Skocz do zawartości
gnz

Doom 3: Resurrection Of Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mowie, ze cos nie wyrabia.

Mialem zly konfig.

Zrestartowalem sobie go do domyslnego i zaczalem ustawiac optymalizacje.

Bede musial dac image_useCompresion na 1 (czy jakos tak) bo nawet zarzadzanie przez komputer pamiecia nie pomaga i trzeba pograc z 10 minut zanim wsyzstko chodzi jak trzeba.

W podstawce i na ti4200 tak nie mialem. Wychodzilem z windy (nie windowsa) albo z pomieszczenia do pomieszczenia to nie bylo tak tragicznych doczytek.

1544415[/snapback]

a nie zapomniałeś rozpakować tych plików w katalogu base ? a później je usunąć ( te spakowane ) ? tak tylko pytam :)

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie zapomniałeś rozpakować tych plików w katalogu base ? a później je usunąć ( te spakowane ) ? tak tylko pytam :)

 

pozdro.

1544419[/snapback]

:mur: Tak, to prawda :mur:

Ło jezusicku, jak moglem zapomniec !

 

Ale, ale (bo teraz jestem w pracy i nie mam podgladu na katalog z doom3m.

Czy te pliczki sie wypakowuje z base z D3 czy w ROE (czyli katalog DXcos tam) rowniez sa takie pliki ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie, ze cos nie wyrabia.

Mialem zly konfig.

Zrestartowalem sobie go do domyslnego i zaczalem ustawiac optymalizacje.

Bede musial dac image_useCompresion na 1 (czy jakos tak) bo nawet zarzadzanie przez komputer pamiecia nie pomaga i trzeba pograc z 10 minut zanim wsyzstko chodzi jak trzeba.

W podstawce i na ti4200 tak nie mialem. Wychodzilem z windy (nie windowsa) albo z pomieszczenia do pomieszczenia to nie bylo tak tragicznych doczytek.

1544415[/snapback]

po zamianie karty z GF na R9500 robiłeś format systemu ??

Jeśli nie to powinienes i wszystko powinno wrócić do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jest git.

Super plynnie ale nie potrafie juz lepszej grafy ustawic niz mam i czuje niedosyt. Ale to dlatego, ze podstawka byla jakis czas temu i wtedy ta grafa byla nieziemska, a teraz jest tylko zwykla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, masz je rozpakować bezpośrednio do "base" ( ich zawartość, pliki *.pk4 ), a następnie skasować te pliki z rozszerzeniem .pk4. Dostaje kopa bo nie musi w "locie" sobie ich dekompresować.

 

P.S. Kaeres ciesze się, że pomogłem ;) ( przypomniałem :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia, zobacz jakie są tam wpisy... bo w tym pliku są flagi odpowiedzialne za obsługiwany system. Nie mam REO bo ten drugi gamexx.pk4 jest od ROE.

 

P.S. zresztą edytuj zobacz czym się różnią, możesz backup też zrobić przecież... wrazie czego a nie od razu się pytać wrr :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no co ty :P

 

Rozpakowalem normalnie po ludzku i jak wlaczam gre to dluzej sie menu laduje, a w fps nie widac roznicy. Nawet w timedemo sa wszedzie w tych samych miejscach "freezy".

1546510[/snapback]

ramu mało i grafa słaba

bez kitu ale dla mnie podchodzic do tej gry z mniej niz 756mb to zamobóstwo [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramu mało i grafa słaba

bez kitu ale dla mnie podchodzic do tej gry z mniej niz 756mb to zamobóstwo [;

1546520[/snapback]

kompletna przesada, na swoim r9550 gram w RoE na 800x600 high, aax2 i jest bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompletna przesada, na swoim r9550 gram w RoE na 800x600 high, aax2 i jest bardzo dobrze

1546542[/snapback]

:lol:

wiesz, bez urazy, ale ja moge napisac ze na mojej 4ti gram w 800x600ultra [;

zresztą, nie kazdy musi grac w 1024 , nie kazdy ma 17' monitor [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramu mało i grafa słaba

bez kitu ale dla mnie podchodzic do tej gry z mniej niz 756mb to zamobóstwo [;

1546520[/snapback]

 

Co ty gadasz? Na 640 i LOW to pograsz bez problemu n1 256.

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

wiesz, bez urazy, ale ja moge napisac ze na mojej 4ti gram w 800x600ultra [;

zresztą, nie kazdy musi grac w 1024 , nie kazdy ma 17' monitor [;

1546635[/snapback]

gram na 800x600 ponieważ mam wł AAx2 więc lepiej grac na 800x600 z aax2 niż 1024x768 bez aax2 :] ... no i mam 17" monitor CTX płaski (flatron),

 

a Ultra na "twoim" GF4ti to jak na moim medium, co tu porównywać z kartami R9550 podkręcajac je ludzie przekraczaja 4000pkt w 3Dmark03 a co z twoim GF ?

1800 to wynik szczytów... a karta z 4000 pkt naprawde spokojnie pograć sie da

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na R9550 bedzie troche lepsza grafika, ale bez przesady.

 

O ile widzialem to DOOM3 wcale nie wykorzystuje zbytnio DX 9.0 (jedyny efekt jaki zanotowalem to tzn efekt rozgrzanego powietrza - przy lawie). W koncu Bump Mapping i TnL to sa efekty obslugiwane nawet przez DX 7.1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce wywoływac tutaj dyskusji , ale dla mnie gra zaczyna sie dopiero przy 1024 i high :P

 

ok, nie brałem po prostu pod uwage ze ktos gra nizej i tutaj wam przyznaje racje ;p ale w dooma na 256mb i tak nie pograsz , nawet na low [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfig z D3 jest tak roznorodny, ze szkoda sie klocic.

Jezeli ja mialem klopoty z plynnoscia bo max mialem 15fps a teraz BEZ UTRATY jakosci grafiki dostrzegalnej ludzkim okiem mam niemal caly czas pod 60fps.

Az sie czasami zastanawiam co by tutaj sobie jeszcze dorzucic za efekt (AA lub AF) bo szkoda mi tej plynnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwne ze na 9500pro taka plynnosc w doomie, przeciez ATI zawsze mial z nim problemy.

 

BTW to kiedys odpalono D3 na Voodoo2 :D:D (oczywiscie z odpowiednio zmienionym configiem - cholernie brzydka grafika, cos a la Q3 na LOW - plus dosc szybki proc i bylo srednio z 35fps :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś pisał że artefakt ma inne właściwości niż zwolnienie czasu (nieśmiertelność), jak je włączyć ?

1547658[/snapback]

Ja jestem co prawda dopiero ma poczatku i jeszcze jego innych wlasciwosci nie odkrylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...