Skocz do zawartości
gnz

Doom 3: Resurrection Of Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde panowie jak przejsc tego ostatniego bosa (pterodaktyl z banią człowieczka). Naparzam czym sie da, wykorzystuje 5 razy artefakta, ale koleś nie ginie. Chcialbym w koncu skonczyc te gre, bo czas zabrac sie za Riddicka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie jak przejsc tego ostatniego bosa (pterodaktyl z banią człowieczka). Naparzam czym sie da, wykorzystuje 5 razy artefakta, ale koleś nie ginie. Chcialbym w koncu skonczyc te gre, bo czas zabrac sie za Riddicka :)

1423622[/snapback]

"z banią człowieczka" nie ma to jak zrozumienie fabuły: P

nie ma na niego jakiegos specjalnego sposobu, po prostu naparzaj z BFG , rakietnicy i plasmaguna aż zdechnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zassam trailera. Zobaczymy co RoE ma w sobie : ) a pewnie dużo ma.

 

Dalibyście może jakiś cynk na config dla mojej grafiki. Nie przecierajcie oczu, tak jak w sygnaturze, to Gf2Mx :P blee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalibyście może jakiś cynk na config dla mojej grafiki. Nie przecierajcie oczu, tak jak w sygnaturze, to Gf2Mx :P blee

1432216[/snapback]

ALL NA LOW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się orientuje kiedy ma wyjść oryginał w Polsce tego dodatku??

1435629[/snapback]

 

Podłączam się pod pytanie,oraz może mi ktoś powiedzieć jak dodatek pójdzie na moim sprzęcie (z podpsiu) Radek na standardowych zegarch XT jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod pytanie,oraz może mi ktoś powiedzieć jak dodatek pójdzie na moim sprzęcie (z podpsiu) Radek na standardowych zegarch XT jedzie.

1446848[/snapback]

W 1 sekundzie bedziesz mial 36,8fps

w 2 sek. 45fps

w 3 sek. 33fps

w 4 sek. 55fps

w 5 sek. moze nawet dojsc do 70fps

 

Z tego co pamietam. Reszty niestety juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się namieszałem zanim to to zainstalowałem.

Podziękowania dla kojak_ct.

Pozdro.

 

 

Silnik doom'a jest rewelacyjny.

Grafika, fizyka, muzyka i klimat są niewiarygodne, normalnie "walę w gacie" ze strachu a wrażenia estetyczne umilają mi piekielne męki.

Grabber i pierwszy artefakt?... możliwości jakie dają... bajka.

 

Halopaki na stojakach są popsute i nie mogę ich poruszyć.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAk trzeba było go z Gravity Gun załatwić ;) ... przeczytałem pierwsze 2 strony forum, i jak się dowiedziałem że w Doom3 jest Gravity Gun to już wiedzialem co robić , bo w Half-Life 2 to się grało ;)... średnio mi ta gra podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem włąsnie gra w to,powiecie mi do czego jest to cholerne serce co sie dostaje na początku? :D I nie macie wrazenia (posiadacze ATI)ze przy włączonym filtrowaniu antizotropowym(ja sprawdzalem na 16x) gorsza jest jakos grafiki?Litery itp sa bezwątpienia jakies zamazane ale i textury chyba,mam stery 5.6...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B) artefakt przyda ci się za chwilę już. w sumie jest to świetna sprawa muszę kupić sobie coś takiego do domu a tak na na poważnie to dzięki temu dla ciebie (bohatera w grze) zwalnia czas. możesz przebiec między zamykającymi się szybko bramami. albo jak jest więcej wrogów to oni ruszają się jak muchy w smole a ty te muszki sprawnie możesz wybic. polecam korzystanie całkowicie zmienia taktyczne podejście do gry... ale mi się napisało peważnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tego uzyc?

