Skocz do zawartości
ayem

Nosidełko dla Lapciaka

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam :). Wczoraj w sklepie www.ntt.pl kupiłem Targusa CN600. W sumie z przesyłką (kurier) 121zł. Wczoraj o 18 zamówiłem, dzisiaj o 14:30 był juz u mnie w domciu :D. Mój Acerek wszedł w pokrowiec i idealnie w nim leży, równo, nic nie wystaje, pokrowiec sie zamknął.

Wykonanie plecaka bardzo dobre, 2 lata gwarancji.

Jestem bardzo zadowolony, POLECAM.

 

PS na ulotkach przypiętych do niego było napisane 15/15,4'' a na www wszędzie pisze że do 15''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ulotki mnie tez zdziwil - co oni czytac nie umieja? :> ja moge sie wypowiedziec jako posiadasz cn600 od prawie roku, od czerwca nosze go jako podstawowy pecak na uczelnie, roznie tylko raz z kompem a raz tylko seegregator, nic sie nie snuje, nie przeciera, nie zuzywa - godne polecenia. troche se tego balem jak zamawialem plecak nie znanej mi wtedy firmy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kieszonka na komórke na szelce jest troche denerwująca, ja ją odpiąłem bo miałem ją praktycznie pod nosem :D. Ale zawsze komórke można w nią włożyć i do plecaka, zawsze będzie bezpieczniejsza.

No i jak lapka włoże w pokrowiec i do plecaka to zamyka isę plecak na styk, także zamknięcie plecaka z lapkiem ciut dłuższym od Aceta TM4102 będzie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ulotki mnie tez zdziwil - co oni czytac nie umieja? :> ja moge sie wypowiedziec jako posiadasz cn600 od prawie roku, od czerwca nosze go jako podstawowy pecak na uczelnie, roznie tylko raz z kompem a raz tylko seegregator, nic sie nie snuje, nie przeciera, nie zuzywa - godne polecenia. troche se tego balem jak zamawialem plecak nie znanej mi wtedy firmy ;]

może ten plecak był konstruowany przez producenta kiedy jeszcze nie było lapków 15,4" i stad te niedomówienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam plecak firmy TARGUS, model TSB212 :)

Zdjęcie plecaka

Jestem z niego bardzo zadowolony, pomieści notebooka wraz z dodatkową klawiaturą logitecha S510, dodatkowo zmieści się do niego segregator A4 pelny kartek, masa kabelków, zasilaczy, myszka, drugie śniadanie ;) pocket PC, CD, wizytówki... naprawde bardzo pojemny plecak.

Wygodnie się go nosi, ma nieprzemakalny materiał od dołu, chodziłem z nim po deszczu i w środku nic nie było mokre.

Cena to 179zł. w Vobisie.

Edytowane przez Pyrfee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj: http://www.nttonline.pl/index.php?product=808 jest tańszy: 156zł.

Przesyłka 12zł brutto, ale za to na następny dzień plecak u klienta :).

 

Ogólnie wszytskei plecaki na notebooki Targusa są super. Super wykonanie i wygoda noszenia.

 

W swój wczoraj wsadziłem lapka i chyba z 10 zeszytów A3 80kartokowych, zasilacz i inne duperele.

W boczne kieszonki wszedł (z jednej zasilacz z kablem a z drugiej mały Kubuś :D)

Dość ciężki był ale za to wygodnie sie niosło na plecach.

 

 

PS. Wolfen wrzuce ale neimam aparatu. Jak będe na zajęciach z nim to kumpel pstryknie i wrzuce.

Edytowane przez Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kilka mało profesjonalnych zdjęć plecaka Targus TSB212. Przepraszam za jakość i wykonanie :)

 

lj.pronetix.pl/photos/plecak/SSA50241.JPG

lj.pronetix.pl/photos/plecak/SSA50243.JPG

lj.pronetix.pl/photos/plecak/SSA50244.JPG

lj.pronetix.pl/photos/plecak/SSA50245.JPG

lj.pronetix.pl/photos/plecak/SSA50246.JPG

Edytowane przez Pyrfee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Acera 4402LMi i szukam jakiegoś fajnego plecaka, ale wszystkie, które do tej pory oglądałem okazały się za małe :( Chyba pozostanie mi torba...

 

Jakie wymiaty ma Twój plecak SpiderMAN i jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary laptopa:

szerokość 363 mm

głębokość 278 mm

wysokość 33 mm

 

Tu: www.e.p

znalazłem

Maksymalna wielkość urządzenia [szer./głęb./wys.]270mm / 30mm / 330mm,

Wymiary zewnętrzne torby [szer./głęb./wys.]360mm / 160mm / 420mm

 

Z tego wynika, że sie nia zmieści...?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fotki. Mam pytanko, czy on sie tak blyszczy dlatego ze lampa blyskowa swieci :> czy on tak po postu ma, taki blyszczacy odcien :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w koncu kupilem plecak Samsonite... stwierdzilem, ze nie ma co byc za oszczednym jesli sie tacha wlasciwie codziennie swojego kompa do pracy...

Zakupilem taki dokladnie plecaczek...

Dołączona grafika

Co to za model i gdzie go można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko wlacze i polece uzytkownikom ten model targusa dostepny w vobisie w zestawie z myszka za 199... brak tego w opisie na stronie ale w zestawie jest tez solidne etui na laptopa zapinane na rzep. i plecak wbrew opisowi jest tez to laptopow 15,4" post-111386-1138306598_thumb.jpg

Edytowane przez tomcio_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak kupił wkońcu ktoś jakis na ACERA?

Byłem w Voibisie i te Targusy są za małe, zapinają się ale praktycznei na siłe;/

a Próbował ktoś taki motyw: kupić pokrowiec na lapka jakich mnóstwo na allegro i do tego jakiś fajny plecak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...