Skocz do zawartości
Sid

Coś Na Słabe Kompy :)

Rekomendowane odpowiedzi

- Unreal Tournament

- Max Payne

- Starcraft:BW

- C&C

- Red Faction

- Tony Hawk's Pro Skating 2

(lista nie obejmuje juz wymienionych gier w temacie)

 

Ps. Mozesz zagrac W UT2k4 w mapke Dm-TraningDay :lol:

PS2 :wink:. Wszystkie gry co wymienilem, gralem na sprzecie z podpisu tylko zamaiast

R9100->RivaTNT2m64

256MB ram->128MB ram

Ps3.Zawsze mozesz pograc na emulatorze playstation.

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze kiedys juz ktos ten adres podawal - www.the-underdogs.org tam jest kupa starych gier (niektore tak stare ze az mi sie lezka w oku zakrecila :-) )na stare kompy jak znalazl. ci z wypasem tez cos dla siebie znajda jesli lubia klimat a nie tylko fajerwerki

Edytowane przez uziel101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI spodobal sie preotorians , GTA3 , NFS porsche , w te gry gralem wlaśnie kiedyś na TNT2 i chodzily dobrze preotorians nawet w maks detalach i rozdzialce 800*600 . No może jeszcze dodam Dooma 3 B) ...e żartowalem chociaż można spróbować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Shock - pojdzie nawet na archaicznych zlomach, wyglada jak to gra z zamierchlych czasow, ale za to jaka grywalnosc... System Shock 2 to juz ciut lepszy sprzet, ale gierka tez miodna

z bardzo starych gierek to jeszcze polecilbym The Legacy, swietny horrorek :)

no i moze jeszcze Najdluzsza Podroz? niedawno chyba byla nawet w jakiejs gazetce. tez nie powinna sprawiac klopotow na starszym sprzecie

skoro byla mowa o gejmboju, to mozna sie pokusic tez o emulatorek snesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha jaaaaaaaasne,to ja gralem na 640 ma low na duronie 1300 z radkiem 8500 i 768 ram i czasami (mowie caly czas o vetcongu) nie dalo sie grac a system byl swietrzutki i to byla jedyna gra ktora mi skakala wtedy (orginal dwuplytowy) wiec nie sciemniaj ze chodzil ci na slabym kompie,chyba ze miales taki na mysli to sory

1300240[/snapback]

Ja tam w GTA 3 grałem na Celeronie 466 , 192 mb ram , GF 2 Mx400 64 mb i chodziło ok !!! A kolega na Duronie 800 , Riva TNT 32 mb , 128 mb ram nie mógł w GTA 3 nawet pograć bo sie nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortuum - kto nie zagrał, niech żałuje. Na zachętę- kierujemy diabelskim pomiotem ( coś w rodzaju szkieletora z he-mana) i mordujemy ludzi ;)

 

Wymagania? Szybki 486DX i co najmniej Windows 3.1 :lol: Gra wymiata :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam zero winga na sege genesis, wciagnela mnie niesamowicie :wink: wspaniala muzyka i grywalnosc :D

 

emulator - http://www.emulator-zone.com/doc.php/genesis/gens.html

zero wing - http://www.toaplan.com/zerowing/

 

a tutaj beka z tlumaczenia - http://www.allyourbasearebelongtous.com

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament !!!!!!

Medal of Honor AA!!!!!

Quake3 !!!!!

Wszystkie gry tylko i wyłącznie w Multi.

 

W te gierki moglem spokojnie pograc na starym kompie (P3 600MHz i rivka TNT2 32MB), a dzisiaj mając taką maszynę jak w podpisie gram w to samo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę pogrywamy na lanie w szkole na tamtejszym złomie głównie celerony 300-500MHz 128MB RAM :shock: bez akceleratora i z super miodnych gierek można wymienić quake2 i doom95 wersje sharwere/demo. Wrażenia niesamowite, pełna komunikacja głosowa (niestety nietolerowana przez prowadzącego zajęcia wykładowcę), można podejrzeć gdzie qmpel przykampował, słowem super zabawa i to wszystko przy pikselach wielkości płyt chodnikowych i zabujczej rozdziałce 400x300 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę pogrywamy na lanie w szkole na tamtejszym złomie głównie celerony 300-500MHz 128MB RAM :shock: bez akceleratora i z super miodnych gierek można wymienić quake2 i doom95 wersje sharwere/demo. Wrażenia niesamowite, pełna komunikacja głosowa (niestety nietolerowana przez prowadzącego zajęcia wykładowcę), można podejrzeć gdzie qmpel przykampował, słowem super zabawa i to wszystko przy pikselach wielkości płyt chodnikowych i zabujczej rozdziałce 400x300 :D

1512293[/snapback]

rok temu robiłem dokładnie to samo - tylko że u nas nauczyciel nie miał zastrzeżen do naszej niecenzuralnej komunikacji głosowej :D

graliśmy tylko w q2 - bo wiecej nic nie było :wink:

doom shareware to był w podstawówce na p100 i 32 do 64 RAmu :lol:

mamba potrafiła na tym przyciąć heh :D

ostatnio gram w Motoracera :) super giera - pojdzie chyba na każdym sprzecie a grafe ma fantastyczną :) jak na tamte czasy to musiało być kul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tutaj gadacie o GTA3, a przeciez jest powrzechnie wiadome, ze Vice City ma mniejsze wymagania (szczegolnie jesli chodzi o ram).