1494561[/snapback]

nadejdzie taki moment (dość szybko w poczatkowej fazie gry), że artefakt się załaduje. no i wcisniesz wtedy fire i zadziała. artefakt ładujesz później duszami martwych kolesi. wystarczy, że z serduchem na ręku podejdziesz do truposza i już. ale naprawde rzeźnicka zabawka to dwururka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego najlpiej konfiga by walnąc do mojej grafy?tak zeby mozna bylo grac na Ultra High 2x aA i 16X Antizotropowe?Bo cholera,na high jest wszytsko good,a na ultra są zcinki(fps nie spada tylko doladowuje sie)Kurde ile to ramu potrzebuje 1.5 GB? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to i smieszne ale dopiero dzisiaj zainstalowalem ROE z braku laku po prostu oraz z nadmiaru wolnego czasu.

I pierwsze spostrzezenie co do grafiki.

Otoz, zmienilem jakis czas temu Ti4200 na R9500Pro.

Okazuje sie, ze ta gra dziala gorzej na tym sprzecie.

W wiekszosci na takich samych detalach jak przy Ti4200 chodzi przynajmniej o polowe wolniej. Bardzo czesto widze 10 fps i to nie chwilowki tylko przez dana lokacje - widac po prostu, ze karta sobie z pomieszczeniem nie radzi.

Przy Ti4200 nie mialem ani jednego miejsca gdzie zeszloby do 10 fps :/

 

Chyba, ze jest jakis specjalny konfig na ROE i R9500 ale watpie bo juz sie bawilem konfigiem i tylko go zepsulem bo gra wygladala gorzej, a chodzila tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to i smieszne ale dopiero dzisiaj zainstalowalem ROE z braku laku po prostu oraz z nadmiaru wolnego czasu.

I pierwsze spostrzezenie co do grafiki.

Otoz, zmienilem jakis czas temu Ti4200 na R9500Pro.

Okazuje sie, ze ta gra dziala gorzej na tym sprzecie.

W wiekszosci na takich samych detalach jak przy Ti4200 chodzi przynajmniej o polowe wolniej. Bardzo czesto widze 10 fps i to nie chwilowki tylko przez dana lokacje - widac po prostu, ze karta sobie z pomieszczeniem nie radzi.

Przy Ti4200 nie mialem ani jednego miejsca gdzie zeszloby do 10 fps :/

 

Chyba, ze jest jakis specjalny konfig na ROE i R9500 ale watpie bo juz sie bawilem konfigiem i tylko go zepsulem bo gra wygladala gorzej, a chodzila tak samo.

1538904[/snapback]

 

Heh to się nazywa optymalizacja pod NV.. no i kiepski OpenGL u Ati.... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba. Mógłby mi ktoś podesłac wyeksportowane wpisy rejestru które tworzy Doom III podczas instalacji?. Chcę zainstalowac dodatek, ale podstawę mam na dysku (bez wpisow w rejestrze) i dodatek pluje się że nie może znaleźć zainsalowanego dooma w systemie (co w tym wypadku jest jak najbardziej normalne). Patcha 1.3 też się nie da zainstalować, bo pluje się dokladnie o to samo. Pomoże ktoś? :)

 

Zamiast podsłać, można też zawartość wyeksportowanego pliku reg wkleić na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to się nazywa optymalizacja pod NV.. no i kiepski OpenGL u Ati....  :mellow:

1538955[/snapback]

Widocznie D3 nie lubi niepodkreconego sprzetu. Jakims dziwnym przeoczeniem nie krecilem R9500Pro bo ostatnio do RBR nie musialem (tylko w to ostatnio gralem).

Teraz chodzi znosnie na swietnych detalach po podkreceniu

Chodzi tak samo jak kiedys na Ti4200.

Jedynie co zauwazylem to znacznie bardziej swapuje ten ROE.

Klimacik nadal ten sam czyli nie do pobicia jak do tej pory.

Grabber taki troche na sile ale jest i szkoda, ze jedyne jego zbawienne dzialanie mozna odczyc na wrogach. Zero zabawy jak w HL2 (ale tutaj fizyka Source jest nie do powalenia).

