Skocz do zawartości
gnz

Doom 3: Resurrection Of Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

a mnie sie wydawało ze r_displayrefresh 100

a seta w confie nic nie da .. trza se w autoexecu wpisac

1373908[/snapback]

To wlasnie mialem na mysli :) (display refresh)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah jak dla mnie giera suuuuuuuuuper, ale mam wrażenie że wymagania sprzętowe troche wzrosly w stosunku do wersji podstawowej. Na sprzecie z podpisu na 1024 HIGH (bez AA i AF) śmiga całkiem całkiem choć czasami potrafi spaść FPS do 12-15.

A tu macie screenka z gry :) http://www.kaski.webd.pl/Doom3Dodatek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pierwszy raz czekam aby zagrac w gre ktora juz posiadam (zmiana grafy).

1374049[/snapback]

wiem co przeżywasz;]]]]]

tylko ze ja czekam na niespodzianke z serwisu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa wieksze wymagania i to zdecydowanie ja gram w 1024 high detal plus aax2 i chodzi super ale jak jest jadka albo wieksza przestrzen to potrfi spasc do 15fps :( !! Ale to wiekszosc sytuacji spowodowane jest chyba mala iloscia ramu!!(caly czas w takich sytuacjach hdd jedzie i jedzie) Jak najpozniej w poniedzialek dokupie 512 ramu to dam znac co sie zmienilo! Moim zdaniem dodatek dosc znacznie zmienil gre na lepsze!! Jestem dopiero w 6 levelu ale puki co gra sie doj......nie:)

Edytowane przez Jajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba cg_żaluzje_w_górę "1" ... w dół to byś zaciemnił ino...:P

 

Czekam na gierkę z niecierpliwością...może mnie wreszcie coś do Dooma przekona...

1374823[/snapback]

Ja jak spuszczam zaluzje to lepiej widze to co dzieje sie na ekranie monitora.

Ale roznie ludzie widza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś kiedy wyjdzie polska wersja??(lubie wiedzieć o co chodzi w gierce a nie bardzo kumam po ang.)

 

ps.Za polską Domm'a 3 też czekałem.....OKOŁO ROKU ;) !!!

1375007[/snapback]

 

ROKU?????????? to dziwne..bo doom 3 wyszedl z zeszlym (2004) roku w sierpniu..a polska pojawila sie w grudniu...no chyba ze Ty NADAL czekasz i kupisz dopiero w tym roku w sierpniu :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w pliku cfg linijki: "seta r_gamma "1.2" oczywiście w dodatku, w orginale jest 1.0 ja sobie zrobiłem 1.2 i mnie starcza, jak chcesz to możesz sobie jeszcze zwiększyć zależnie od potrzeb (czy boisz się ciemności czy nie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROKU?????????? to dziwne..bo doom 3 wyszedl z zeszlym (2004) roku w sierpniu..a polska pojawila sie w grudniu...no chyba ze Ty NADAL czekasz i kupisz dopiero w tym roku w sierpniu :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

1375023[/snapback]

 

Że wy tak wszystko na poważnie bierzecie :wink: .Wiem że czekałem napewno sporo więcej niż powinnienem (z zapowiedzi)Ale teraz nawet nie widzę zapowiedzi wersji PL dlatego pytam,a odpowiedzi nie dostałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.2 w znacznym stopniu polepszył grafę. Nie ma już tyle kantów bez AA w 1024 High co wcześniej. Prędkość też wzrosła. Dla przykładu timedemo demo1:

 

Patch 1.1 - 38FPS

Patch 1.2 - 46FPS

 

Wrzuciłem sobie paczyk ParalaxBumpmapping i pograłem chwilkę. Wygląda to nieźle. Jakieś takie przyjemniejsze. Jeśli taktyka się zmieniła to zagram. Jeśli dalej będzie jak w podstawce, że idziesz, światła gasną, wyskakuje masa stworków, rozwalasz je, lampy się zapalają, idziesz dalej, światła gasną, ................ to sobie odpuszczę i uninstall poleci. A jak narazie pierwsze wrażenia są nawet przyjemne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej będzie jak w podstawce, że idziesz, światła gasną, wyskakuje masa stworków, rozwalasz je, lampy się zapalają, idziesz dalej, światła gasną, ................ to sobie odpuszczę i uninstall poleci.

u mnie juz jest po fakcie, pisałem wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak przejsc tego Bosa z 6 planszy. Skacze,skacze potem rzuca czerwone kulki ja odbijam i w niego trafiam z 10 razy a on nic. Próbowalem rowniez 2 dusze zebrac ale tez odbijac te jego kulki a on dalej żyje :?. Co mam tam dokładnie zrobic??.

 

pzdr,

ROB

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak przejsc tego Bosa z 6 planszy. Skacze,skacze potem rzuca czerwone kulki ja odbijam i w niego trafiam z 10 razy a on nic. Próbowalem rowniez 2 dusze zebrac ale tez odbijac te jego kulki a on dalej żyje :?. Co mam tam dokładnie zrobic??.

 

pzdr,

ROB

1375971[/snapback]

jak ja lubie to okreslenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zniszczyć ostatniego bosa co lata w powietrzu i razem z nim napieralają we mnie inne latające stworki :), jak nikt nie wiem to sam poradze i roz[ciach!]le w drobny mak :mrgreen:

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizass jak to swappuje :mur: 1GB ramcu i ROE swappuje jak szalony. Dodam, że podstawka chodzi płynniutko. Gram 1280x1024 ULTRA AAx2, AFx8

 

Zmieniałem rozmiar pliku wymiany na 1GB stały oraz kontrolowany przez system - w obu przypadkach rzęzi hdd i gra zacina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie także zacina jak ustawie tryb Ultra High czy jak to w tej grze zostało nazwane... Po zmianie po poziom niżej nie ma tych zacięć...

 

Co do gry - nadal ciemno, nic nie widać, co chwilowe wyciąganie latarki... blah podziękuje jak narazie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Kucyk jednak miales racje.Gra skacze mi jak glupia.Od momentu,kiedy przeszedlem ruchome drzwi (te gdzie pierwszy raz uzywa sie artifact) musze grac u siebie na 800x600 i wylaczac cienie by czuc plynnosc.Takiego czegos jeszcze nie widzialem.Czyzbym rzeczywiscie musial upgreadowac sprzet ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojego młodszego brata na Bartku 2500+ i Medionie 9600TX (9500Pro) faktycznie w 1024 tnie. FPS spada często nawet do 16FPS! Na 512MB w niektórych miejscach niestety doczytuje i to bardzo! Natomiast u mnie już nie ma tego problemu! Średnio mam ok 40FPS z czego czasami spada do 28. Mam dodatkowo zainstalowany patchyk parallaxbump, który także kilka FPS zabiera. Ale mi nie swapuje (bardzo rzadko) wiec jestem zadowolony. Mówię oczywiście o dlaszych poziomach (za ruchomymi ścianami). Grafa jest szybsza przez patcha 1.2 i ładniejsza niż w podstawce. Widać to gołym okiem szczególnie na monitorze 19''. Narazie gierka mi się podoba. Podstawka chodziła słabo i była nudna więc sobie darowałem, ale ta niedosyć, że działa szybciej i wygląda ładniej to jeszcze grywalnie wprowadzili kilka pomysłów dzięki czemu gierka nie jest już tak nudna jak oryginał! Myślę, że ją skończę całą! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...