Skocz do zawartości
ayem

Nosidełko dla Lapciaka

Rekomendowane odpowiedzi

Tucz, mam juz ten plecaczek i musze przyznac ze zaje*****...

15,4" wchodzi w niego idealnie, jest bardzo wygodny i naprawde poreczny, wiem ze to co pisze moze brzmi jak reklama ale naprawde jest supcio...  :-P

Jak chcesz zdjecia to zapraszam na priva lub na gg..

 

Pozdrawiam

 

B)

Bluberd

1523646[/snapback]

tez sie nad tym plecakiem zastanawiam - moglbys mi przeslac troche fotek?

Przede wszystkim chodzi mi o to zeby zmiescic to moje ,,maleństwo"(364 x 279 x 33.9/38.9 mm) Targus CN600 chyba go nie pomiesci... Interesuja mnie plecaki do 150zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie nad tym plecakiem zastanawiam - moglbys mi przeslac troche fotek?

Przede wszystkim chodzi mi o to zeby zmiescic to moje ,,maleństwo"(364 x 279 x 33.9/38.9 mm) Targus CN600 chyba go nie pomiesci... Interesuja mnie plecaki do 150zl

1589231[/snapback]

 

Jasne, napisz do mnie na gg lub przez maila i Ci podesle kilka fotek

 

Pozdrawiam

 

Bluberd

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem plecaka na lapka, który prócz oddzielnej przegrody dawałby maximum bezpieczeństwa przy wstrząsie i upadku. Znalazłem JanSport z patentem "ShockShield", który sprawia (cytuję), że nawet jeśli komputer upadnie na ziemię to nie ulegnie uszkodzeniu. Innowacyjna technologia amortyzuje wstrząsy za pomącą pianek polimerowych i chroni komputer przed zniszczeniem.(koniec cytatu)

Plecaki i torby z tym systemem kosztuja 400 PLN i wiecej więc znalazłem coś takiego:

post-119004-1126111124_thumb.jpg

 

Shockshield Sleeve

za 129,90 PLN. To jest taki pokrowiec, który potem włozyć możemy do kazdego plecaka. Jest na PL stronce JanSport więc pewnie da się u przedstawiciela zamówić.

jak myślicie, czy ten system "ShockShield" jest na tyle dobry, by zapłacić za niego taką kaskę? Wiem, ze za 30 PLN mozna już kupić pokrowieć ale nie jestem przekonany czy przy upadku laptop będzie od spodu zabezpieczony dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JanSport z patentem "ShockShield", który sprawia , że nawet jeśli komputer upadnie na ziemię to nie ulegnie uszkodzeniu. Innowacyjna technologia amortyzuje wstrząsy za pomącą pianek polimerowych i chroni komputer przed zniszczeniem.

 

za 129,90 PLN.

, czy przy upadku laptop będzie od spodu zabezpieczony dobrze...?

1637172[/snapback]

Witam! na forum...

 

hmm. jakis patent to jest ale,zeby go sprawdzic to trzeba upuscic w nim laptopa :wink:

wtedy wyjdzie ile jest wart!

Jezeli ma sie fajny plecak,ktory to pomiesci to mozna kupic cos takiego--opcja dla tych ostroznych :rolleyes:

 

--ja tam nie przewiduje takich sytuacji extremalnych :?

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po bokach nie ma tej pianki ale jest dosc gruby z bokow wiec nie powinno mu sie nic stac, inna sprawa ze nie wiem jakich wymiarow jest 15"4 ale moja 15" nie chciala wejsc do tego pokrowca jak byla ta pianka na dole i musialem ja wypiac - jest na rzep. Co wiecej na etykietkach nie znalazlem nic ciekawego zwiazanego z lapkami jakie powinien pomiescic. Ogolnie jesli nie liczyc tego iz trzeba do 15" wyjac ta gabke to uwazam ze pokrowiec jest ok, jakby nie patrzec trzeba to nosic w plecaku bo potrzeba i tak ladowarke jakies kabelki itp dobrze wykonany, solidny itd. Ogladalem go sobie, testowalem go i chyba sie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary tego urządzenia to 26,5 x 38 x 5,5

Nie wiem tylko czy dotyczą one przestrzeni na lapka (raczej nie) czy całej torby.