Fajny soul grabber, niezle raczki sie pojawiaja i mozna poszalec w matrixie :)

Ja jak zwykle jestem doomem zachwycony i chocby nie wiem ilu mi tutaj postowalo to zdania nie zmienie, a klocic rowniez sie nie bede ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie D3 nie lubi niepodkreconego sprzetu. Jakims dziwnym przeoczeniem  nie krecilem R9500Pro bo ostatnio do RBR nie musialem (tylko w to ostatnio gralem).

Teraz chodzi znosnie na swietnych detalach po podkreceniu

Chodzi tak samo jak kiedys na Ti4200.

...

1540362[/snapback]

jesli chodzi o grafike to trzeba zwrócić uwage na to ze GF 4ti obsługuje sprzętowo Dx8 a Radek dx9 :) no i tez ważne ile pamieci ma R9500 bo z tego co pamietam tylko niektóre modele maja 128 mb - najczęściej jest to 64mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o grafike to trzeba zwrócić uwage na to ze GF 4ti obsługuje sprzętowo Dx8 a Radek dx9 :) no i tez ważne ile pamieci ma R9500 bo z tego co pamietam tylko niektóre modele maja 128 mb - najczęściej jest to 64mb

1540496[/snapback]

Mam R9500Pro 128DDR.

Ale nie o to.

Juz jest git tylko, ze swap jest straszny.

Jeszcze konfigiem sie pobawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to i smieszne ale dopiero dzisiaj zainstalowalem ROE z braku laku po prostu oraz z nadmiaru wolnego czasu.

I pierwsze spostrzezenie co do grafiki.

Otoz, zmienilem jakis czas temu Ti4200 na R9500Pro.

Okazuje sie, ze ta gra dziala gorzej na tym sprzecie.

W wiekszosci na takich samych detalach jak przy Ti4200 chodzi przynajmniej o polowe wolniej. Bardzo czesto widze 10 fps i to nie chwilowki tylko przez dana lokacje - widac po prostu, ze karta sobie z pomieszczeniem nie radzi.

Przy Ti4200 nie mialem ani jednego miejsca gdzie zeszloby do 10 fps :/

 

Chyba, ze jest jakis specjalny konfig na ROE i R9500 ale watpie bo juz sie bawilem konfigiem i tylko go zepsulem bo gra wygladala gorzej, a chodzila tak samo.

1538904[/snapback]

logiczne i normalne jest ze lazi wolniej, w radku 9500 masz pikselki i shaderki 2.0 a w geforce ti4200 1.x wiec nie ma sie co dziwic ze karta nie wyrabia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam R9500Pro 128DDR.

Ale nie o to.

Juz jest git tylko, ze swap jest straszny.

Jeszcze konfigiem sie pobawie.

1540740[/snapback]

jesli chodzi o swap może pomóc ustawienie "rozmiar kontrolowany przez system"

mi to pomogło ... jesli sam ustawiłem własne wartości tez miałem okropnego swapa -grać sie nie dało a mam przeciez 1 GB ramu.

 

logiczne i normalne jest ze lazi wolniej, w radku 9500 masz pikselki i shaderki 2.0 a w geforce ti4200 1.x wiec nie ma sie co dziwic ze karta nie wyrabia :]

1544278[/snapback]

tak tylko ze ten radek(pro) ma potoków 8x1 i nie ma mowy aby coś nie wyrabiało

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie, ze cos nie wyrabia.

Mialem zly konfig.

Zrestartowalem sobie go do domyslnego i zaczalem ustawiac optymalizacje.

Bede musial dac image_useCompresion na 1 (czy jakos tak) bo nawet zarzadzanie przez komputer pamiecia nie pomaga i trzeba pograc z 10 minut zanim wsyzstko chodzi jak trzeba.

W podstawce i na ti4200 tak nie mialem. Wychodzilem z windy (nie windowsa) albo z pomieszczenia do pomieszczenia to nie bylo tak tragicznych doczytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...