 

A tak to jeszcze polecam

Diablo 1 i 2,

NFS 1-5 (chociaz Hot Pursuit 2 tez na TnT2 pojdzie, ale trzeba miec szybkiego proca),

THPS 1-3,

Return To Castle Wolfenstein (na 366, 128mb, Riva 2 gra w Miedium byla plynniutka ;)),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze że nikt jeszcze nie napisał .... Gra wszechczasów ! TTD ! Transport Tycoon Deluxe ! Polecam też starszego (niewiele) brata Transport Tycoon oraz dzięcię z nieprawego łoża (nieoficjalny, rozszerzony i poprawiony TTD) OpenTTD do pobrania z www.openttd.org za darmo i legalnie :)

Niema gry w którą bym więcej grał, powracam do niej od 10 lat i nadal ją uwielbiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS 2000 PORSHE

QUAKE 3 ARENA

C&C Generals

FIFA 2002

Max Payne aaa nie chce mi się wszystkich wymieniać boo strasznie ich duużo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simutrans, Nascary starej serii, no i emulatory PSX powinny spokojnie odpalic, wtedy polecam Gran Turismo 1 i 2, Front Mission, Final Fantasy itd. Polecam ePSXe

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tutaj gadacie o GTA3, a przeciez jest powrzechnie wiadome, ze Vice City ma mniejsze wymagania (szczegolnie jesli chodzi o ram).

 

Zainstalowałem Gta 3 i Vice City. To pierwsze chodziła bez problemu,a Vice City zamulało jak cholera,mimo że zmniejszyłem detale do minimum :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ja na slabszym kompie (Pentium III 450MHz, 256 SDRAM, Riva 16MB) skonczylem Silent Hill na emulatorze PSX - gralem w rozdzialce 640x480 i czasami cos haczylo (no i mgla wygladala dosc nieciekawie), ale okolo 20-40 FPS mialem caly czas.

Gran Turismo 1 chodzila juz bardzo plynnie (40-50 FPS), GT2 juz troche gorzej. musialem sie niezle nakombinowac z konfiguracja plug-inow dla EPSXE'a ale bylo warto - poszukaj w googlach, to na pewno znajdziesz plugin dla swojej karty graficznej. Twoja grafika i procek sa znacznie lepsze, wiec i emulatorek bedzie Ci chodzil bardzo dobrze.

na Duronie 800MHz z Radeonem 9200 SE (ten 64 bitowy kastrat) EPSXE odpalal mi gierki w rozdzialce 800x600 z AntyAliasingiem i rozmyciem tekstur. Silent Hill wygladal juz znacznie inaczej (ale nie mialem czasu go skonczyc drugi raz), ale co najwazniejsze: Gran Turismo 1 i 2, Tekken 3, Metal Gear Solid 1, Ridge Racer i jeszcze kilka innych gierek ze starego poczciwego PSOne - mnostwo miodu zapewnione (z tym, ze przydalby sie pad od Playstation ;))

 

oprocz tego zagrywalem sie w takie wyscigi widziane z lotu ptaka malych samochodzikow, ktore mozna bylo napompowac roznymi broniami itp - nie pamietam tytulu, ale gierka byla przecudna graficznie (mimo, ze jedynie 320x200), kolorowa, szybka i przede wszystkim miodem plynaca. i dzialala na 486DX 4 120MHz ;)

do tego Blood - dziwie sie, ze nikt o nim jeszcze nie wspomnial, powinni spokojnie dzialac Commandos, Red Alert, Warcraft II (ostatnie RTSy w jakie gralem), nie powinno byc klopotow z NFS:Porshe, Colin McRae 02 (odpalal sie nawet na Rivie 1, ale byl niegrywalny, bo nie bylo tekstur ;))

no i nie zapominaj o Civilization II - gra, przy ktorej spedzilem najwiecej czasu

Simsy jedynka tez powinny dzialac ;)

 

nie taki zly ten komp :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes of might and magic od 1 do 4.

Nie pamietam ale chodzilo chyba na rivie TnT.

Zajefajna gra na dlugie godziny HoM&M 2 nie ma lepszej gry!!!!!

 

Nawet na tym co w opie gram czasem :)

 

Settlers 2 gold tez dobre.

 

No i oczywiscie MoH podstawa zaraz za heroes'ami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...