zdjecie?  :blink:

ps. Sloniksnk, mam konto na deviantart. Jak wrzucic tam swoje prace?

1334727[/snapback]

te butelki to foto na sniegu.. zrobione cybershotem dsp p-43..

jeszcze nie biore sie za 3dmax'a, bo wole wszystko po kolei.. first rozpracowuje photoshop'a. :D

a co do wrzucenia prac na deviantART to raczej trzeba znac troszke angielski.. ;]

zaczynamy od przycisku "SUBMIT".. ;)

aloha!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1320069[/snapback]

Prace sa ok, najbardziej podobal mi sie zegarek:). Jednak popracowalbym troche nad materialami. Powinny wygladac bardziej realnie. Patrz jakie szklo udalo mi sie ostatnio zrobic (moze nie jest idealne ale bawie sie dopiero w 3d od 2 miesiecy). Troche posiedzisz nad materialami ale da to naprawde wymierne efekty. Dobre materialy zawzse poprawiaja wyglad przedmiotu.post-3771-1111502361_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siebek, niezle. Zauwazylem ze uzywales caustics.

Masz racje, materialy daja dusze modelowi.

Trening czyni mistrza...

 

Pzdr, Wojtek vel doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No uzylem caustics i hdri. Nie wiem czy w 3dmaxie5 jest mozliwosc uzywania hdri ale to tez dodaje uroku :). Co prawda w tym przypadku uzylem niezbyt dobrego obrazka hdri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze nie 3d studio ( jak dla mnie jest za wolne, za drogie i za slabe ) tylko MODO i FPrime

1353918[/snapback]

Co do drogie i wolne to moze i sie zgodze. Ale slabe? Tu juz osmiele sie nie zgodzic :D Coz, jesli to nie prawda to zwracam honor, ale jesli ten joystick z renderu uwazasz za dobry i zaawansowany to nie powinienes sie wypowiadac na temat slabosci maxa :D

 

Oczywiscie mam nadzieje ze poznales dosc dobrze ten program i twoja opinia jest uzasadniona, ale watpie w to, kiedy patrze na tego pada (to twoje dzielo?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poznalem 3d studio i mam juz wyrobiona opinie na jego temat ....

pozatym ze jest drogi i powolne to jeszcze bardzo kiepsko sie w nim modeluje ( chyba nie ma gorszego Hi-ENDowego softu do tego )

jesli chodzi o modelowanie to az strach porownywac je z MODO ... tak wiem ze wszystko da sie w Maxie zrobic ale w MODO zrobi sie to 10 razy szybciej :)

 

ni i ten nieszczesny rendering ... nie wiem co tam obecnie jest do renderowania ale jak jeszcze sie tym bawilem to wbudowany render byl jednym z gorszych ( gorszy byl tylko MAYA ) w tych odlegluch czasach brazil dopiero powstawal

 

no i konczac ten wywod stosunek ceny do jakosci jest bardzo marny

 

3500 $

 

za 3600 $ mozna kupic LW + MODO + FPrime + Photoshop

Edytowane przez yyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze MAX jest skierowany dla firm tym sie zajmujacych, a wtedy cena nie gra wiekszej roli.

 

Proponuje odswiezyc informacje nt maxa, Scanline (standardowy renderer) jest faktycznie do bani ale brazil i vray są bardzo dobre.

 

ps. nie liczy sie szybkosc (no dobra, czasem) ale jakosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...