Skocz do zawartości
rajder

Klawiatura-w Grze Dzialaja Naraz Tylko 2 Przyciski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem maniakiem gier (zwlaszcza serii need for speed). Mam problem poniewaz w grze dzialaja mi "na raz" tylko dwa przyciski, a to o wiele za malo. Czy jest mozliwosc zwiekszenia "przepustowosci" klawiatury chociaz do trzech klawiszy ??? Dodam, ze w winie jest ok i np. kombinacja alt+ctrl+delete dziala ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem bo klawiatura "trawi" też max 2-3 klawisze. zrób tak: na mojej klawie w NFS:U2 gryzą sie niektóre klawisze więc je zastępuje innymi np: kursor góra + lewo i przy spacji block a przy prawym shifcie jest good. tak samo góra+lewo gryzie sie z n czyli zmieniam na v i jest good - musisz popróbować albo sie przyzwyczaić walić w klawe pulsacyjnie %-)

 

 

P.S. Sory jak coś zamotałem ale 38.5*C robi swoje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki CrazyMartin. Rzeczywiscie dziwna sprawa, ale po przypisaniu funkcji Nitro innemu klawiszowi wszystko jest ok, czyli moge trzymac gaz, skrecac i dopalac nitrem na raz. Mysle, ze trzy klawisze na raz to jest max dla mojej klawy, ale kto wie... <_< Pozdrooofka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakup pada/joya albo kierownicy. Sterowane analogowe dużo ulatwia w racerach. Najtanszy Joystick za 20 złoty zapewnie dużo bardziej precyzyjne sterowanie niz klawiatura.

1302166[/snapback]

jakos nie wyobrazam sobie driftu w nfsieU na kierownicy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj padów bo padają max po 6 miechach - miałem dwa i dwa odeszły pierwszy zacząłs ie rozkalibrowywać po miechu a drugi po prostu przestał działać po pół roku... Kiera - kumple ma i stoi i sie kurzy - 0% praktyczność, a i jakoś tak nie wszystko w NFS:U wychodzi. Jak sie nie gra w LFS albo coś podobnego to kiery lepiej nie kupowac - lepiej jakąś porządną klawke. Nie ma to jak porządna klawa i mycha

 

 

Pozdrooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj padów bo padają max po 6 miechach

pad na poczatek jest jak najbardziej ok, dobra precyzja sterowania, duzo przyciskow. pada po 6 miechach?! moze warto wydac na pada wiedzej niz 15 zl :D spokojnie mozesz brac dowolnego logitecha i bedzie ci sluzyl dlugo i niezawodnie. osobiscie od kilku lat mam rumblepada i mimo czestego katowania go przez kilka osob nie wykazuje praktycznie zadnych oznak zuzycia.

 

Kiera - kumple ma i stoi i sie kurzy - 0% praktyczność, a i jakoś tak nie wszystko w NFS:U wychodzi. Jak sie nie gra w LFS albo coś podobnego to kiery lepiej nie kupowac

no a kierownica to juz wogole klasa sama dla siebie, w grach zrecznosciowych rzeczywiscie lepsze wyniki moga byc na klepałce - ale przyjemnosc z gry jest nieporownywalna.

- nie oceniaj wszystkich kierownic na podstawie jednej kierownicy kumpla...

Edytowane przez yamaykee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...