Skocz do zawartości
gnz

Doom 3: Resurrection Of Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Bez sensu imo :E. PL wersja doom 3 jest świetna :/. No i cena normalna. Na allegro nie maja RoE :/. A za granicą ceny typu 44 $ to imo strasznie duzo. No krew mnie zalewa. Człowiek chce kupić orginała i go nie może :E. Może ktoś z Was ma ? czy tylko wersje aka p2p macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu imo :E. PL wersja doom 3 jest świetna :/. No i cena normalna. Na allegro nie maja RoE :/. A za granicą ceny typu 44 $ to imo strasznie duzo. No krew mnie zalewa. Człowiek chce kupić orginała i go nie może :E. Może ktoś z Was ma ? czy tylko wersje aka p2p macie ?

Ja mam oryginał. Kupiłem na allegro nówke w folii za 69zł. Gościu ma jeszcze jedną sztukę;) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=88085560

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku :o! Dzieki wielkie :DDDDDDDDDD. Widziałem tony filmików z d3 RoE w tym z artefaktem, który mnie zołnował. Może nie tak jak kosta dusz ale zawsze :). Thx fanie fallouta :D.

 

Ps. Czy to chodzi z wersją PL ? i czy sie z nią nie gryzie ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEAH. Kupuje :D thx za odpowiedzi. ten artefakt > all :P tylko nie mówcie co to ;d. Imo nadal jest tak:

kostka >artefakt > all :P. Zagram w roE może to sie zmieni.

 

Ps. A i jeszcze jedno: jak chodzi d3 RoE ? jest dużo bardziej wymagający (znaczy dużo mniej fps) ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu. Tak jak czułem. Kupiłem sobie d3 roe za rozsądną cene. Problem w tym, że nie moge zainstalować tego dodatku na polskiej wersji d3 ;(. Jak biore instal to po chwili wyskakuje mi okienko z napisem ze: ta wersja d3 roe nie może być zainstalowana na polskiej wersji dooma 3. Wie ktoś co z tym fantem zrobić ? Jak przerobić wersje pl na angieslką ? (jakby co to mam patcha 1.3 i do tego dodatkowego patha polskiego ze strony cedegi). HELP ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu, to chyba oczywiste ze nie da sie roznych wersji jezykowych ze soba laczyc, nie pomyslales nad tym wczesniej?;] Pozycz od kogos D3 Ang i wtedy sobie pograsz bo inaczej nie da rady ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu, to chyba oczywiste ze nie da sie roznych wersji jezykowych ze soba laczyc, nie pomyslales nad tym wczesniej?;] Pozycz od kogos D3 Ang i wtedy sobie pograsz bo inaczej nie da rady ;/

Od kogo. Nikt u mnie nie ma ;(. Sniper wyżej napisał ze sie da:

Dziala z Doom 3 PL i sie nie gryzie:)

Ktoś kiedyś pisał jak z polskiej wersji d3 zrobić wersje eng problem w tym ze ja nie pamietam kto i jak to zrobić. Help ;(.

 

edit. Dodam jeszcze ze w katalogu z doom 3 pl znalzłem plik version który wyglada tak:

[Version Info]ExtVersion=1.3IntVersion=16.0Language=255Branch=0.0QA=3735[Product Info]Platform=PCProduct=Doom 3
Jak ktoś ma wersje eng to niech napisze jaki ma kod w Language. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cie kolega w maliny wpuscil :wink:

Niespotkalem sie jeszcze z sytuacja zeby dodatek PL dzialal z wersja ANG, ale byc moze uda ci sie podmienic cos w plikach i zaskoczy - powodzenia :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cie kolega w maliny wpuscil :wink:

Niespotkalem sie jeszcze z sytuacja zeby dodatek PL dzialal z wersja ANG, ale byc moze uda ci sie podmienic cos w plikach i zaskoczy - powodzenia :-P

nie masz doom3 na pc ? :D jak masz to oblokaj ten plik version pliz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz doom3 na pc ? :D jak masz to oblokaj ten plik version pliz :P

Akurta mam na hdd ale sprawdzic moge wieczorem ew. w nocy, bo po pracy ide na male broko ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa ale ja w wersji ang nie mam takiego pliku jak version :| w zadnym z katalogow.

Mozesz podac dokladna lokalizacje tego pliku? to sprawdze jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

base powinien być. Ale to chyba po patchu i zresztą to nie o to chodzi ;e ale dzieki ze oblokałeś ;)

 

WIE KTOŚ JAK ZROBIĆ z WERSJI PL DOOM 3 WERSJE ENG ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

base powinien być. Ale to chyba po patchu i zresztą to nie o to chodzi ;e ale dzieki ze oblokałeś ;)

 

WIE KTOŚ JAK ZROBIĆ z WERSJI PL DOOM 3 WERSJE ENG ?

FOrmat C: haha i nieinstaluj gry tylko ja odpal nie robiac niczego innego po formacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FOrmat C: haha i nieinstaluj gry tylko ja odpal nie robiac niczego innego po formacie :D

Co masz na myśli piszać odpal ? :P bo może bym spróbował bo akurat linuxa usuwam bede miał troche miejsca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...