Skocz do zawartości
Majestic-8192

Tapety, Grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek_r1 uzyczyl mi zdjecia.

 

########## Przed korekcja ##########

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

########## Po korekcji ##########

 

Dołączona grafika

 

 

Co wy na to? :unsure:

 

 

(kurka, teraz tak patrze i w programie graficznym zdjecie wygla na bardziej zywe, nasycone. Moze u Was bedzie wygladac troszeczke lepiej (monitor) :mur: )

Edytowane przez docxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebiscie ci to wysło ale mi chodziło o zrobienie tapetki :P

mugłbys tych fotek na frum bezposrednio nie umieszczac , bo obawiam sie ze zdjecie moze sie pojawic na fotka pl i innych podobnych serwisach dlatego na pw ci wysyłałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek_r1 uzyczyl mi zdjecia.

 

 

(kurka, teraz tak patrze i w programie graficznym zdjecie wygla na bardziej zywe, nasycone. Moze u Was bedzie wygladac troszeczke lepiej (monitor)  :mur:  )

1734287[/snapback]

imo trochę przesadziłeś z tym plastikiem, ale może być, wrzuć teraz do fotka.pl lub randki.o2 :lol2: mam pomysł na tapetę coś w tym stylu http://www.ksymena.pl/archiwum/star%20wars%20vader.jpg :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyganos king, to nie jest plastik, to ociera sie juz o profesjonalna korekcje zdjecia. Czytasz CKM/Playboya/Maxima? Widziales te wszystkie zdjecia dziewczyn? To jest wlasnie to samo... hmm... w sumie... plastik:)

 

Piotrek, przepraszam. Wieczorem usune te fotki. Masz racje, najpierw powienieniem Ciebie zapytac czy moge je tutaj wrzucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyganos king, to nie jest plastik, to ociera sie juz o profesjonalna korekcje zdjecia. Czytasz CKM/Playboya/Maxima? Widziales te wszystkie zdjecia dziewczyn? To jest wlasnie to samo... hmm... w sumie... plastik:)

 

Piotrek, przepraszam. Wieczorem usune te fotki. Masz racje, najpierw powienieniem Ciebie zapytac czy moge je tutaj wrzucic.

1734542[/snapback]

ja to nazywam plastik, jasne że widziałem(sam tak portrety poprawiam), taka korekcja pasuje do magazynów jakie podałeś tam musi być sztucznie :D ale ja nadal uważam że za dużo tego plastiku dałes pobawiłbym się jeszcze tym i jakis naturalny kolorek wrzucił, podziwiam że chce ci się bawić :blink: Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nazywam plastik, jasne że widziałem(sam tak portrety poprawiam), taka korekcja pasuje do magazynów jakie podałeś tam musi być sztucznie  :D ale ja nadal uważam że za dużo tego plastiku dałes pobawiłbym się jeszcze tym i jakis naturalny kolorek wrzucił, podziwiam że chce ci się bawić  :blink:

1734578[/snapback]

Zaloze sie ze 99% zaraz sie zglosi do mnie jakas dziewczyna po korekcje :lol: :wink:

Edytowane przez docxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@docxxx Ten retusz robiłeś w photoshopie??? Jak tak to jakim narzędziem???

1734674[/snapback]

O korekcji nauczylem sie jednego. Tu nie chodzi o zaden program, bo wszytko mozna zrobic nawet w Paicie (taka przenosnia).

Ludzie kupuja/piraca PS a mozna zrobic prawie wszystko w Gimpie. Gimp nie obsluguje palety CMYK (i bardzo niedobrze dla niego), ale nie o to tu chodzi.

Tu chodzi o krzywe. Jak sie nie nauczysz obslugi krzywych to zadne narzedzie nie pomoze. Oczywiscie w Helionie i innych jest kupa ksiazek 'zostan profesjonalista w 24 godziny' albo 'aby zmienic wlosy zaznacz maske i...'.

Ja nie uzywalem zadnych masek i nie uzywam tego. Pracuje tylko w kolorze i w krzywych (i nie uzywam zadnych narzedzi, ewentualnie filtry).

Te zdjecie tez poprawialem w krzywych CMYK (latwiej, bo mozna naprawic subtelne zmiany) i na koncu lekkie rozmycie z kryciem na 40%.

 

Pamietaj, tu nie chodzi czy PS, Paint, Gimp, tu chodzi o krzywe.

 

ps. A najlepsi sa ludzie odpowiadajacy na pytanie 'jak zmienic rozmiar obrazka': 'uzyj Photoshopa'.

Nie uzywa sie armaty do zabijania muchy.

 

I na koniec dopowiem. Tak, to zdjecie retuszowane bylo w PS. Niestety (stety) PS to standard i nikt nie przyjmnie mnie do pracy gdy uslyszy haslo 'Gimp'.

Ale z drugiej strony niektorzy 'znaFCy' nabieraja sie na to ze to musial byc nawal pracy i 10 otwartych programow.

Ten retusz kosztowal mnie z 15 minut roboty z przerwa na kawe :blink:

 

Pzdr, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie ze 99% zaraz sie zglosi do mnie jakas dziewczyna po korekcje  :lol:  :wink:

1734711[/snapback]

u mnie tak jest kiedyś zrobiłem fotke mojej dziewczynie potem plastik fantastik i była happy :D niestety jej koleżankom także podobał się taki retusz i..... już nie robię zdjęć na imprezach :lol2:

apropos gimpa - bardzo fajny program podobne możliwości do PS-a a do tego jest całkiem za free, na początku tylko miałem problem z przestawieniem sie na ten nie windowsowy interfrejs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyganos king, moze podesle Ci jakies moje zdjecie i zrobisz cos z nim?

1735094[/snapback]

a co nie chce ci się już robić tapetki :-P nie wiem kiedy miałbym czas na razie jestem dosyć zajęty ale jak chcesz to podeślij - tylko żeby było jasne ja nie pracuje w labie i nie zajmuję sie retuszem zdjęć, pracuje głównie na corelu i zdjęcia czasem są potrzebne stąd musze znać pewne techniki w gimpie czy PS-ie

edit:

no teraz fajnie jakiś róż na policzkach ok

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyganos, nie nie chodzi i mo tapetki, a raczej o maly 'sparing':)

ps. Zdjecie byloby inne niz te

ps2. A masz moze gdzies probki swoich prac?

1735351[/snapback]

mam ale w pracy :D jutro mogę coś pokazać, nic specjalnego zresztą, ulotki plakaty takie bzdety coś na www itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...