 

Moj lapek ma 26,5 x 33 x malo :D więc na długość wejdzie chyba nawet z tym systemem na dole, ale na szerokość to styk :/ Chyba, że sie naciągnie jakoś :lol2:

 

Czuję, że muszę gdzieś tę torebkę dopaść i przymierzyć na sprzęcik. Na legalu w JanSport jest czy musiałeś zamawiać jakoś (chyba niezbyt to chodliwy towar)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o tej torbie?? http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14231

szukam czegos bardziej mlodziezowego zeby nie byla cala czarna, z jakimis wstawkami skorzanymi czy cos... i najlepiej zeby byla noszona odwrotnie jak wiekszosc czyli na tym pasku przewieszanym przez szyje dluzsza strona w doł, laptop zeby byl wkladany od gory węższą stroną, wiecie o co mi chodzi. taka torba jak ta w linku mniej wiecej... widzieliscie cos podobnego w podobnej cenie... czyli mniej wiecej do 150zl??? prosze o jakies linki, dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie mam pewnosci czy do tej torby targusa zmiesci sie moj lapek... wymiary torby wew sa za male... ogolnie ogladaja wymiary roznych toreb malo jest spelniajacych wymog wymiarow mojego nootbooka... czy on jest az taki wielki czu ja cos zle patrze i w wiekszosci toreb sie zmiesci... pomozcie cos... bo jestem w kropce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy 15,4" ma te same wtmiary a 4102 jest co tu duzo mowic spory

1657829[/snapback]

 

moj ma:

Wymiary (mm): 357 x 271 x 24.5-39.5

 

a acer 4102:

# wysokość 38.9mm

# głębokość 279mm

# szerokość 364mm

 

wiec na bank sie zmiesci

:razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam torbe na lapka 15,4 ale jakoś dziwnie się na mnie patrzą ludzie jak by chcieli mi go zabrac :).

Dlatego postanowiłem kupić jakiś nierzucający się plecak na laptopa. Nie mam zbyt dużo kasy. Co powiecie o tym modelu?? http://allegro.pl/show_item.php?item=75924325

 

Teraz trafiłem jeszcze na taki: http://www.april.pl/torby.php?id=194&produ...can%20Tourister ale niewiem czy wejdzie w niego 15,4''.

Edytowane przez Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam torbe na lapka 15,4 ale jakoś dziwnie się na mnie patrzą ludzie jak by chcieli mi go zabrac :).

Dlatego postanowiłem kupić jakiś nierzucający się plecak na laptopa. Nie mam zbyt dużo kasy. Co powiecie o tym modelu?? http://allegro.pl/show_item.php?item=75924325

 

Teraz trafiłem jeszcze na taki: http://www.april.pl/torby.php?id=194&produ...can%20Tourister ale niewiem czy wejdzie w niego 15,4''.

wada chociazby tego plecaka jest to, ze nie ma solidnej raczki do przenoszenia.Ja osobiscie polecalbym Ci ten http://allegro.pl/show_item.php?item=75707080 mam go jest nawet tanszy 7zl i jest nawet gratis w postaci pokrowca na zasilacz, ma sporo kieszeni i bardzo solidnie zrobiony, jak chcesz moge wyslac Ci kilka fotek, ktore mi wyslal przed moim zakupem kolega Bluberd posiadajacy rowniez ten plecak.

Ten drugi na pewno nie pomiesci tego lapka

Edytowane przez vitucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jakoś go niezauważyłem :).

 

No to ja bym poprosił o te fotki. Prześlij je na puchatek007@wp.pl

Widze ze masz lapka prawie tego damego co ja, więc jak u ciebiejest ok to i u mnei będzie :). Czekam na foty. THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym namyśleniu sie oraz po obejrzeniu kilku plecaków, postanowiłem jednak wydac ciut więcej kaski, niema co bawić się w plecak za 60zł. Myśle o tym Targusie CN600 ale boje ise że lapek będzie bardzo wystawał z niego. Wysokośc lapka to 364mm a plecak ma w opisie że mieści do 330mm. Czyli 3,4cm będzie wystawać.

 

Pytanie czy plecak się zamknie?? Bo np: http://www.hama.pl/products.php?p=p_specyfikacja&num=1110 w tego lapek wlazł, wystawał z komory no i plecak się niedał zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój lapek jest mniejszy o 1mm (363) i pasuje bez problemu (do CN 600). Wprawdzie przy zamykaniu plecaka, wewn. pokrowiec lekko zahacza o zamek, ale to nic. Plecak da się zamknąć. Oprócz laptopa wrzucam tam jeszcze sporo żarcia (do średniej kieszeni wejdzie bochenek chleba, zasilacz, mycha i pokrowiec z 10CD i zostaje jeszcze mejsce, choć jest wypchany; do bocznej wejdą 2 zupki chińskie Vifon lub 4 Prince Polo XXL- no ale sąw końcu 2 boczne :-D ; do głównej- z laptopem, da się jeszcze zmieścić teczkę A4, trochę ciuchów i żarcia).

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, no to go zamówie. Nie ma innego w tej cenie i podobnie wykonanego :(.

Teraz mam tylko problem bo albo sklep niema w ofercie tego plecaka albo znowu musze czekać tydzień lub płacić za przesyłke :[

 

Tu jest jakas promocja: http://oddk.ntt.pl/itcommerce/produkt.php?...rom=258&skad=15 Cena nawet nawet ale nie znam sklepu, wyśłe kase a na plecak będe czkeał wieki :(

Edytowane przez Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...