Skocz do zawartości
gnz

Doom 3: Resurrection Of Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem.

Nie wiem czy z karta graficzna czy z jedna z map dooma.

Otoz jestem na Erebus level 5.

Wlasnie mam wchodzic do jakis Waste Tunnels.

Jest to miejsce gdzie sie dostaje Chaingun.

Wlacza sie wstawka, w ktorej moj marines wklada taki dziwny chelm.

Gdy go zalozy to nic nie widac. Ekran jest totalnie czarny i jest tylko HUD z nowym napisem Enviro i przy nim odliczanie chyba ilosc powietrza.

Co jest grane ?

Albo tak ma byc i mam po omacku przejsc ten level - taa LOL

Lub po prostu mam cos nie tak z grafa/configiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pierwszy moj problem z ATi zaliczony.

Tasowanie starami mnie czeka :[

 

Update

Help me !

Pelno Catalystow powsadzalem, Omegi, softmody.

Resetowalem config D3 i nic nie pomaga.

Co to za bezsens ?

Czy ktos kto mial zainstalowanego moda na parallax bumpmapping mial takie klopoty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj skonczylem z Betrugerem raz na zawsze:) dodatek zreszta jak i podstawka podobal mi sie bardzo, zawiodlem sie jedynie na dlugosci dodatku... szkoda ale moze beda nastepne. swietny pomysl z Artefaktem i jego 'rozwojem'. jedyny minus to wyglad naszej postaci...:) teraz czas na jakas inna gre a mam troche zaleglosci:)

 

@Kaeres u mnie tez bylo wszystko normalnie (ale ja mam GF'a) wiec kombinuj ze sterami albo z ustwieniami graficznymi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i juz nie musze sie martwic z moim problemem, ktory wystepowal na R9500Pro (w sumie jedyny problem z ta karta).

Teraz gra juz chula i mozna smialo sie skupic na samej rozgrywce bo kurcze moja ulubiona gra a nie moglem sie wyzyc.

Niezla rzeznia, piekna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy używacie jakiś programów które poprawiają jakość grafiki w ROE, ewentualnie czy są jakieś dopalacze które zapobiegną takiemu swapowaniu na systemie z 1GB RAM !!! kur....

1670849[/snapback]

???

Masz SWAPY na GT i 1GB ram ?

LOL

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy używacie jakiś programów które poprawiają jakość grafiki w ROE, ewentualnie czy są jakieś dopalacze które zapobiegną takiemu swapowaniu na systemie z 1GB RAM !!! kur....

1670849[/snapback]

Lepiej sprawdz konfigurację systemu. Na takim konfigu nie powinno być żadnego swapowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfig jest ok...

 

Nic innego mi nie, swapuje, bo nic innego nie zżera tyle ramu....

 

Zbędne usługi są powyłączane.

 

Gram na UltraQ

 

W menadżer zadań widzę że gra zajmuje więcej pamięci niż jest fizycznie i drze jak cholera na większych mapach.....

 

 

Podstawka chodzi bez problemu... Po starcie mam zajęte około 120 MB RAM.

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mam dlatego gram na high zamiast ultra i ani nie zajęknie, chodziaz u mnie to moze byc spowodowane tym ze gram w 1280x1024. Ultra wlacze jak bede mial 1,5 gb

 

porobilem testy:

 

1280x1024 UHigh aax4 = 32.7

1280x1024 High aax4 = 45,0

1024x768 UHigh aax4 = 50.6

 

jetem juz pewny ze to przez rozdzielczosc :)

Edytowane przez skus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie przez UH.

Nawet tworcy sie odgrazaja karta z 512ramu na pokladzie do tego trybu wiec sa usprawiedliwieni.

Wlacz sobie High bo grafe masz identyczna, a wydajnosci super.

U mnie rowniez w tescie na UH pokazuje ponad 40FPS, a przy wejsciu w nowy korytarz albo pomieszczenie jest niezle chrrrum z HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x1024 UHigh aax4 = 32.7

1280x1024 High  aax4 = 45,0

1024x768  UHigh aax4 = 50.6

1674392[/snapback]

Na jakiej wersji sterowników jedziesz? Jak masz ustawioną w sterownikach opcję jakości na Jakość czy na Wysoką jakość? Anizo oczywiście masz na 8x z poziomu dooma?

 

Ja mam w

77.77 520/1010 Wysoka Jakość 1024x768xUHigh aa4 = 37 FPS

 

77.77 500/1000 Jakość 1024x768xUHigh aa4 = 39 FPS

 

77.77 500/1000 Jakość 1024x768xUHigh aa2 = 55 FPS

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W topic Doom3 nikt nie mi pomogl moze ktos tu zna rozwiazanie.

 

Skromny prolem.

Oryginal Doom3PL i "oryginalnie" sciagnieta angielska wersja z net ;)Resurrection of Evil. Niestety przy instalacji, krzyczy, ze wersje sa niezgodne jezykowo. jak ominac ten problem przy instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja zapytam - jak trachnąć bossa (smok) w Hell? Ma ktoś na niego jakiś sposób? Zwykła naparzanka, czy trzeba kombinować?

1681136[/snapback]

ja bym nie mial satysfakcji jak by mi ktos powiedzial jak przejsc... tak ze zastanow sie dobrze czy chcesz to czytac...

 

powiedzmy ze najpierw trzeba go troche 'pomeczyc' jak lata. po pewnym czasie zacznie siadac na tym 'wzgorzu' i zacznie rabic 'deszcz ognia' a Ty wtedy BFG i artefakt... jak artefakt przestanie działac to mozesz uciec tam na bok kolo tych rogów(chyba, nie pamietam juz...) tam Cie meteory nie dostana... potem czekasz az usadzie jeszcze raz... i tak do skutku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Otóz zainstalowałem sobie kiedys dooma na partycji D. Partycje C sformatowałem razem z windowsem ale doom dalej sie odpalał z dysku D bez problemu. Problem polega na tym że nie mam teraz oryginalnych płytek do zainstalowania podstawki i RE nie chce mi sie zainstalowac bo nie wykrywa zainstalowanego dooma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach wymiany bebechów w kompie zainstalowałem 180 dniowy trial windows 2003 server...

... oraz zainstalowałem DooM 3 :)

 

Problem polega na tym ze nie moge zainstalowac dodatku ROE bo instalator piszczy ze musi byc win 2k/xp :(

 

Wie ktos jak puscic instalke ROE na win 2003 ? ewentualnie jak strukture z CD skopiowac do folderu DooM 3 i z command line odpalic zebu to zahulało ?

 

---------------------------

UPDATE:

Już mam :)

http://www.msfn.org/board/lofiversion/index.php/t48006.html

 

---------------------------

Edytowane przez Watcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...